Προς το περιεχόμενο

Laptop Asus K756UX-T4302T - 17.3" (i7-7500U/8GB/1 TB & 256 GB/GTX 950M)+ Ηχεία 2.1 Logitech Z333 Μαύρο 379ευρω!! Public (ΑΚΥΡΟ-ΤΕΛΟΣ)


manosmanos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 357
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εμενα παντως μετα απο εκτεταμενη αναζητηση , μου εβγαλε πριν λιγο στα ηχεια οτι δεν θα παραδοθουν , ενω το λαπτοπ συνεχιζει (εκτεταμενη αναζητηση).Το προιόν το παρηγγειλα χτες κατα τις 15¨00 για παραλαβη απο καταστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ τωρα πήρα και στο public Χανίων, ενώ στο Ηράκλειο δώσανε άκυρα, στα Χανιά μ είπαν να περιμένουμε απάντηση από τη εταιρια αν παραλάβουν μερικοί όντως σε αυτή την τιμη γ να είναι καλυμμένοι! Προφανώς θα είχαν πέσει πρόστιμα κ καταγγελίες παλιότερα γ τέτοιου είδους τακτικές που γίνονται πάντα μόνο σκ, και δεν μπορούν να αποφασίσουν τι τους συμφέρει, το πρόστιμο ή η χασουρα αν υπάρχει...

 

Το ίδιο είπαν και σε εμένα πριν λίγο. Από Χανιά και εγώ. Ίδωμεν.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Email από public:

 

Γειά σας!

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, λόγω τεχνικών δυσλειτουργιών, το προϊόν NB ASUS K756UX-T4302T i7/8/1256/950 4 της παραγγελίας σας o431031214, εμφανίστηκε με λανθασμένη τιμή στο Public.gr

 

Η κατάσταση έχει πλέον αποκατασταθεί και έχουμε ήδη προβεί στις απαραίτητες διορθωτικές κινήσεις. Ως εκ τούτου έχουμε προχωρήσει σε ακύρωση της παραγγελίας σας.

 

Αναγνωρίζοντας το λάθος μας, έχουμε εξασφαλίσει για εσάς έκπτωση 10% για την αγορά οποιουδήποτε Laptop μέχρι και 31/7/2017 μέσω online παραγγελίας στο Public.gr

 

H έκπτωση θα ενεργοποιηθεί στον προσωπικό σας λογαριασμό και θα φανεί στο καλάθι σας από αύριο 11/7/2017 με την προσθήκη του αντίστοιχου προϊόντος.

 

Ζητούμε συγγνώμη για την αναστάτωση και ευχαριστούμε για την κατανόησή σας!

 

 

 

*Το κουπόνι αντιστοιχεί σε έναν χρήστη ανεξάρτητα από τον αριθμό των καταχωρημένων τεμαχίων/παραγγελιών.

 

Με εκτίμηση,

 

Ομάδα Customer Passion

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε τις περισσότερες παραγγελίες θα τις καλύψουν έτσι. Το μεγαλύτερο πρόβλημα πιστεύω θα έχουν τα καταστήματα και οι υπάλληλοι που έδωσαν σήμερα το πρωί μηχανήματα χωρίς να επιβεβαιώσουν την τιμή.

 

Γενικά, οκ  μου φαίνεται εμένα η έκπτωση 10% που δίνουν τελικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και κάπως έτσι πέφτει η αυλαία άλλης μιας παράστασης του Public.
Πάμε παρακάτω, αναμένοντας την επόμενη ...
(Τουλάχιστον θα μπορούσαν να έδιναν 10% σε οποιοδήποτε προϊόν και όχι μόνο σε λαπτοπ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...