Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το έγραψε και άλλος πριν. Πως θα γίνει αυτό ? Η έκπτωση αφορά συγκεκριμένο λογαριασμό δεν είναι κουπόνι. Άρα η όποια αγορά θα κοπεί (απόδειξη-τιμολόγιο) με βάση τα δικά σου στοιχεία και ότι σημαίνει αυτό για εγγυήσεις κτλ.. Το έχουν δέσει καλά το πράγμα.

Σιγά το δύσκολο, παραγγέλνεις με αντικαταβολή στη διεύθυνση του φίλου...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Κριμα παντως

 

 

Φωτογραφιες αποδειξεων οτι παρελαβαν δεν ειδα απο αξιοπιστα ατομα των χιλιαδων μηνυματων που ελεγαν οτι ελαβαν κ αλλα σαλια.

 

Κριμα να τρολαρετε,πιο πολυ παιζετε με την καψα παιδιων που το ηθελαν και ηθελαν να παραλαβουν.

 

 

Δεν νομίζω. Αυτοί που είπαν ότι παρέλαβαν έχουν λίγα μηνύματα αν δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά το δύσκολο, παραγγέλνεις με αντικαταβολή στη διεύθυνση του φίλου...

 

Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ να δω αν γίνεται. Άντε η διεύθυνση παραλαβής είναι 3ου προσώπου, τα στοιχεία πληρωμής όμως ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια πρόταση για λαπτοπ γύρο στο 500αρικο τώρα που έχουμε και έκπτωση;

 

Είμαι σίγουρος ότι και με το κουπόνι οι τιμές τους θα είναι χειρότερες απ ότι αν ψάξεις στο skroutz.

 

Επίσης μην επιβραβεύετε το λάθος τους με το να κάνετε παραγγελίες λόγω του  κουπονιού. Ενδεχομένως αυτός να ήταν ο στόχος τους.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με γειές σε όσους παρέλαβαν. Εύχομαι να τους καεί η οθόνη και αφού την φτιάξουν να κάψει gpu. (Αστειεύομαι φυσικά)

 

Τέλος καλό, όλα καλά.

 

Όσοι έχουν χρόνο για χάσιμο, τους εύχομαι καλά αποτελέσματα στα δικαστήρια.

 

Και πάλι ευχαριστώ τον ts για την ενημέρωση, ακόμη κι αν τελικά δεν "έκατσε" η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια και εδώ, 10% έκπτωση μέχρι 31/07 μονο για αγορά laptop. Δεν πειράζει τι είχαμε τι χάσαμε.

Και κάπως έτσι τρώμε την πρώτη μας ακύρωση απο τα public.

Τουλάχιστον δεν ήρθε ξερή ακύρωση και το -10% μπορεί σε κάποιους που ψάχνουν λαπτοπ να φανεί χρήσιμο, εννοείται ότι θα ήταν προτιμότερο ένα -10% σε οποιοδήποτε προιόν απο το e-shop τους.

Μη χαλιέστε θα υπάρξουν και άλλες καλές προσφορές στο μέλλον! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω προτείνει και παλαιότερα ειδική ενότητα με τίτλο "μη τηρηθείσες παραγγελίες - ατασθαλίες - ψεύτικες προσφορές καταστημάτων". Καλό είναι να καταγράφονται κάπου οι μηχανορραφίες - παραλείψεις τους.

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς και δεν πειράζει το λάθος, εντάξει γίνονται. Ωστόσο η αντιμετώπιση με το εκπτωτικο κουπόνι του τεράστιου 10% και μάλιστα μόνο για λαπτοπ και μόνο για 3 βδομάδες είναι το λιγότερο αστεία και ανηθικη. Έχω και άλλο προηγούμενο παλιότερα σε ένα πολύ μηχάνημα για το οποίο μετά από λάθος στο απόθεμα δεν κάνανε καν κάποια άλλη προσφορά πάρα μόνο μετά από βρίσιμο που φάγανε εδώ και σε εμαιλ, και τελικά πάλι ήταν για γέλια. Συμπέρασμα το λάθος εντάξει γίνεται, το θέμα είναι μετά η αστεία μπακαλιστικη αντιμετώπιση.

Να πούμε βέβαια πως σε αντίστοιχες περιπτώσεις από μεγαλύτερα καταστήματα (πχ amazon) δεν υπάρχει ούτε καν κουπόνι, απλά ακύρωση λόγω λάθος τιμής και τέλος.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πούμε βέβαια πως σε αντίστοιχες περιπτώσεις από μεγαλύτερα καταστήματα (πχ amazon) δεν υπάρχει ούτε καν κουπόνι, απλά ακύρωση λόγω λάθος τιμής και τέλος.

Δεν παει ετσι ομως αγαπητε φιλε μου zio

 

 

Λαθος δικο τους ειναι,και παρολα αυτα μην νομιζεις θα βγαλουν κερδος καθως θα τσιμπησουν μερικες παραγγελιες με το -10%

 

Οποτε εχουν παλι κερδος απο ολες τις πλευρες καθως κανεις δεν τους αγγιζει, + οτι μερικοι θα ριξουν παραγγελιες και το θεμα αυριο μεθαυριο θα εχει ξεχαστει. ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...