Προς το περιεχόμενο

«Αρχή του τέλους» για το Microsoft Paint έπειτα από 32 χρόνια [Ενημέρωση]


deligkos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η πιο ιστορική εφαρμογή που τίμησε τα windows τώρα θέλουν να κλείσει?

 

Στο σχολείο θυμάμαι στις πρώτες τάξεις του γυμνασίου μας έβαζαν να σχεδιάσουμε ένα κοτοπουλάκι από την ζωγραφική, μια φορά πήρα το αρχείο και το αποθήκευσα σε δισκέτα (πάλι καλά που δεν με τσάκωσε ο καθηγητής), πρέπει να το έχω κρατήσει στον υπολογιστή μου (ναι πρωτού πετάξω τις δισκέτες 3'' 1/2 τις είχα βάλει στο παλιό μου pc έκανα ένα scan αν υπάρχει κανένα αρχείο που ήθελα να κρατήσω και έσωσα αρκετά από ζωγραφική).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως την χρησιμοποιώ συχνά πυκνά σε σκαναρίσματα που κάνω για την απλότητα της, περικοπή της εικόνας, αντιγραφή επικόλληση, αλλαγή μεγέθους, απλά πράγματα που γίνονται με 2 κλικ, εντάξει δεν είναι ότι θα χαθεί ο κόσμος αλλά μπορώ να πω ότι αν φύγει θα μου λείψει 

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως την χρησιμοποιώ συχνά πυκνά σε σκαναρίσματα που κάνω για την απλότητα της, περικοπή της εικόνας, αντιγραφή επικόλληση, αλλαγή μεγέθους, απλά πράγματα που γίνονται με 2 κλικ, εντάξει δεν είναι ότι θα χαθεί ο κόσμος αλλά μπορώ να πω ότι αν φύγει θα μου λείψει 

Ακριβώς το ίδιο. Και μόνο γι'αυτά ας το αφήσει, δε νομίζω ότι ενοχλεί και τόσο πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μπορουμε να το δώσουμε κάπως; γίνεται να σταματήσουμε τα windows να κάνουν το update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

πολυ χαζο προγραμμα, κανει πολυ ωρα για να ανοιξει σε σχεση με το paint.

 

Πραγματικα πολυ περιπλοκο και πολυ δυσκολο για απλη επεξεργασια εικονας.

 

Ολο βλακειες κανουν στη microsoft

 

Link.png Site:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...