Προς το περιεχόμενο

Λάθος παραγγελία Delivery - Ποια η αντίδραση;


Gkostas2007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως εμενα ΠΟΤΕ δεν μου εχει τυχει να μου ζητησουν λιγοτερα απο αυτα που αξιζουν αυτα που εχω παραγγειλει. Για εναν περιεργο λογο εκει δεν κανουν ΠΟΤΕ λαθος :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 97
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συμβαινει τωρα

Ενώ πάω στο κατάστημα και παραγγέλνω ενώ λέω μόνο μουστάρδα και ντομάτα, μόλις τα ανοίγω σπίτι είναι σως πατάτα. Ακριβώς τα αντίθετα. Δλδ ποσό μα πόσο.......

Θα αρχίσω τις αρνητικές στο φουλ μου φαίνεται στο συγκεκριμένο μαγαζί στο e food

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμβαινει τωρα

Ενώ πάω στο κατάστημα και παραγγέλνω ενώ λέω μόνο μουστάρδα και ντομάτα, μόλις τα ανοίγω σπίτι είναι σως πατάτα. Ακριβώς τα αντίθετα. Δλδ ποσό μα πόσο.......

Θα αρχίσω τις αρνητικές στο φουλ μου φαίνεται στο συγκεκριμένο μαγαζί στο e food

καλά και συ δεν έβλεπες τι σου έβαζε; :P Συνήθως στο μαγαζί δεν γινεται λάθος γιατι βλέπεις και συ τι βάζει και τον προλαβαίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά και συ δεν έβλεπες τι σου έβαζε; :P Συνήθως στο μαγαζί δεν γινεται λάθος γιατι βλέπεις και συ τι βάζει και τον προλαβαίνεις.

 

Εγω κοιτάζω μόνο να μην του πέσει καμία στάλα υδρωτας όπως το φτιάχνει :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα ρεστα παντα το λεω προσωπικα ειτε σε ντελιβερα ειτε σε καταστημα γιατι ειναι κριμα καποιος με 20 ευρω μεροκαματο να πληρωσει απο την τσεπη του ενα λαθος.Αντε αν ειναι κανα ευρω παλευεται αλλα αμα πχ του δωσεις 10ρι και σου δωσει ρεστα απο 20ρι ας πουμε αμεσως μπηκε 10ρικο μεσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με εκνευρίζει μόνο να έχω παραγγείλει, για παράδειγμα 10 πράγματα και να φέρνουν μόνο τα 8 ας πούμε, και η χρέωση να περιέχει και αυτά που δεν ήρθαν ποτέ. το κακό είναι πως αυτό το βλεπεις συνήθως αφότου έχει φύγει το παλικάρι της παράδοσης , οποτε και παίρνω τηλέφωνο ξανά το μαγαζί. Ευτυχώς μέχρι τώρα δεν εχουν φέρει αντίρρηση και έτσι δεν έχει δημιουργηθεί πρόβλημα. Αν το μαγαζί το κάνει συστηματικώς τότε δεν παραγγέλνω από αυτό ξανά , ή αν τύχει να πάρω, (λόγω του ότι κάποιος στην παρέα μπορεί να του αρέσει μόνο το συγκεκριμένο κατάστημα) , πάω να παραλάβω εγώ και ασ είναι λίγο μακριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην εχω ολα τα παραπανω προβληματα,παντα παω και τα παιρνω απο το μαγαζι.Και παντα ειναι ολα σωστα.

Ελαχιστες φορες εχω παραγγειλει απο τηλεφωνο η ιντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...