Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, λόγω τεχνικών δυσλειτουργιών, το προϊόν NB ASUS K756UX-T4302T i7/8/1256/950 4 της παραγγελίας σας xxxxxxxxxxx, εμφανίστηκε με λανθασμένη τιμή στο Public.gr

Η κατάσταση έχει πλέον αποκατασταθεί και έχουμε ήδη προβεί στις απαραίτητες διορθωτικές κινήσεις. Ως εκ τούτου έχουμε προχωρήσει σε ακύρωση της παραγγελίας σας.

Αναγνωρίζοντας το λάθος μας, έχουμε εξασφαλίσει για εσάς έκπτωση 10% για την αγορά οποιουδήποτε Laptop μέχρι και 31/7/2017 μέσω online παραγγελίας στο Public.gr

H έκπτωση θα ενεργοποιηθεί στον προσωπικό σας λογαριασμό και θα φανεί στο καλάθι σας από αύριο 11/7/2017 με την προσθήκη του αντίστοιχου προϊόντος.

Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!

 

*Το κουπόνι αντιστοιχεί σε έναν χρήστη ανεξάρτητα από τον αριθμό των καταχωρημένων τεμαχίων/παραγγελιών.

Με εκτίμηση,

Ομάδα Customer Passion

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

κι εμένα μου ήρθε το κουπόνι, αλλά μετά μου ήρθε και mail ότι η παραγγελία είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή. Συγκεκριμένα έχει τα ηχεία έτοιμα για παραλαβή με 0,01 ευρώ. λέω να περάσω απο κει να δοκιμάσω την τύχη μου χαχα

δε με χαλάει αν πάρω τα ηχεία με 1 σεντ 

 

Αδερφέ, να πας άμεσα, ποτέ δεν ξέρεις!

Αν είσαι κοντά πήγαινε και τώρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και δεν πειράζει το λάθος, εντάξει γίνονται. Ωστόσο η αντιμετώπιση με το εκπτωτικο κουπόνι του τεράστιου 10% και μάλιστα μόνο για λαπτοπ και μόνο για 3 βδομάδες είναι το λιγότερο αστεία και ανηθικη. Έχω και άλλο προηγούμενο παλιότερα σε ένα πολύ μηχάνημα για το οποίο μετά από λάθος στο απόθεμα δεν κάνανε καν κάποια άλλη προσφορά πάρα μόνο μετά από βρίσιμο που φάγανε εδώ και σε εμαιλ, και τελικά πάλι ήταν για γέλια. Συμπέρασμα το λάθος εντάξει γίνεται, το θέμα είναι μετά η αστεία μπακαλιστικη αντιμετώπιση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω γιατι καποιοι θεωρουν τοσο ατοπο και "αδικο" να καταφυγει καποιος στην προστασια του καταναλωτη. Ειναι μια υπηρεσια του κρατους που πληρωνουν οι πολιτες, δεν ειναι ενας ιδιωτης που καθεται ολη μερα σε ενα γραφειο και περιμενει τηλεφωνο μαζι με το POS για πληρωμη.

 

Ναι το λαθος εκανε μπαμ αλλα ρε παιδια 1 λαθος, 2 λαθος, 5 λαθος, 10 λαθος, μετα απο τα ποσα λαθη δλδ εχουμε το "δικαιωμα" να καταφυγουμε σε αυτη την υπηρεσια; Προσωπικα εχω βαρεθει να βλεπω "λαθος" συστηματος η "τεχνικη" δυσκολια. Πριν 12 χρονια ειμουν σε μια τετοια αλυσιδα και οταν πηγαιναμε να καταχωρησουμε τιμες αν πεφταμε κατω απο το κοστος το συστημα ΔΕΝ μας αφηνε να την καταχωρησουμε (ουτε να κανουμε πωληση μεσα απο το καταστημα σε περιπτωση ματσαρισματος τιμης). Τωρα δλδ 12 χρονια μετα τα συστηματα τους επιτρεπουν να δηλωθει ενα λαπτοπ των 1200ε στα 379ε και δεν χτυπαει καμπανακι, τιποτα; Και μετα απο τα πρωτα 20 λαθη δεν εχει κατσει ΚΑΝΕΙΣ να φτιαξει το συστημα του; Δεν αναφερομαι φυσικα ΜΟΝΟ στα Public αλλα σε ολα τα καταστηματα που κανουν "λαθη" συνεχεια.

Σορρυ αλλα ειναι ξεκαθαρο οτι μας δουλευουν και αν δεν μας δουλευουν και δεν θελουν να φτιαξουν τα συστηματα τους λογο κοστους ειναι εξισου κατακριτεοι εφοσον ειναι δικο τους θεμα αυτο και οχι δικο μας. Τωρα για το 10% κουπονι που πηραν καποιοι ΜΟΝΟ για αγορα λαπτοπ και μεχρι τελος αυτου του μηνα ασχολιαστο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και απο εμενα 10%. Αν καποιο παιδι θελει να παρει λαπτοπ ευχαριστως να του δωσω το 10%. Ας στειλει πμ

 

 

Το έγραψε και άλλος πριν. Πως θα γίνει αυτό ? Η έκπτωση αφορά συγκεκριμένο λογαριασμό δεν είναι κουπόνι. Άρα η όποια αγορά θα κοπεί (απόδειξη-τιμολόγιο) με βάση τα δικά σου στοιχεία και ότι σημαίνει αυτό για εγγυήσεις κτλ.. Το έχουν δέσει καλά το πράγμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για να κλείσει κυριολεκτικά το thread έχω να πω το εξής:

Μεταπουλώ το 8% της έκπτωσης σε όποιον είναι διατεθημένος να μου δώσει μετρητά το 2%!!! :P

Έλεος matrix κλείδωσε το, τι άλλο θα διαβάσουμε!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια πρόταση για λαπτοπ γύρο στο 500αρικο τώρα που έχουμε και έκπτωση;

http://www.public.gr/product/computers-and-software/laptops/laptop-hp-15-ay049nv-156-i3-6006u4gb500gbr5-m430/prod8550384pp/?utm_source=Oracle%20Responsys&utm_medium=email&utm_term=&utm_content=&utm_campaign=Summer_Sale_JUL2017

 

Αν δεχτουν και το 10% πανω απο τη εκπτωση που εχουν ηδη, τοτε η τιμη ειναι εξαιρετικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα παντως

 

 

Φωτογραφιες αποδειξεων οτι παρελαβαν δεν ειδα απο αξιοπιστα ατομα των χιλιαδων μηνυματων που ελεγαν οτι ελαβαν κ αλλα σαλια.

 

Κριμα να τρολαρετε,πιο πολυ παιζετε με την καψα παιδιων που το ηθελαν και ηθελαν να παραλαβουν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...