Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Οπότε τις περισσότερες παραγγελίες θα τις καλύψουν έτσι. Το μεγαλύτερο πρόβλημα πιστεύω θα έχουν τα καταστήματα και οι υπάλληλοι που έδωσαν σήμερα το πρωί μηχανήματα χωρίς να επιβεβαιώσουν την τιμή.

 

Γενικά, οκ  μου φαίνεται εμένα η έκπτωση 10% που δίνουν τελικά.

 

Είσαι και παλιός και πιστεύεις αυτό που έγραψαν 2 ότι παρέλαβαν ? Μου αρέσει που τους δώσατε και οδηγίες για να ανεβάσουν φωτό αλλά ακόμα τίποτα. Οι φωτό που λαμβάνει η NASA από το διάστημα πιο γρήγορα φτάνουν από τα τρολλ :devil: .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο είπαν και σε εμένα πριν λίγο. Από Χανιά και εγώ. Ίδωμεν.. 

κι εγω απο χανια και το χω κανει κρατηση το λαπτοπ.. ελπιζουμε ακομα στο θαυμα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10% σε laptop για 20 μέρες... 30% έπρεπε να βάλουν για να είναι ανταγωνιστικοί με τα σκρουτζομάγαζα, αλλά όλο και κάποιο κορόιδο θα πέσει στην παγίδα και θα πάρει laptop από αυτούς εξαιτίας του 10%. Να δεις που θα τους βγει και σε καλό η λάθος τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι και παλιός και πιστεύεις αυτό που έγραψαν 2 ότι παρέλαβαν ? Μου αρέσει που τους δώσατε και οδηγίες για να ανεβάσουν φωτό αλλά ακόμα τίποτα. Οι φωτό που λαμβάνει η NASA από το διάστημα πιο γρήγορα φτάνουν από τα τρολλ :devil: .

Πιστεύω ότι υπάρχει περίπτωση να τους έπιασε κάποιος στον ύπνο αν πήγε πρωί σήμερα. Δύσκολο αλλά όχι απίθανο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγω απο χανια και το χω κανει κρατηση το λαπτοπ.. ελπιζουμε ακομα στο θαυμα :D

:lol:  :lol:  Μπα, μας βλέπω με το 10% χα χα. Αυτό που χάρηκα είναι την συζήτηση, εδώ στο Forum. Τρελό γέλιο xD.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα μου ήρθε το κουπόνι, αλλά μετά μου ήρθε και mail ότι η παραγγελία είναι μερικώς έτοιμη για παραλαβή. Συγκεκριμένα έχει τα ηχεία έτοιμα για παραλαβή με 0,01 ευρώ. λέω να περάσω απο κει να δοκιμάσω την τύχη μου χαχα

δε με χαλάει αν πάρω τα ηχεία με 1 σεντ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...