Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ ένα πράγμα ξέρω.

Θα παραλάβουμε; Θα πέσει γκρίνια από όσους δεν παρήγγειλαν ή (τάχα μου) δε πρόλαβαν.

Δεν θα παραλάβουμε; Γκρίνια και όλα τα όμορφα που πάλι διαβάσαμε ήδη.

Καλά για την περίπτωση αυτών που θα το πουλήσουν με ένα μικρό(εύλογο)καπέλο δε το συζητώ,εκεί να δείτε τι θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δεν μπορώ να καταλάβω πώς μπορείτε κάποιοι και είστε τόσο επιθετικοί ή είρωνες απέναντι σε ανθρώπους που δεν γνωρίζετε. Αν τον είχατε τον άλλο απέναντί σας θα του μιλούσατε ποτέ έτσι; Πώς μεταμορφώνονται έτσι οι άνθρωποι πίσω από το τιμόνι και το πληκτρολόγιο..!

 

Επί της ουσίας, εγώ επικοινώνησα τηλεφωνικά με το τμήμα παραγγελιών και δεν έκαναν λόγο για λανθασμένη τιμή ή για ακύρωση. Το μόνο που είπαν είναι ότι η παραγγελία έχει ληφθεί κανονικά αλλά δεν μπορούν να εκτιμήσουν πότε θα παραλάβω. Δεν ξέρω πόσο πιθανό είναι να γίνουν παραδόσεις, ούτε πρόκειται να εμπλακώ σε τέτοιες συζητήσεις, απλά μεταφέρω ότι έμαθα.

 

 

Έτσι απαντάνε για να αποφύγουν δυσάρεστες καταστάσεις. Φωνές καυγάδες, απειλές κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι τεραστια η χασουρα και ενα να δωσουνε.Θα πεσει βαρβατο ακυρο.

Αν ομως τα δωσουν ενα μεγαλο respect στο public.

 

Πηγα σημερα στο ανοιγμα και παρελαβα κανονικα απο το καταστημα!!

 

Μαλλον εισαι πολυ τυχερος!!!!

 

 

πλακιτσα κανω στον mr terror

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω ποιοι ειναι χειροτεροι, οσοι δεν προλαβαν να παραγγειλουν και δεν θελουν να παραλαβει κανεις (να πεθανει η κατσικα του γειτονα ενα πραγμα) οι οσοι παραγγειλαν 2-3-4-5 κομματια...........

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχω σβησει καμια 70αρια μηνυματα υβρεων - αστειοτητων - τρολλαρισματος - για να μην τα χαρακτηρισω αλλιως (και χρειαζομαι αλλη μια ωρα για να διαβασω και τα υπολοιπα!). 

 

Μονο σοβαρα ποστς απο εδω και περα παρακαλω, συμφωνα με τους ορους χρησης!

  • Like 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε μένα άλλαξε η κατάσταση παραγγελίας: από μερικώς έτοιμη για παραλαβή σε υπό επεξεργασία :shock:

LoL και σε εμένα το ίδιο , αλλά η κατάσταση στα προϊόντα παραμένει "σε εκτεταμένη αναζήτηση".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου ήρθε mail να παραλάβω το laptop χωρίς τα ηχεία

 

edit 1: ήρθε mail ότι ακυρώθηκαν τα ηχεία και ότι είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή αλλά με το laptop σε εκτεταμένη αναζήτηση. 

 

edit 2: αυτό που έγραφε το mail ήταν το παρακάτω και μέσα έγραφε αυτά που ανέφερα 

 

" Η παραγγελία σου είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή! "

 

edit 3: το mail που ήρθε 

 

AsFMT7X.png

 

WWkUMZo.png

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...