Προς το περιεχόμενο

Anthem [2019]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή παίζω την BETA, σε κάποια σημεία την πλησιάζει αρκετά(Κυρίως στα indoors που είναι πιο άνετες και οι κονσόλες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και επαιξα και τις δυο beta δεν υπαρχει μετρο συγκρισεις στα δυο παιχνιδια. αν το anthem βγει οπως ηταν στην beta του τοτε πραγματικα δεν εχει ελπιδα σωτηριας ο κοσμος στο division ακομα και στην beta ειναι πολυ πιο ζωντανος δεν συγκρινονται τα δυο παιχνιδια.

Δυστυχως δεν το βλεπω πολυ καλα το anthem το downgrade πλησιαζει επιπεδου watch dogs  και ο κοσμος δυσκολα το ξεχναει αυτο οταν πριν λιγους μηνες δηλωναν οτι δεν θα υπαρχει downgrade σε σχεση με το playable e3 demo που εδειξαν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα το βίντεο που μπήκε παραπάνω. Το hub ούρλιαζε BIOWAAAAAREEEE, με εξαίρεση κανά δυο άτομα που περπατούσαν γύρω γύρω για ξεκάρφωμα. Θα μπορούσε να είναι οποιοδήποτε παιχνίδι της από το KotoR 1 και μετά.

Η βουτιά από την εξέδρα μου χτύπησε πολύ άσχημα σαν αλλαγή.

Η περιοχή του demo ήταν σαν από το Dragon Age: Inquisition. Ξερά. Ίδιο terrain design, παρόμοια φυτά, ίδιοι φωτισμοί, ίδιες σκιές (όπου υπήρχαν). Κυρίως όμως η αίσθηση του χώρου και του εδάφους.

Νιώθω σα να έπαιξα όλο το παιχνίδι βλέποντας το βίντεο από πλευράς ατμόσφαιρας και αίσθησης. Για gameplay και διάρκεια προφανώς δεν έχω ιδέα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Tobajara είπε

Είδα το βίντεο που μπήκε παραπάνω. Το hub ούρλιαζε BIOWAAAAAREEEE, με εξαίρεση κανά δυο άτομα που περπατούσαν γύρω γύρω για ξεκάρφωμα. Θα μπορούσε να είναι οποιοδήποτε παιχνίδι της από το KotoR 1 και μετά.

Η βουτιά από την εξέδρα μου χτύπησε πολύ άσχημα σαν αλλαγή.

Η περιοχή του demo ήταν σαν από το Dragon Age: Inquisition. Ξερά. Ίδιο terrain design, παρόμοια φυτά, ίδιοι φωτισμοί, ίδιες σκιές (όπου υπήρχαν). Κυρίως όμως η αίσθηση του χώρου και του εδάφους.

Νιώθω σα να έπαιξα όλο το παιχνίδι βλέποντας το βίντεο από πλευράς ατμόσφαιρας και αίσθησης. Για gameplay και διάρκεια προφανώς δεν έχω ιδέα.

Περιμενε ομως το οτι τα περιβαλλοντα ειναι σαν Inquisition γιατι ειναι κακο?

Αμα ειναι βασικα ενα Inquisition αλλα με mechs και combat mechanics απο Andromeda,εμενα δεν με χαλαει καθαλου,ισα ισα που με τριγκαρει και για αγορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tutuyo είπε

Περιμενε ομως το οτι τα περιβαλλοντα ειναι σαν Inquisition γιατι ειναι κακο?

Προφανώς το λέει για τα τεραστια άδεια environments. Προσωπικά αυτό που με χάλασε περισσότερο είναι το downgrade που έπεσε στα weather effects, στο Ε3 demo ήταν καταπληκτικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο το πραγμα με τα E3 gameplay trailers κατανταει τραγελαφος.. Στο μυαλο μου δεν δινω καμια βαση πλεον το εχω "εκπαιδευσει" και τα αγνοω.. Τα βλεπω σαν PR videos πλεον και κραταω μικρο καλαθι ..

Ειναι απλα αστεια η συγκριση με το αρχικο trailer που ειχαμε μεινει ολοι με ανοικτο το στομα.. I guess any publicity good or bad is good these days, κλασσικο συγχρονο μαρκετινγκ μοτο..

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Αυτο το πραγμα με τα E3 gameplay trailers κατανταει τραγελαφος.. Στο μυαλο μου δεν δινω καμια βαση πλεον το εχω "εκπαιδευσει" και τα αγνοω.. Τα βλεπω σαν PR videos πλεον και κραταω μικρο καλαθι ..

Ειναι απλα αστεια η συγκριση με το αρχικο trailer που ειχαμε μεινει ολοι με ανοικτο το στομα.. I guess any publicity good or bad is good these days, κλασσικο συγχρονο μαρκετινγκ μοτο..

Συμφωνούμε αλλά παίζει ρόλο και εταιρεία από εταιρεία. 

Πχ Βαζω το χέρι μου στην φωτιά οτι οπως το είδαμε το demo του Cyberpunk ακριβώς ετσι θα είναι και το final game. Μπορεί και καλύτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, tutuyo είπε

Συμφωνούμε αλλά παίζει ρόλο και εταιρεία από εταιρεία. 

Πχ Βαζω το χέρι μου στην φωτιά οτι οπως το είδαμε το demo του Cyberpunk ακριβώς ετσι θα είναι και το final game. Μπορεί και καλύτερο

Μου μυριζει ήδη καμμένο...

Ετσι λεγαμε και για το Witcher 3....

Επεξ/σία από panoc
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, panoc είπε

Μου μυριζει ήδη καμμένο...

Ετσι λεγαμε και για το Witcher 3....

Έτσι ακριβώς. Τώρα βέβαια πόσο ωραίο έγινε το παιχνίδι μετά από καιρό με modding είναι άλλο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...