Προς το περιεχόμενο

Δωστε προσοχη απο ποιον αγοραζετε.


joakim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αγορές:

1. Δεν κάνω από άτομα με 0 κριτικές που ζητάνε τραπεζική κατάθεση.

2. ...που γράφουν μηνύματα θα σβήνονται, (υπάρχει και άλλος τρόπος έκφρασης).

3. ...που δεν γράφουν αντικειμενικά την αγγελία τους. (pc teraw pezi ol;a ta pexnida)

4. ...μόνο Αθήνα κτλ.

 

Πωλήσεις:

Στέλνω μόνο με αντικαταβολή ΕΛΤΑ (εκτός αν δεν συμφωνεί, πράμα που δεν το αρνήθηκε κανείς)

1. Λόγο της φτηνής χρέωσης (τώρα ανέβηκαν λίγο).

2. Είναι πιο λογικό να πληρώσει ο άλλος την στιγμή που παραλαμβάνει.

3. Είναι πιο προσιτό για τη νεολαία (αυτοί που δεν έχουν ebanking, κτλ).

4. Αν δεν παραλάβει... το καφεδάκι του ταχυδρόμου κερασμένο από μένα.

 

35 περίπου συναλλαγές που έκανα στο ινσομνια όλες ήταν άριστες και τα παιδιά εξαιρετικά, το ένα φέρνει το άλλο σύμφωνα με τα κριτήρια και ας είμαι από επαρχία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε με απασχολει να σε αποστομωσω,απλα θα σε παρακαλουσα να μην κανεις παραθεση σε δικα μου posts.

Εχω δει οτι δεν εισαι αξιος να συζητησεις γενικοτερα.

 

εφοσον δεν παραβιαζω κανενα κανονα του φορουμ θα κανω παραθεση οπου κρινω εγω και αν δεν σου αρεσει ,μπορεις απλα να μη γραφεις η να μην απαντας.

 

τα συμπερασματα να τα κρατας για τον εαυτο σου.(ευκολα συμπερασματα βγαζεις .10 μνμ εχω όλα κι όλα) επισης εχω αναφερει την συμπεριφορα σου στους admins του insomnia.

 

on topic

παμε παλι,οι απατεωνες γενικα προσπαθουν να κανουν τον υποψηφιο αγοραστη να κανει καταθεση σε λογαριασμο τους.

δεν φαινεται να αγαπουν ιδιεταιρα την αντικαταβολη ,και εφ οσον αυτο ειναι αποτρεπτικος παραγοντας εμενα μου αρκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφοσον δεν παραβιαζω κανενα κανονα του φορουμ θα κανω παραθεση οπου κρινω εγω και αν δεν σου αρεσει ,μπορεις απλα να μη γραφεις η να μην απαντας.

 

τα συμπερασματα να τα κρατας για τον εαυτο σου.(ευκολα συμπερασματα βγαζεις .10 μνμ εχω όλα κι όλα) επισης εχω αναφερει την συμπεριφορα σου στους admins του insomnia.

 

on topic

παμε παλι,οι απατεωνες γενικα προσπαθουν να κανουν τον υποψηφιο αγοραστη να κανει καταθεση σε λογαριασμο τους.

δεν φαινεται να αγαπουν ιδιεταιρα την αντικαταβολη ,και εφ οσον αυτο ειναι αποτρεπτικος παραγοντας εμενα μου αρκει.

Η συμπεριφορα μου απεναντι σου ειναι οπως πρεπει,δε μιλησα ασχημα ουτε τιποτε.

Οι admins δε θα δουν κατι απο τη μερια μου.

ΕΙσαι σε λιστα απορριψης απο εδω και περα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα. Θα ηθελα να αναφερω ενα περιστατικο που με προβληματησε.

Προσφατα εκανα μια συναλλαγη για game που ζητουσα. Ο πωλητης επικοινωνησε μαζι μου και συμφωνησαμε για την αγορα του παιχνιδιου. 

Είμαι μέλος εδώ και 4 χρονια και παντα κανω καταθεση πριν μου στειλει καποιος κατι ενω τσεκαρω και τις αξιολογησεις του.

Ο συγκεκριμενος λοιπον ειχει κοντα περιπου 20 αξιολογησεις με τις 2 από τις 3 τελευταιες να ειναι αρνητικες.

Ενώ του εχω κανει την καταθεση απο την Πεμπτη δεν εχω καποια σαφη απαντηση για τον εαν εχει σταλει το game η οχι. Αυτο που ξερω μεχρι στιγμης ειναι πως το εδωσε  σ ενα φιλο του να το στειλει και εκεινος με τη σειρα του εχασε το αποκοπα απο τα Ελτα και να περιμενω κλπ.

Επικοινωνησα λοιπον με καποιο απο τα ατομα που εγραψαν μια αρνητικη αξιολογηση για τον εν λογο κυριο και μου ειπαν ειπαν πως εν ολιγης ο τυπος ειναι οτι να ναι.

Δε ξερω αν θα παρω ποτε λεφτα πισω 20€ ειναι 20€  οχι ισως το μεγαλυτερο ποσο αλλα ειναι το γαμωτο.

Γιατι να υπαρχουν τετοια ατομα και ποιος ο λογος να μην απομωνοθουν. Προχθες ηταν καποιοι αλλοι σημερα εγω αυριο καποιος αλλο που θα πιαστει κορόιδο.

Υπαρχει κατι που να μπορω να κανω? Καταλαβαινω πως η ευθηνη ειναι ΚΑΘΑΡΑ δική μου απλα το θεωρω αδικο ως προς το site και την πολυ καλη δουλεια εδω και χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα. Θα ηθελα να αναφερω ενα περιστατικο που με προβληματησε.

 

δυστυχως  μονο αρνητικη μπορεις να του βαλεις με κυνδινο να σου βαλει και αυτος.ειχα και γω αντιστοιχη απορια.

καπως θα πρεπει να φιλτραριστουν αυτοι,που φαινεται  να πολλαπλασιάζονται τον τελευταιο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ο συγκεκριμενος λοιπον ειχει κοντα περιπου 20 αξιολογησεις με τις 2 από τις 3 τελευταιες να ειναι αρνητικες.

Αυτές τις είδες πριν την κατάθεση ή μετά?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές τις είδες πριν την κατάθεση ή μετά?

Τις ειδα απλα και εδωσα σημασια αλλα οχι τοσο γτ ηταν 2/20 οι αλλες 18 ηταν θετικες ολες.

Καθως ολοι ειμαστε ανθρωποι και μπορει να ετυχε κατι στραβο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι προετοιμασμένος ψυχολογικά για 3/21...

Εχω ολοκληρη την συνομιλια μεχρι στιγμης, μπορει να γινει κατι?

Εστω για την απομονοση τετοιων περιστατικων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εννοείς ban?

 

Θα φτιάξει νέο account μετά από μερικά λεπτά αφού κάνει restart το router ώστε να πάρει νέα IP.

 

Απλά δεν θα έχει αξιολογήσεις στην αρχή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς ban?

 

Θα φτιάξει νέο account μετά από μερικά λεπτά αφού κάνει restart το router ώστε να πάρει νέα IP.

 

Απλά δεν θα έχει αξιολογήσεις στην αρχή.

Καποιος τροπος για να παρω τα λεφτα πισω?

Μεσω τραπεζης πχ η κατι αλλο"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενας απολυτως τροπος για να παρεις τα λεφτα.

Μπορει να φας και ξυλο απο την αστυνομια,ο φιλος απο πανω τρολαρει απλα.

Χαχαχαχα το καταλαβα ρε συ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...