Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γτ το κάνουν τόσο ψυχοφθόρο και δεν ρίχνουν άκυρο αμέσως να πάει το παλιάμπελο.

 

Ε μετά πως θα το παίξουν ότι προηγήθηκε εκτεταμένη αναζήτηση...αλλά δυστυχώς δε βρέθηκε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ρε παιδιά αφήστε ο καθένας με τις θεωρίες του. Αν έχει κάποιος νέο με το αν θα ισχύσει ή όχι τελικά η προσφορά ας ενημερώσει !!! Βαρέθηκα να βλέπω θεωρίες.

Το θέμα δημιουργήθηκε για την εν λόγω προσφορά όχι για να γράψει ο x.y.w. τι πιστεύει ότι θα γίνει.

Ευχαριστώ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πληκτρολόγιο από 80 ευρώ το πήρα 0.99 ευρώ, κάτι bluray 3d τα πήρα 0.99 ευρώ το ένα (και μέσα σε αυτά μια extended τριλογία 3d The hobbit,  ένα χειρηστήριο των 50 ευρώ και αυτό 0.99 ευρώ, και αρκετά άλλα.
Ναι, τόσο μεγάλο ποσό φίλε Βασίλη δεν μου έτυχε δυστυχώς, αλλά το προσμένω και αυτό! :P :-)
Τελικά αυτοί που λένε πως το παρέλαβαν έκανα πλάκα?
Προσωπικά νομίζω πως τέτοια τρολ που μπαίνουν στο site και παίζουν με τον πόνο και τη νοημοσύνη των άλλων, πρέπει να μπανάρονται για πάντα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά... Ένας μπορεί να ανεβάσει μια απόδειξη ότι το παρέλαβε να σωθούμε και οι υπόλοιποι?

 

Θα περιμένεις πολύ. Άσε που αυτοί που παρέλαβαν λόγω υπερέντασης δεν μπορούν να εστιάσουν να βγάλουν καλή φωτό :devil:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο το μηχανημα για την τιμη του. Αν μου εδιναν κ τα ηχεια, θα αγγιζε το τελειο η αγορα.

Πρωι-πρωι στο καταστημα γινονται τετοιες δουλειες.

Ειδικα για κινητα τηλεφωνα απο wind-voda-germano οταν σκανε καλες τιμες και τα τσιμπανε ολα οι υπαλληλοι. Πρωι στο καταστημα και παρακαλας να πεσεις στον αδυναμο κρικο που θα κανει το λαθος να σου πει οτι ειναι ετοιμοπαραδοτο. Αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τα παιδιά που ρωτάνε τι θα γίνει. Σας έχω πει από χθες, χωρίς ειρωνεία και με σεβασμό, ότι δεν θα παραλάβει κανείς. Ήταν λάθος. Μακάρι να πιεστούν και να αλλάξουν γνώμη, να παραλάβετε όσοι παραγγείλατε, αλλά αυτή τη στιγμή δεν υπάρχει τέτοια πρόθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ βιαζεστε ρε παιδια, ακομα δεν κλεισαμε 24ωρο στο τοπικ τουτο. Αν παραλαβει καποιος απο εμας θα το αποδειξει σιγουρα εδω. Υπομονη, ενα λαπτοπ ειναι οχι κανα φαρμακο κατα του καρκινου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά... Ένας μπορεί να ανεβάσει μια απόδειξη ότι το παρέλαβε να σωθούμε και οι υπόλοιποι?

 

Πλάκα κάνουν, δεν έχει παραλάβει κανείς. Και κανονική παραγγελία να ήταν δε ξέρω αν θα παραλάμβαναν τόσο γρήγορα, πόσο μάλλον τώρα.

 

Η χασούρα ανά παραγγελία είναι υπερβολικά μεγάλη (πάνω από 500 ευρώ) για να δοθεί.

 

Ναι έχουμε δει αρκετά λάθη που δόθηκαν (έχω πάρει και εγώ αρκετά) αλλά η τελική χασούρα ποτέ δε πλησίαζε τέτοια ποσά. 

 

Μακάρι αλλά όνειρο θερινής νυκτός μου μοιάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον το Public οφείλει να μοιράσει ουσιώδη εκπτωτικά κουπόνια (δεν μιλάω για γελοιότητες του 5%) σε ΌΛΟΥΣ όσους έκαναν παραγγελία. Ανεπίτρεπτο να γίνονται τέτοια λάθη στην εποχή που είμαστε. Εντάξει, άνθρωποι είμαστε, αλλά έλεος να μην ελέγχετε και από το ίδιο το σύστημα τo όριo στις τιμές και ειδικά σε ακριβά προϊόντα όπως είναι τα laptop μεγάλης κατηγορίας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ τωρα πήρα και στο public Χανίων, ενώ στο Ηράκλειο δώσανε άκυρα, στα Χανιά μ είπαν να περιμένουμε απάντηση από τη εταιρια αν παραλάβουν μερικοί όντως σε αυτή την τιμη γ να είναι καλυμμένοι! Προφανώς θα είχαν πέσει πρόστιμα κ καταγγελίες παλιότερα γ τέτοιου είδους τακτικές που γίνονται πάντα μόνο σκ, και δεν μπορούν να αποφασίσουν τι τους συμφέρει, το πρόστιμο ή η χασουρα αν υπάρχει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον το Public οφείλει να μοιράσει ουσιώδη εκπτωτικά κουπόνια (δεν μιλάω για γελοιότητες του 5%) σε ΌΛΟΥΣ όσους έκαναν παραγγελία. Ανεπίτρεπτο να γίνονται τέτοια λάθη στην εποχή που είμαστε. Εντάξει, άνθρωποι είμαστε, αλλά έλεος να μην ελέγχετε και από το ίδιο το σύστημα τo όριo στις τιμές και ειδικά σε ακριβά προϊόντα όπως είναι τα laptop μεγάλης κατηγορίας.

Τα συστήματα δεν έφτασαν ακόμα στο σημείο να βλέπουν i7, ssd κτλ κτλ και να καταλαβαίνουν ότι είναι λάθος η τιμή. Αν το "ταΐσεις" εσύ λάθος ότι το πήρες 300€ και ότι θες να βγάλεις 20% από αυτό, το σύστημα απλά θα διαμορφώσει την τιμή του στα 360...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο το μηχανημα για την τιμη του. Αν μου εδιναν κ τα ηχεια, θα αγγιζε το τελειο η αγορα.

Πρωι-πρωι στο καταστημα γινονται τετοιες δουλειες.

Ειδικα για κινητα τηλεφωνα απο wind-voda-germano οταν σκανε καλες τιμες και τα τσιμπανε ολα οι υπαλληλοι. Πρωι στο καταστημα και παρακαλας να πεσεις στον αδυναμο κρικο που θα κανει το λαθος να σου πει οτι ειναι ετοιμοπαραδοτο. Αυτα.

Δηλαδή παρέλαβες το λάπτοπ στα 380€ χωρίς τα ηχεία; Για τα ηχεία σου είπαν ότι δεν τα δίνουν γιατί είναι κάτω από 500€ η τιμή του λάπτοπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα λοιπον τηλεφωνο-και μου ειπαν οτι για το συγκεκριμενο λαπτοπ εχει γινει λαθος στην τιμη και θα μου δωσουν κουπονι 10 τα εκατο....το αναμενομενο δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...