Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ακυρο στα ηχεια

 

Δηλαδή ακυρώνουν πρώτα τα ηχεία που βρίσκονται ετοιμοπαράδοτα και υποτίθεται ότι κάνουν εκτεταμένη αναζήτηση????

 

Βγες βρε public και πες συγνώμη έγινε λάθος στην τιμή, πάρτε ένα κουπονάκι 10% (εκπτώσεις έχουμε)  και να τελειώνει εκεί το πανηγύρι, τι κοροϊδία είναι αυτή???  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μήπως ακυρώθηκαν κατά κάποιο τρόπο "αυτόματα" τα ηχεία επειδή είναι το ποσό για το Laptop κάτω από 599€ όπως ειπώθηκε νωρίτερα;

Και θα ακολουθήσει και η ακύρωση του Laptop, άλλο θέμα...

κουπονακι 10% παντως θα το τιμησω αν μας δωσουν

Κι εγώ αν δώσουν 10% θα το σκεφτώ, άμα δω κάνα 5% ας το κρατήσουν...

Επεξ/σία από Innersense
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν μου ήρθε μήνυμα. mail μόνο και γι αυτό ανέβασα ότι μου ήρθε. 

GIwgIkxVQ4GmITqx_EedxA.png

 

δεν μπορείς να παραλάβεις τπτ τα ηχεία ακυρώθηκαν και το λάπτοπ είναι σε εκκρεμότητα δηλ πρέπει να περιμένεις email, sms 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η δικη μου παραγγελια ειναι και στα 2 προιοντα "εκτεταμενη αναζητηση" ομως τα ηχεια ειναι διαθεσιμα σε στοκ αν πατησετε το λινκ τους.

 

 

attachicon.giflogitech.png

 

Κι εμένα το ίδιο - τι τρόπο πληρωμής έχετε επιλέξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή ακυρώνουν πρώτα τα ηχεία που βρίσκονται ετοιμοπαράδοτα και υποτίθεται ότι κάνουν εκτεταμένη αναζήτηση????

 

Βγες βρε public και πες συγνώμη έγινε λάθος στην τιμή, πάρτε ένα κουπονάκι 10% (εκπτώσεις έχουμε)  και να τελειώνει εκεί το πανηγύρι, τι κοροϊδία είναι αυτή???  

Προφανώς απλά κοιτάνε να ακυρώσουν με ένα τρόπο που θα καλύπτονται νομικά αν χρειαστεί. Εξ ου και το μπάχαλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ηχεια ειναι δωρο για αγορα laptop αξιας ανω των 599 ευρο γι'αυτο και εχουν ακυρωθει αφου το λαπτοπ ηταν σε τιμη κατωτερη απο το οριο.

 

 

post-195207-0-65528100-1499684477_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ηχεια ειναι δωρο για αγορα laptop αξιας ανω των 599 ευρο γι'αυτο και εχουν ακυρωθει αφου το λαπτοπ ηταν σε τιμη κατωτερη απο το οριο.

Α δεν το ήξερα. Makes sense.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...