Προς το περιεχόμενο

The Walking Dead Season 8 (Spoilers allowed up to Season 7)


solidsnake222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα τα τελευταια 5 επεισοδια binge, πραγμα που το κανει μεν υποφερτο αλλα οχι ανοσος στις μαλακιες που μας εχει εχει συνηθισει εδω και καιρο.

Εγώ έχω κάνει ολόκληρο τον κύκλο να εξαφανιστεί, πράγμα που τον κάνει υπέροχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω κάνει ολόκληρο τον κύκλο να εξαφανιστεί, πράγμα που τον κάνει υπέροχο.

Το βλεπω απλα για να δω πως θα τελειωσει. Καλο θα ηταν αμα εχουν σκοπο να το κανουν στυλ supernatural (14η σεζον; LOL) να μας το πουν και να την σταματησω απο τωρα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες το κόλπο είναι απλό. Περιμένουμε να τελειωσει η σεζόν και τα βλέπουμε όλα μαζί fast forward. Πάνω απο 2 ώρες δεν θα σας παρει και δεν θα σας σπάσει τα νεύρα κάθε βδομάδα με το μαρτύριο της σταγόνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα παρατήσει στο 3ο και περίμενα να κάνει mid-season finale. Είδα όλα τα υπόλοιπα χθες. Σαν να μη το είδα, καμία αίσθηση. Ούτε που με νοιάζει πλέον τι γίνεται, δεν ξέρω γιατί την βλέπω. Από OCD μάλλον, αφού δεν έχω παρατήσει ποτέ σειρά που άρχισα. Όπως είπε κι ένας άλλος φίλος, νιώθω εξαπατημένος, αφού αν ήξερα πως θα εξελιχθεί δεν θα την ξεκινούσα.

 

Οι σεναριακές ευκολίες και οι τρύπες έχουν καταντήσει το μεγαλύτερο ανέκδοτο που έχει περάσει από την τηλεόραση, για σειρά από το πάνω ράφι. Δεν ξέρω αν είμαστε προκατειλημμένοι πλέον και ίσως την αδικούμε σε κάποια σημεία, αλλά με όσα άτομα βλέπω ο καθένας τονίζει και από μια κραχτή μ..λακία που γίνεται και δεν βγάζει κανένα νόημα.

 

Δυστυχώς δεν βλέπω να μας κάνουν τη χάρη και να μας απαλλάξουν από το μαρτύριο να περιμένουμε να δούμε πως θα τελειώσει, αφού είναι το μόνο που μας κρατάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα να σταματήσει, το ότι έχουν πέσει τα ratings δεν λέει κάτι ιδιαίτερο από την στιγμή που η διαφορα viewers με τα υπόλοιπα shows του AMC είναι χαοτική, το series υποτίθεται έχει συμβόλαιο μέχρι season 11 και στην τελική πόσες σειρές που τρέχουν τόσα χρονια ανεβαίνουν rating όσο περνάει ο καιρός?! Ελάχιστες. Προσωπικά εάν και δεν έχω δει την τελευταία ακόμα είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από μια σειρά που έχει να κάνει με zombies. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγωγή...και μερικά εκατομμύρια ακόμα, στα μισά να πέσει είναι 4 μύρια, 1.5 παραπάνω από το FTWD που είναι δεύτερο σε viewings. Οποτε αντί να bitching για κάτι που δύσκολα να σταματήσει γιατί δεν σταματας εσύ να βρείς την ησυχία σου? Just a suggestion buddy ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα πω την ταπεινή μου γνώμη σαν φανατικός της σειράς από το πρώτο κιόλας επεισόδιο!

Έτσι όπως την κατάντησαν, μ' έκαναν να μ' αρέσει περισσότερο η 3η σαιζόν του Fear The Walking Dead.
Πραγματικά, όποιος θέλει να νιώσει λίγο ζόμπι στο πετσί του, ας δει την τρίτη σαιζόν του ftwd για να γουστάρει!

Τίγρης SFX, ο μαλλί μοκέτα βασιλιάς, o Jesus πάντα με μαλλί λουσμένο και δερματάκι απολέπιση, ο Μόργκαν με το παλούκι συνεχώς συμπεριφέρεται λες και το έχει καρφωμένο στο κ@λο και δεν την παλεύει συνεχώς, ο παππάς κλασικά στο κόσμο του, ο Νήγκαν με τον μόνιμα λίγδα Ρικ στην πιο βαρετή αντιπαράθεση της ιστορίας της τηλεόρασης με ανούσιες βλαχομαγκιές μεταξύ τους. Δεν ξέρω αν το προσέξατε, αλλά πλέον και ο Ρικ μιλάει το ίδιο, όπως και η Μάγκυ που και αυτή μιλάει σαν τους άλλους 2. Μέχρι και τον Ευγένιο κατάφεραν οι φωστήρες να τον κάνουν αντιπαθητικό! Είναι και αυτή η Jadis με το μαλλί Ρένα Παγκράτι, που δεν έχει κανένα λόγο ύπαρξης!

Δεν ξέρω τι μας ψεκάζουν και συνεχίζουμε να βλέπουμε αυτό το έκτρωμα, αλλά .......... έλεος!

Ας το πάρουν λίγο αλλιώς στην επόμενη σαιζόν μπας και το σώσουν και ας το ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ.

Επεξ/σία από hasiotis_john
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγωγή...και μερικά εκατομμύρια ακόμα, στα μισά να πέσει είναι 4 μύρια, 1.5 παραπάνω από το FTWD που είναι δεύτερο σε viewings. Οποτε αντί να bitching για κάτι που δύσκολα να σταματήσει γιατί δεν σταματας εσύ να βρείς την ησυχία σου? Just a suggestion buddy ;)

Δεν έχω χάσει την ησυχία μου, ευχαριστώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...