Προς το περιεχόμενο

Action Camera Polaroid Cube+ HD Wi-Fi & κάρτα μνήμης 8GB & bumper - Μπλε 71euro public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την παρήγγειλα και εγώ. Σε όσα review είδα την σχολιάζουν θετικά και η τιμή της είναι πολύ χαμηλή για Ελλάδα. Ότι πρέπει θεωρώ για βιντεάκια με το ποδήλατο μιας και ήμουν στο ψάξιμο μιας οικονομικής λύσης τελευταία. Ευχαριστούμε TS.

 

Όσοι την έχετε προτείνετε κάποια οικονομικά αξεσουάρ aftermarket ή original δίνοντας links ει δυνατόν. Ευχαριστώ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πιστεύω.... άνοιξα το link και μετά από 5 λεπτά πήγα να κάνω την παραγγελία .... και μου είπε εξαντλημένο .... απίστευτο.....

Κρίμα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος η προσφορά, αλλά κάτι μου λέει, ότι θα φάμε άκυρο. Η κατάσταση της παραγγελίας μου αναφέρει: "σε εκτεταμένη αναζήτηση" και αυτό δεν είναι καλό... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος η προσφορά, αλλά κάτι μου λέει, ότι θα φάμε άκυρο. Η κατάσταση της παραγγελίας μου αναφέρει: "σε εκτεταμένη αναζήτηση" και αυτό δεν είναι καλό... 

 

Αυτό δεν λέει κάτι...

Σε "εκτεταμένη αναζήτηση" ήταν και σχεδόν όλες οι παραγγελίες των S7 Edge στο παραδίπλα τόπικ. Πάραυτα παραλάβαμε κανονικότατα με μια βδομάδα αναμονή. 

Προσωπικά, χωρίς να θέλω να παινέψω το public, μιας και έχω εμπειρία απο σχεδόν όλα τα μεγαλοκαταστήματα στην Ελλάδα ως αιμοδότης, δεν θυμάμαι ποτέ να έχω φάει άκυρο σε παραγγελία απο αυτούς χωρίς έστω (σε περίπτωση εξαντλήσεως πάντα) μιας αντιπρότασης είτε ίσης αξίας, είτε άλλου χρώματος στο ίδιο αντικείμενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως παιδια εχω ριξει την παραγγελια μου στις 14:49 εχθες.

 

Ελπιζω να παραλλαβω

 

Μ εχει ερθει μαιλ και τα σχετικα με εκτιμηση παραδοσης δευτερα η τριτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως παιδια εχω ριξει την παραγγελια μου στις 14:49 εχθες.

 

Ελπιζω να παραλλαβω

 

Μ εχει ερθει μαιλ και τα σχετικα με εκτιμηση παραδοσης δευτερα η τριτη

 

Eμένα (...  το εκτιμώμενο διάστημα παράδοσής της είναι Τρίτη 04/07 έως Πέμπτη 06/07! )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

 

Προσωπικά, χωρίς να θέλω να παινέψω το public, μιας και έχω εμπειρία απο σχεδόν όλα τα μεγαλοκαταστήματα στην Ελλάδα ως αιμοδότης, δεν θυμάμαι ποτέ να έχω φάει άκυρο σε παραγγελία απο αυτούς χωρίς έστω (σε περίπτωση εξαντλήσεως πάντα) μιας αντιπρότασης είτε ίσης αξίας, είτε άλλου χρώματος στο ίδιο αντικείμενο.

 

Πιθανον να ειναι θεμα χειρισμου των παραγγελιων σου απο το συγκεκριμενο υποκαταστημα, μιας και απο ο,τι εχω καταλαβει παιζει ρολο ποιο υποκαταστημα βαζεις για παραλαβη. Δεν μπορω να εξηγησω με αλλον τροπο την εμπειρια που μας αναφερεις.

 

Και εγω εχω δει πολλες παραγγελιες μου - προιοντα να περνανε διαδοχικα απο φαση εκτεταμενης αναζητησης και μια ημερα μετα ακυρωσης (διψήφιος αριθμος πρεπει να ειναι!) αλλα και δεκαδων αλλων ανθρωπων και απο εδω με ποστς αλλα και γνωστων. Χωρις φυσικα ΠΟΤΕ να υπαρξει περιπτωση αντιπροτασης οπως λες και μου ακουγεται εντελως ξενο με το ονομα παμπλικ. Ξερη ακυρωση παντα, καμια επαφη καμια επικοινωνια για αντιπροταση και λυση.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω εχω δει πολλες παραγγελιες μου - προιοντα να περνανε διαδοχικα απο φαση εκτεταμενης αναζητησης και μια ημερα μετα ακυρωσης (διψήφιος αριθμος πρεπει να ειναι!) αλλα και δεκαδων αλλων ανθρωπων και απο εδω με ποστς αλλα και γνωστων. Χωρις φυσικα ΠΟΤΕ να υπαρξει περιπτωση αντιπροτασης οπως λες και μου ακουγεται εντελως ξενο με το ονομα παμπλικ. Ξερη ακυρωση παντα, καμια επαφη καμια επικοινωνια για αντιπροταση και λυση.

+1

 

Παρομοια φαση και σε εμενα και τουλαχιστον 3 ατομα που ξερω με ακριβως ιδια τακτικη.

 

Ξερο ακυρο και ολα τα υπολοιπα.

 

Για να μην μετρησω την φορα που μου εριξαν ακυρο και μετα 15 λεπτα εβαλαν το προιον σε διαθεσιμοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...