Προς το περιεχόμενο

Anthem [2019]


naruto14

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, panagiotis54 είπε

ναι τι; περσινό τρέιλερ

Πάντως με 8.99€ (το πήρα)αν το πάρουμε και αυτοί το φτιάξουν θα αποδειχθεί χρυσή αγορά :P

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

ναι τι; περσινό τρέιλερ

Πάντως με 8.99€ (το πήρα)αν το πάρουμε και αυτοί το φτιάξουν θα αποδειχθεί χρυσή αγορά :P

Σκέφτομαι και εγώ να το πάρω για τον ίδιο λόγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι θεωρώ έχει από τα πιο υποσχόμενα gameplay άσχετα αν τα σκάτωσαν big time και στο γαμάτο "gameplay" που μας έδειξαν στην Ε3  του 2017 δεν είχαν καν αποφασίσει τι θα κάνουν με το παιχνίδι και δεν είχαν ξεκινήσει ακόμα να το φτιάχνουν. Όποτε πάρτε το σε αυτή την τιμή πότε δεν ξέρετε τι μπορεί να γίνει στο μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, vaggos88 είπε

Σκέφτομαι και εγώ να το πάρω για τον ίδιο λόγο...

 

3 ώρες πριν, Virus200 είπε

Το παιχνίδι θεωρώ έχει από τα πιο υποσχόμενα gameplay άσχετα αν τα σκάτωσαν big time και στο γαμάτο "gameplay" που μας έδειξαν στην Ε3  του 2017 δεν είχαν καν αποφασίσει τι θα κάνουν με το παιχνίδι και δεν είχαν ξεκινήσει ακόμα να το φτιάχνουν. Όποτε πάρτε το σε αυτή την τιμή πότε δεν ξέρετε τι μπορεί να γίνει στο μέλλον.

 

ίσως κάνουμε profit.. θα δούμε πως θα πάνε τα 8.99€
και στο HB ίδια τιμή έχει https://www.humblebundle.com/store/anthem

βασικά σε πολλά καταστήματα τρέχουν ταυτόχρονα τα ΕΑ sales.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ χλωμό το βλέπω να μη χρεώσουν το ενδεχόμενο relaunch. Ειδικά στην τιμή που το δίνουν τώρα. Εκτός κι αν έχουν κανένα τρελό πλάνο 10ετίας για τον τίτλο και θέλουν πάση θυσία να πετύχει. Αλλιώς, όλη αυτή τη δουλειά που θα ρίξουν  τώρα ποιος θα την πληρώσει; Δε μας έχει συνηθίσει σε αγαθοεργίες η EA...

Επεξ/σία από tsabasid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tsabasid είπε

Εγώ χλωμό το βλέπω να μη χρεώσουν το ενδεχόμενο relaunch. Ειδικά στην τιμή που το δίνουν τώρα. Εκτός κι αν έχουν κανένα τρελό πλάνο 10ετίας για τον τίτλο και θέλουν πάση θυσία να πετύχει. Αλλιώς, όλη αυτή τη δουλειά που θα ρίξουν  τώρα ποιος θα την πληρώσει; Δε μας έχει συνηθίσει σε αγαθοεργίες η EA...

πλάνο 10ετιας είχαν(έχουν) απότι ειχαν πει!
Το no man's sky πάντως δεν είχε έξτρα χρέωση για κάτι :P, χώσανε updates και το έστρωσαν όσο γινόταν. Έτσι θα γίνει και με αυτό.
Απλώς έχει χώμα τιμή γιατί μάλλον κανείς δεν παίζει και δε πούλησε και ιδιαίτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@tsabasid  λογικα δε θα χρεώσουν extra στο launch.Απλα θα ανακοινώσουν με το relaunch yearly battle/expansion pass

btw και τα 9Ε είναι παρα πολλά για αυτο το εκτρωμα.Μην ξεχνάτε οτι ήδη έχουν ακυρώσει ενα timetable που ειχανε βγαλει με updates.

 

Επεξ/σία από Nalfein33
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά δίκιο έχεις, θα βρουν τρόπους να κάνουν τη χρέωση να φανεί πιο έμμεση. Να πω την αμαρτία μου , πριν ένα χρόνο στο launch το είχα παίξει για καμιά ωρίτσα λόγω origin premier και μου είχε αρέσει.Μετά προέκυψαν διάφορα real life stuff και σταμάτησα το gaming για μήνες, και μετά δεν ασχολήθηκα ξανά αφού είχα δει και το σχετικό σάλο.Το πρόβλημα ξεκινάει μετά την ωρίτσα φαντάζομαι :P

Επεξ/σία από tsabasid
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
31 λεπτά πριν, alfaeffe είπε

Update σε version 1.7.0 απο σημερα. Ελιωσαν τα χιονια και τελειωσαν τα Χριστουγεννα, τα λαμπάκια και τα δεντράκια επιτελους! 😄

Μέχρι τώρα είχαν Xmas event?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...