Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 8 (Spoilers allowed up to Season 7)


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λες και σας βαζει καποιος να δειτε την σειρα με το ζορι.

 

εντάξει, χαλαρώστε και εσεις... είμαι σε αυτους που την ξεκινησαν από την 1η σεζον, είχε τι; προδιαγραφές να γίνει κάτι εξαιρετικό και κατάφερε να υποβαθμιστεί χρόνο με το χρόνο όσο δεν πάει. Οι προσδοκίες παραμένουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες και σας βαζει καποιος να δειτε την σειρα με το ζορι.

 

Δεν έχεις άδικο αδερφέ, αλλά εντάξει ρε συ .... κουβέντα κάνουμε!

Απαγορεύετε στην παρέα να πεις κάτι που σε χαλάει?

Εξάλλου όλοι εμείς εδώ έχουμε βάλει το λιθαράκι μας στην σειρά αυτή βλέποντάς την από τότε που ξεκίνησε.

Ο τηλεθεατής δεν έχει δικαίωμα στην κριτική? :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο και να χαλασει η σειρα, δε προκειται να σταματησω να την βλεπω. Αντιθετως εμενα μου αρεσει αρκετα ετσι οπως το πανε. Ποτε δεν την ξεκινησα για τα ζομπυ εξαλλου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ποτε δεν την ξεκινησα για τα ζομπυ εξαλλου.

Σειρα η οποια λεγεται Walking dead?

 

Μου λες οτι σαρεσει ετσι οπως παει.Πες μου λοιπον το αλλο.Στο τελος του προηγουμενου επεισοδιου ειδαμε τι εγινε με το φορτηγο και τα ζομπι που μπηκαν μεσα.Πως μετα καταφεραν και γλυτωσαν δεν επρεπε να το δειξει?

Ο καρλ απο ποτε εγινε αρχηγος και πρεπει να τον ακουνε οι αλλοι?

 

Το οτι συνεχιζουμε ορισμενοι να βλεπουμε την σειρα δεν σημαινει οτι δεν θα δινουμε σημασια/βαση σε αυτα που βλεπουμε.

Η season αυτη παντως εχει την χειροτερη υποδοχη/βαθμολογιες ως τωρα

http://www.imdb.com/title/tt1520211/episodes?season=8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο και να χαλασει η σειρα, δε προκειται να σταματησω να την βλεπω. Αντιθετως εμενα μου αρεσει αρκετα ετσι οπως το πανε. Ποτε δεν την ξεκινησα για τα ζομπυ εξαλλου.

Το προβλημα ειναι οτι δε ξέρουν και οι ίδιοι που το πάνε. Γενικά δε πάει κάπου.Στη προηγούμενη σελίδα στο video review που πόσταρε κάποιος το εξηγεί πολυ ωραία ένας τυπάς λέγοντας οτι πάντα οι σειρές που κρατούσαν ψηλά το ενδιαφέρον του κοινού ηταν αυτές που ακομα και αν ειχαν πολλους κύκλους σε έκαναν να περιμένεις κάτι , μια εξέλιξη ένα τελος στο μυστήριο μια αποκάλυψη ενός χαρακτήρα σειρές τελος πάντων που έδειχναν οτι κάπου υπαρχει ένα τελος. Εδώ εχουμε μείνει να παρακολουθούμε το ξεχείλωμα μιας σειράς της οποίας οι παραγωγοί ξέρουν οτι εκατομμύρια τηλεθεατών που τη ξεκίνησαν απο τους πρώτους κύκλους δε θα πετάξουν στα σκουπίδια όλα αυτα τα χρόνια σταματώντας να τη βλέπουν .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ενταξει το γ@μ...σαν και ψοφισε!!

Μα να σκοτωσεις τον πιο ενδιαφερον χαρακτηρα απο δευτεραγωνιστες ο οποιος εχει σωθει απο τα πανδεινα;;; 

Ελεος ρε παιδια και πιστευα θα ειχε εξελιξη governor!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Βγήκε ο Kirkman σε συνέντευξη και δεν απέκλεισε το να πεθάνει ο Rick γιατί ο ηθοποιός που τον υποδύεται θέλει να αφοσιωθεί στα παιδιά του. Όλα τα λεφτά η απάντησή του, που για μένα κάνει ότι ο τύπος πλέον δεν ασχολείται καν και γράφει για να γράψει...

Asked if series lead Rick Grimes will ever die, Kirkman offered a nonchalant "Yeah, of course." Asked who will take the lead after that happens, Kirkman was less sure. "Well, that's a question, right? Who knows?" he said. "Maybe it’s a character that hasn’t been introduced yet. Maybe it’ll be Judith, who knows."

Πάντως για όσους λενε οτι η σειρά δεν "επεσε" δείτε το παρακάτω γράφημα για να καταλάβετε ότι οι τηλεθεατές έχουν πέσει στα μεγέθη της 3ης σεζον...

 

Capture.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντάξει, εδώ λέει ότι μπορεί να είναι η Τζούντιθ, δηλαδή σε 20 χρόνια. Προφανώς και αυτή η απάντηση δεν ερμηνεύεται ως "δεν ξέρω". Δεν θα πει και την συνέχεια σε μια συνέντευξη, λογικό να απαντήσει κάπως έτσι.

Εννοείται βέβαια ότι μπορεί και να μην ξέρει και απλά να γράφει για να γράφει, είμαι κι εγώ της γνώμης ότι randomάρουν στις τελευταίες σεζόν, αλλά μην πιάνουμε και το παραμικρό τώρα. Επίσης δεν βλέπω να λέει πουθενά ότι ο Rick ίσως πεθάνει γιατί ο Λίνκολν θέλει να αφοσιωθεί στα παιδιά του και δεν πιστεύω ότι μπορεί να έχει ειπωθεί τέτοιο πράγμα.

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Εντάξει, εδώ λέει ότι μπορεί να είναι η Τζούντιθ, δηλαδή σε 20 χρόνια. Προφανώς και αυτή η απάντηση δεν ερμηνεύεται ως "δεν ξέρω". Δεν θα πει και την συνέχεια σε μια συνέντευξη, λογικό να απαντήσει κάπως έτσι.

Εννοείται βέβαια ότι μπορεί και να μην ξέρει και απλά να γράφει για να γράφει, είμαι κι εγώ της γνώμης ότι randomάρουν στις τελευταίες σεζόν, αλλά μην πιάνουμε και το παραμικρό τώρα. Επίσης δεν βλέπω να λέει πουθενά ότι ο Rick ίσως πεθάνει γιατί ο Λίνκολν θέλει να αφοσιωθεί στα παιδιά του και δεν πιστεύω ότι μπορεί να έχει ειπωθεί τέτοιο πράγμα.

Admitting to The Hollywood Reporter Rick's death is "possible," Riggs acknowledged he "[hasn't] talked to [Lincoln] much" about exiting the series. "But I know that he has a family that he leaves every year to come to Georgia for months and months to film The Walking Dead, leaving his kids back home in England," Riggs said. "I know he's probably getting pretty tired."

'Ολη η συνέντευξη εδώ http://comicbook.com/thewalkingdead/2018/02/12/the-walking-dead-rick-dies-new-lead/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...