Προς το περιεχόμενο

Ozark


thomasG4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, thermo-sifounas είπε

Τελειως προβλεψιμο το φιναλε της σεζον (αν εχεις δει πολλες σειρες το και καλα cliffhanger το περιμενες απο χιλιομετρα μακρια) και γενικα μια μετρια σεζον αν εξαιρεσεις το προτελευταιο επεισοδιο.

Γενικως η σειρα σε καθε κυκλο αναμασαει το ιδιο κονσεπτ χωρις ιδιαιτερες πρωτοτυπιες. Παρ ολα αυτα βλεπεται ευχαριστα παρα το εξωφρενικο σεναριο ωρες- ωρες (οι του FBI
που και καλα τους παρακολουθουν απο κοντα 3 χρονια ειναι τελειως αχρηστοι), το plot armour των 2 πρωταγωνιστων και τους εκνευριστικους δευτερους χαρακτηρες οπως η Ruth.

είναι τρομερη σειρα όμως γιατι ο πρωταγωνιστης είναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ !!

Να σου πω για να μην ψαχνω...κανα παρομοιο εχεις κατά νου ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Κάτι παρόμοιο να δω μετα το όζαρκ στο νετφλίξ?? Γιατι νιωθω μια μικρη στέρηση τώρα που το τελείωσα.

Βασικά (πέρα απο ολα τα άλλα) με ενθουσίασαν και τα στοιχεία δράματος που είχε.

ΥΓ. Εχω δει BB.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, gkar206 είπε

Κάτι παρόμοιο να δω μετα το όζαρκ στο νετφλίξ?? Γιατι νιωθω μια μικρη στέρηση τώρα που το τελείωσα.

Βασικά (πέρα απο ολα τα άλλα) με ενθουσίασαν και τα στοιχεία δράματος που είχε.

ΥΓ. Εχω δει BB.

Και εγώ το ίδιο ψάχνω.. Ποιο είναι το BB; 

Μετα ΟΖΑΡΚ εποχή εγω είδα το el dragon... 

Ξέπλυμα χρήματος και ναρκωτικά φαση.. 

Ελαφρύ όμως. Μου άρεσε πολύ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
24 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Και εγώ το ίδιο ψάχνω.. Ποιο είναι το BB; 

Μετα ΟΖΑΡΚ εποχή εγω είδα το el dragon... 

Ξέπλυμα χρήματος και ναρκωτικά φαση.. 

Ελαφρύ όμως. Μου άρεσε πολύ. 

Breaking Bad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Boubis1411 είπε

Δεν μ αρέσει πρωταγωνιστής...

Αν και είναι η πρώτη φορά που το ακούω αυτό ως αιτία να μη δει κάποιος τη σειρά, είναι γνωστά τα "προβλήματα" που έχει για τους περισσότερους στην αρχή. Αργός ρυθμός, βαρετοί χαρακτήρες κτλ κτλ. Ήμουν σαν εσένα, 2 φορές την διέκοψα και με την 3η την κατάφερα. Κάνε την χάρη στον εαυτό σου και δώσ' της όσο περισσότερο χρόνο γίνεται, δεν θα το μετανιώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, p4n0s86 είπε

Αν και είναι η πρώτη φορά που το ακούω αυτό ως αιτία να μη δει κάποιος τη σειρά, είναι γνωστά τα "προβλήματα" που έχει για τους περισσότερους στην αρχή. Αργός ρυθμός, βαρετοί χαρακτήρες κτλ κτλ. Ήμουν σαν εσένα, 2 φορές την διέκοψα και με την 3η την κατάφερα. Κάνε την χάρη στον εαυτό σου και δώσ' της όσο περισσότερο χρόνο γίνεται, δεν θα το μετανιώσεις.

Δεν μπορώ να τον βλέπω αλλά θα δοκιμάσω οκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Δεν μπορώ να τον βλέπω

Χμμ, γιατί σου έχει κάτσει τόσο στραβά ο Cranston? :lol: Αν είσαι σε σημείο που δεν μπορείς καν να τον βλέπεις, τότε δεν ξέρω, ίσως δεν αλλάξει και τίποτα αν την δεις προκατειλημμένος. :P

Επεξ/σία από p4n0s86
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, p4n0s86 είπε

Χμμ, γιατί σου έχει κάτσει τόσο στραβά ο Cranston? :lol: Αν είσαι σε σημείο που δεν μπορείς καν να τον βλέπεις, τότε δεν ξέρω, ίσως δεν αλλάξει και τίποτα αν την δεις προκατειλημμένος. :P

Μπορεί να έβλεπε Malcolm in the Middle και να μην μπορεί να τον συνηθίσει σε δραματικό ρόλο.😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Metal_Head είπε

Μπορεί να έβλεπε Malcolm in the Middle και να μην μπορεί να τον συνηθίσει σε δραματικό ρόλο.😋

Δεν έβλεπα οχι... Απλώς δεν μου κάθεται καλά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, gkar206 είπε

Κάτι παρόμοιο να δω μετα το όζαρκ στο νετφλίξ?? Γιατι νιωθω μια μικρη στέρηση τώρα που το τελείωσα.

Βασικά (πέρα απο ολα τα άλλα) με ενθουσίασαν και τα στοιχεία δράματος που είχε.

ΥΓ. Εχω δει BB.

 Better call Saul έχεις δει?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Metal_Head είπε

Μπορεί να έβλεπε Malcolm in the Middle και να μην μπορεί να τον συνηθίσει σε δραματικό ρόλο.😋

Και του Bateman αν δεν κάνω λάθος είναι η 1η φορά σε δραματικό πρωταγωνιστικό ρόλο. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, p4n0s86 είπε

Και του Bateman αν δεν κάνω λάθος είναι η 1η φορά σε δραματικό πρωταγωνιστικό ρόλο. :-)

Ναι αλλά είναι τρομερός ηθοποιός... 

Τον συμπαθούσα από παλιά εννοείται. 

Για πότε λένε επόμενος κύκλος; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Ναι αλλά είναι τρομερός ηθοποιός... 

Τον συμπαθούσα από παλιά εννοείται. 

Για πότε λένε επόμενος κύκλος; 

Ντάξει γούστα είναι αυτά. Και ο Cranston αργότερα δίνει ρέστα. Ισχύει ότι ο Bateman είναι καταπληκτικός.

Δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα τίποτα. Μάλιστα είχα διαβάσει ότι το Netflix αξιολογεί συνεχώς τις παραγωγές του και ότι δεν μπαίνει στις τάσεις συνήθως κόβεται, ακόμα κι αν είναι στην 3η σεζόν. Το θεωρώ σίγουρο ότι το Ozark θα συνεχιστεί, απλά με την κατάσταση που υπάρχει με τον ιό, μέχρι να μπουν σε γυρίσματα, μοντάζ και να φτάσει σε μας, καλό 2022 και βάλε.

Επεξ/σία από p4n0s86
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...