Προς το περιεχόμενο

Anthem [2019]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Papakaliati είπε

Sidenote, φαινεται να εχει θεμα με egpus. Με egpu και Vega 56, εφτανα βαρια 40-50 φραμες σε low. Ποσο απογοητευση απο αυτην την εταιρια πια. Και μαλιστα εχει την ιδια engine me battlefront 2 and battlefield 1-5 , σε κανενα απο τα οποια δεν εχω θεμα σε ultra @ 3440x1440 ...

Έχει πολύ κακό optimization.Πιστεύω μέχρι να βγεί θα το έχουν φτιάξει.....ΝΟΟΟΟΟΤΤ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κάποια θεματάκια, frame drops σε μεγάλο πανικό όπου σκάνε εκρήξεις στη μάπα σου, ελαφρύ stutter εδώ κι εκεί. Εντάξει γενικά σε high-end PC δεν έχει πρόβλημα, απλά υπάρχει περιθώριο για βελτίωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα ακόμα και με την r9 290 σε high πήγαινε κομπλέ. τώρα με 2060 πετάει. απο performance πάει γενικά πολύ καλά το game. θέλει σοβαρή βελτίωση όμως το ui του και δεν ξέρω αν είναι δικό μυο θέμα αλλά μου είναι εξαιρετικά δύσκολο να ελέγξω το javelin όταν πετάει. έχει αρκετά bugs το "Demo" όπως πχ που χάνεται ο ήχος του όπλου και σήμερα προσπάθησα να μπω freeplay και έχανε σύνδεση με τον server οπότε δεν κατάφερα να παιξω. το άλλο θέμα του παιχνιδιού είναι η επικοινωνία με randoms. πήγα χτες στο stronghold και ήταν χάος η υπόθεση. ο καθένας πήγαινε όπου νάναι και δεν μπορούσαμε με τίποτα να συγχρονιστούμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παραπανω βιντεο δειχνει πραγματα που εχουν βγαλει απο το demo για να δουν οσοι ενδιαφερονται τι θα υπαρχει στο fort Tarsis οταν κυκλοφορησει το παιχνιδι.

Αυτη η κοπελα ειναι η μονη απο τους you tubers που εχω δει μεχρι τωρα που το δειχνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα κι εγώ το "demo", δεν είναι κακό.Ωραία γραφικά, ωραίο shooting με την χρήση των javelin.Όπως είπαν οι περισσότεροι ένα ακόμα shooting game το οποίο αν δεν έχει περιεχόμενο και καλό looting δεν θα έχει μέλλον.

Δεν μου άρεσαν το ui και τα πολλά loading, πολλά μπρος πίσω για να βρεις κάτι.Επίσης δυσκολεύτηκα με το mouse κατά την διάρκεια πτήσης, ενώ έχω πειράξει ότι έχω βρει σε flight sensitivity - precision - response δεν μπόρεσα να το φέρω στα μέτρα μου.Καλά δεν συζητάω όταν βρέθηκα σε νερό, εκεί γύρισαν τα άντερά μου 😃 , ότι χειρότερο έχω συναντήσει.Εύχομαι επίσης να βάλουν και chat, έχει αρχίσει και γίνετε της μόδας να το παραβλέπουν.

Προσωπικά θα περιμένω μήπως μπορέσω να δοκιμάσω και το Division 2, το οποίο θα έχει beta 😃  και μετά θα αποφασίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε δεν γίνεται..Αυτά έχουμε για φέτος..Θα πας Apex(BR γενικά) ή Anthem/Division αν θες visuals..

Επεξ/σία από Psycho_Warhead
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Anthem ή Division..Αυτό είναι το ερώτημα τώρα..Άντε να δούμε και την BETA του Division.

Με το ενα πετας με τοn iron man  και με το αλλο παιζεις με τον Μητσο τον Λοκατζη χαχαχαχα .

Περα απο την πλακα  το division ειναι πολυ καλο game  αλλα το Αnthem θα ειναι καλυτερο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...