Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στορικό παραγγελιών4
Προσοχή: Για την καλύτερη εξυπηρέτηση σου, παρακαλούμε να μην προσέλθεις ακόμα στο κατάστημα μέχρι να ενημερωθείς μέσω email ή SMS.
προϊόντα ποσότητα κατάσταση σύνολο   1 Σε εκτεταμένη αναζήτηση 379,01 €
Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 1 Δεν θα παραδοθεί 0,01 €
 

to idio kai edw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

HP Deskjet Ink Advantage 3775 All-in-One - Έγχρωμο Πολυμηχάνημα Inkjet Α4 1 Σε διαδικασία συλλογής 49,00 € Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M) 1 Σε εκτεταμένη αναζήτηση 379,01 € Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 1 Σε εκτεταμένη αναζήτηση 0,01 €

Απο τη μεχρι τωρα εμπειρια μου ενα game μπορει να βγαζε και 12 μερες σε αναζήτηση "εκτεταμένη" και πάντα στο τελος τον πούλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πως κ γιατί, εγώ δεν μπορώ να λογκάρω καν. Δοκίμασα να μπω κ μπήκα με το account κάποιου Πολυχρόνη από Ρόδο, wtf. Έχει πέσει όλο το σύστημα τους και γίνονται κουλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πως κ γιατί, εγώ δεν μπορώ να λογκάρω καν. Δοκίμασα να μπω κ μπήκα με το account κάποιου Πολυχρόνη από Ρόδο, wtf. Έχει πέσει όλο το σύστημα τους και γίνονται κουλά.

σε μένα λειτουργεί άψογα έχω και αργή σύνδεσή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακυρώνουν τα ηχεία για να μην είναι δεμεσμευνα στο σύστημα αφού υπάρχει απόθεμα ώστε να μπορούν να δωθουν σε άλλες παραγγελίες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω οτι το θεμα θα χει τρολλ..

για μενα αρκετα δυσκολο να το δωσουν σε ετσι τιμη ,φυσικα ποτε δεν ξερεις...

Εγώ πιστεύω ότι ειδικά όσοι πήγαν σήμερα νωρίς σε καταστήματα που υπήρχε είναι πολύ πιθανό να το πήραν 379€. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...