Προς το περιεχόμενο

Action Camera Polaroid Cube+ HD Wi-Fi & κάρτα μνήμης 8GB & bumper - Μπλε 71euro public [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω δεν εχω παρομοια εμπειρια απο αυτους. Παραλαβη παντα απο καταστημα αγ. Δημητριου metromall μιας και διαμενω αργυρουπολη. Εχω 14 παραγγελιες στον λογαριασμο μου και οι δυο που εξαντληθηκαν ενω παρηγγειλα on time ηταν η μια πριν 2 ετη μια 42αρα panasonic fhd στα 359 οπου απο μαυρη εγινε λευκη αφου συμφωνησα κατοπιν τηλεφωνηματος και 2η περιπτωση το γνωστο s7 edge που απο μπλε εγινε μαυρο παλι κατοπιν τηλεφωνηματος. Δεν εχω να κερδισω κατι απο αυτο, την εμπειρια μου καταθετω.

 

Σχετικα με την cube fhd περιμενω μια απαντηση, θεωρω οτι στα 72 ειναι επισης προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η δικια μου παραγγελια ειναι σε εκτεταμενη αναζητηση ,,,

οποτε μαλλον παμε για ακυρο,, και κουπονι 5% για επομενη αγορα οπως

συμβαινει σε αντιστοιχη περιπτωση από προσωπική εμπειρία

Ο κωτσοβολος και το ΜΜ ακυρωνουν και χωρις ειδοποιηση, οποτε τα public ειναι λιγο καλυτερα σε αυτο τον τομεα

 

σε αυτά τα λεφτα κατω απο 100 ευρώ, η καλυτερη επιλογη για οσους δεν προλαβαν Xiaomi Yi Basic Edition

https://www.skroutz.gr/s/6598337/Xiaomi-Yi-Basic-Edition.html#reviews

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα οποτε λογικα θα παραλαβουν κιαλλοι.παντως αν σας πουνε εξαντληθηκε κλπ δεν ισχυει,ειδα την ιδια της προσφορας στο public mall μαρουσι και την διναν 169.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή το δείχνει διαθέσιμο σε Περιστέρι και Θεσσαλονίκη στα 169,99€... Επομένως υπάρχει απόθεμα...

 

Μεσημεριασαμε και εκτεταμενη αναζητηση ακομα. Το βλεπω το ακυρακι να ρχετε. Αραγε θα μπορουσαμε να το παρουμε ξανα σε αυτη την τιμη αν το ξαναφερουν σε στοκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα αλλαξε σε "Σε αναμονή από προμηθευτή, (Εκτιμώμενη ημ/νία: 07/07/2017)"

 

Οποτε θεωρώ  πως οσοι παραγγειλαμε θα παραλαβουμε κιολας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...