Προς το περιεχόμενο

Anthem [2019]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ηρθα να ποσταρω πρακτικα το ιδιο αρθρο απο μια πολυ πιο σημαντικη,για μενα τουλαχιστον, σκοπια....οτι αυτη η μ@λ@κι@ που ηταν εμφανεστατο πως θα ειναι μ@λ@κι@....τρωει απο αλλα αξιολογα παιχνιδια....

Dragon Age 4 development was reportedly rebooted to fix Anthem

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Super Moderators

Eξαιρετικό το άρθρο του Σράιερ (στο οποίο βάσισε το ραντ του ο Τζο), παίρνει ώρα να το διαβάσεις και καταλήγει καταθλιπτικό -ως ένα βαθμό- καθώς περιγράφει προβλήματα που τα έχουμε δει και πολύ φοβάμαι είναι βέβαιο πως θα τα ξαναδούμε. Aν δεν το έχετε διαβάσει, αντί να διαθέσετε τρία τέταρτα για να βλέπετε τον Τζο να λέει φακ και φακ ενώ (σχεδόν) δεν αφήνει τους άλλους δύο να σταυρώσουν λέξη, διαβάστε το άρθρο του Σράιερ στο Kotaku.

Ένα από τα πλέον παράξενα σημεία στην όλη ιστορία (πέρα από το ότι τους πήρε κοντά έξι χρόνια να αποφασίσουν τι ήθελαν και μπορούσαν να κάνουν με τη Frostbite) είναι η επιμονή της ΕΑ σε ένα λογισμικό που δεν είναι φτιαγμένο για τα είδη των παιχνιδιών που πουλάει κατά κύριο λόγο η ΕΑ (αν εξαιρέσουμε τα Battlefield, για τα οποία φτιάχτηκε αρχικά) και σίγουρα όχι για RPG.

Το μόνο που θα πω είναι ότι, μετά το χλιαρό, για μένα, Inquisition, ανησυχώ σοβαρότατα για το DA4.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

εντάξει αν ασχολείται ο κόσμος λίγο σχετικό είναι γιατί εγώ από όταν το πήρα και στις 50 ώρες που έχω μέχρι στιγμής βρίσκω αμέσως matchmaking και ειδικά με το update τώρα ακόμα πιο πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Virus200 είπε

ασχολείται κανείς με το παιχνίδι μετά το μεγάλο cataclysm update ?

Εγώ προσωπικά το γουστάρω το παιχνίδι Και με κάθε patch ολοένα βελτιώνεται. Ειδικά στα 20 ευρώ που το αγόρασα το θεωρώ πολύ τίμιο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...