Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 8 (Spoilers allowed up to Season 7)


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

για ποιο θανατο μιλατε ακριβως εδω;

 

τοσο σιγουρακι το εχετε; εγω βαζω τα λεφτα μου στο οτι θα ερθει ο ντοκτορ και θα τον σωσει με καποιο τροπο,

και πληρωνει και καλα εννοειται το συγκεκριμενο γιατι για μερικους οπως διαβαζω ειναι τρελο αουτσαιντερ ;)

 

 

 

Ετσι οπως εχει καταντησει η σειρα ακομα και αν κυλουσαν τα δακρυα του Ρικ πεφταν πανω στην πληγη και την γιατρευαν με την δυναμη της αγαπης δεν θα μου εκανε εντυπωση...

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δει τα δυο τελευταία αλλά διάβασα για:

 

 

το πως δαγκώθηκε ο Καρλ. Από τη μία ο Riggs λέει πως απολύθηκε ενώ του είχαν πει πως τον θέλουν για τρεις ακόμα σαιζόν τουλάχιστον, και ο πατέρας του γκρίνιαζε στα social media για την απόλυση του γιου του.

 

Πιθανώς να είναι όλα αυτά αλήθεια αλλά ίσως είναι και publicity stunt έτσι όπως έλεγαν πως πέθανε ο Glenn στη σκηνή με το σκουπιδοτενεκέ... και απλά να μας δείξουν πως ο Καρλ δαγκώθηκε όχι από ζόμπι αλλά από whisperer και θα πούμε εμείς WOW, θα ανέβουν τα νούμερα και θα γυρίσουν πέντε ακόμα κακογραμμένες σαιζόν :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ότι χρειαζόταν ο Ρικ επιπλέον κίνητρο γι'αυτά που είναι να κάνει, μας έπεισαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρχισαν να ξεπετανε βασικούς χαρακτήρες για να δώσουν ένα τέλος στην σειρά;

 

Πολύ πιθανόν θα ακολουθήσουν και άλλοι;

 

Αυτήν την εντύπωση μου έδωσε

 

 

ο επερχόμενος θάνατος του carl

 

 

Για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά από το γεγονός του season finale, μην έρθει κανείς και αναφέρει πάλι το κόμικ...

Παντως το κομικ αλλα λεει.. Και ο νιγκαν εχει πολυ ψωμι ακομη. Τουλαχιστον αλλες 5 σεζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε Ρικακο άφησε το, δεν το έχεις.

 

 

Το όπλο τι το κρατάει αφού σε κάθε γωνία του το παίρνουν. Θες να χαραμίσεις ένα αξιόλογο AR? Δώς το στον Ρικ. Επίσης ενώ έχει τον Νιγκαν σε πολιορκία, αυτός και ο στρατός του πάει για μπάνιο αντί να κάτσει απ'έξω να το σιγουρέψει. Εντάξει να θέλουν να το τραβήξουν περισσότερες seasons αλλά έχουν καταντήσει τους πρωταγωνιστές πιο ανάπηρους και από τα ζόμπι.

 

 

Εγώ συνεχίζω και το βλέπω μόνο και μόνο για τον Reedus. Το μούτρο ούτε ούτε φλυαρεί ούτε κλαψουρίζει, σφάζει και σκοτώνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε μένα φάνηκε η σαιζόν ασύνδετη και κακογραμμένη;

 

Υποτίθεται έχουν ένα συγκεκριμένο σχέδιο και στη μέση υλοποίησης λένε "δε μαμιέται" ενώ συγχρόνως ο Ρικ κάνει τα δικά του χωρίς να τον συνοδεύει/ψάχνει κανείς ενώ είναι ο αρχηγός τους υποτίθεται..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε μένα φάνηκε η σαιζόν ασύνδετη και κακογραμμένη;

 

 

Τι λέμε τόσες σελίδες? :P

 

Σε κάποιους αρέσει ακόμα παρόλα αυτά οπότε έχει το κοινό του... /shrug...

 

Προσωπικά αν βρω διάθεση θα δω τα δύο τελευταία τις ημέρες των Χριστουγέννων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα γαματο:

 

o98lxw6hib301.jpg

 

Πολύ καλό αλλά τα περισσότερα επεισόδια έχουν πολύ περισσότερο ροζ, αρκετά περισσότερο πράσινο και λιγότερο γαλάζιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...