Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Μου έχει τύχει σε αρκετά προϊόντα που είχαν γίνει λάθος στις τιμές, να παραλάβω το πρωί την επόμενης μέρας από το κατάστημα μιας και οι υπάλληλοι δεν γνωρίζουν (και ούτε νοιάζονται φυσικά) για το αν όντως ήταν τέτοια η προσφορά. Εννοώ όποιος πήγε το πρωί σε κατάστημα και το είχαν διαθέσιμο, με το που δείξεις εσύ την παραγγελία και αυτοί το έχουν ετοιμοπαράδοτο (άσχετα αν σου έχει έρθει mail ή όχι παραλαβής), αυτοί εκεί θα στο δώσουν μιας και δεν έχουν προλάβει να καταλάβουν την πατάτα.

Ίσως κάποιοι τυχεροί να το πάρουν (πήραν) με το τρόπο αυτόν!

Μόνο σε μπακάλικο θα μπορούσε να συμβεί αυτό, χωρίς μηχανογράφηση και με τις τιμές στο τεφτέρι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έτσι ήθελα να το κάνω στο Ηράκλειο αλλά οι μπαγασιδες διαβάζουν insomnia και πριν πω καλά καλά το όνομα του λάπτοπ μ έριξε άκυρο όταν ρώτησα για ετοιμοπαραδοτο. Κατα τα άλλα η ηλεκτρονική παραγγελία ακόμα στέκει υπό επεξεργασία και τα ηχεία μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έχει τύχει σε αρκετά προϊόντα που είχαν γίνει λάθος στις τιμές, να παραλάβω το πρωί την επόμενης μέρας από το κατάστημα μιας και οι υπάλληλοι δεν γνωρίζουν (και ούτε νοιάζονται φυσικά) για το αν όντως ήταν τέτοια η προσφορά. Εννοώ όποιος πήγε το πρωί σε κατάστημα και το είχαν διαθέσιμο, με το που δείξεις εσύ την παραγγελία και αυτοί το έχουν ετοιμοπαράδοτο (άσχετα αν σου έχει έρθει mail ή όχι παραλαβής), αυτοί εκεί θα στο δώσουν μιας και δεν έχουν προλάβει να καταλάβουν την πατάτα.

Ίσως κάποιοι τυχεροί να το πάρουν (πήραν) με το τρόπο αυτόν!

Αυτό σκέφτηκα κι εγώ αλλά είναι κι αυτό που λέει ο turbatos, δεν θα φαινόταν το λάθος στο ταμείο αφού θα ήταν περασμένο με άλλη τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρε

 

Οποιος θελει παει εκει

 

Πχ βγαινει σε λαθος τιμη το s8 στα 300€

 

Πας εκει την επομενη εργασιμη και ο υπαλληλος χωρις κανενα ελενχο και διασταυρωση στο δινει και αντε γεια.

 

Και μετα την αμεσως επομενη ειναι στον ΟΑΕΔ για καρτα ανεργειας.

 

Αν ηταν μπακαλικο οκ,σε αλυσιδα με τετοια αντικειμενα δεν παιζει με την καμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήγα από το κατάστημα Ηρακλείου Κρήτης να ρωτήσω τι παίζει μιας και έβαλα χθες παραγγελία κατά τις 6 παρά (με παραλαβή από το κατάστημα) και μου είπανε ότι πρόκειται για τυπογραφικό λάθος και πως τις επόμενες ημέρες θα ενημερωθώ (και εγώ και οι υπόλοιποι) ότι η παραγγελία δεν δύναται να εκτελεστεί λόγω τυπογραφικού λάθους. Εννοείται δεν ήλπιζα ότι θα παραλάβω το εν λόγω tablet ή τα ηχεία (πιο πολύ τα ηχεία είχα ανάγκη μιας και έχω νεότατο ryzen build),αλλά από την άλλη αν υπήρχε 1 στο εκατομμύριο να παραλάβουν όσοι έκαναν την κίνηση,θα ήθελα να ήμουν σε αυτούς,ειδάλλως θα έσκαγα από τη ζήλια. 

Οπότε μάγκες δεν έγινε κάτι. Τι είχαμε τι χάσαμε.. λυπάμαι όσους πλήρωσαν άμεσα,γιατί θα τους πάρει αρκετές μέρες η επιστροφή των χρημάτων τους..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο μίλησα με κατάστημα public στο οποίο έβαλα να παραλάβω την παραγγελία και μου είπαν αύριο μεθαύριο θα έχουν τα λάπτοπ και τα ηχεία.Πηρα να ρωτήσω σχετικά με τα ηχεία που τα δείχνει ακόμα έτοιμα για παραλαβή και να πάω να τα πάρω και μου λέει θα σου έρθει σμς και έμαιλ αύριο μεθαύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο μίλησα με κατάστημα public στο οποίο έβαλα να παραλάβω την παραγγελία και μου είπαν αύριο μεθαύριο θα έχουν τα λάπτοπ και τα ηχεία.Πηρα να ρωτήσω σχετικά με τα ηχεία που τα δείχνει ακόμα έτοιμα για παραλαβή και να πάω να τα πάρω και μου λέει θα σου έρθει σμς και έμαιλ αύριο μεθαύριο.

Σε ποια τιμη;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μωρε

 

Οποιος θελει παει εκει

 

Πχ βγαινει σε λαθος τιμη το s8 στα 300€

 

Πας εκει την επομενη εργασιμη και ο υπαλληλος χωρις κανενα ελενχο και διασταυρωση στο δινει και αντε γεια.

 

Και μετα την αμεσως επομενη ειναι στον ΟΑΕΔ για καρτα ανεργειας.

 

Αν ηταν μπακαλικο οκ,σε αλυσιδα με τετοια αντικειμενα δεν παιζει με την καμια.

 

Ρε συ Στέλιο σοβαρά τώρα??

Σου φαίνομαι για τρολ?

Ψάξε στο ιστορικό μου στα ποστ να δεις πόσα έχω πάρει με τον τρόπο αυτόν! *(και άλλοι φυσικά)

Τι μπακάλικα, κάρτες ανεργίες και κουραφέξαλα λέτε.  Παιδική χαρά είμαστε και λέμε τα δικά μας?

Για μένα προσωπικά το public με τόσα λάθη που έχει κάνει (και τους ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γι' αυτό), ΝΑΙ είναι μπακάλικο! :-)

Τέλος πάντων! Αυτά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Στέλιο σοβαρά τώρα??

Σου φαίνομαι για τρολ?

Ψάξε στο ιστορικό μου στα ποστ να δεις πόσα έχω πάρει με τον τρόπο αυτόν! *(και άλλοι φυσικά)

Τι μπακάλικα κάρτες ανεργίες λέτε. Παιδική χαρά είμαστε και λέμε τα δικά μας?

Για μένα προσωπικά το public με τόσα λάθη που έχει κάνει (και τους ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γι' αυτό, ΝΑΙ είναι μπακάλικο! :-)

Τέλος πάντων! Αυτά...

Σε ξερω και δεν σε ειπα τρολ φιλε μου

 

Απλα η περιγραφη αυτο μου θυμησε

 

Οτι δεν υπαρχει ελενχος τι μπαινει και τι βγαινει εκει μεσα.

 

Τεσπα δεν ασχολουμε αλλο,μακαρι να παραλλαβετε παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Στέλιο σοβαρά τώρα??

Σου φαίνομαι για τρολ?

Ψάξε στο ιστορικό μου στα ποστ να δεις πόσα έχω πάρει με τον τρόπο αυτόν! *(και άλλοι φυσικά)

Τι μπακάλικα, κάρτες ανεργίες και κουραφέξαλα λέτε.  Παιδική χαρά είμαστε και λέμε τα δικά μας?

Για μένα προσωπικά το public με τόσα λάθη που έχει κάνει (και τους ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γι' αυτό), ΝΑΙ είναι μπακάλικο! :-)

Τέλος πάντων! Αυτά...

 

 

Στις δικές σου περιπτώσεις μήπως ήταν αγορές μικρής αξίας, με μικρές διαφορές τιμής ? Γιατί εδώ έχουμε κάτι που αν υπήρχε στο ράφι του καταστήματος θα έλεγε 1200. Αν πάει λοιπόν κάποιος και πει το έχω παραγγείλει στα 379 αλλά δεν έχω ειδοποίηση πόσο πιθανό θεωρείς πως θα παραλάβει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...