Προς το περιεχόμενο

Εκπτώσεις κοσμοτε σε κινητά


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω που ρώτησα πριν πέντε ημέρες στον Γερμανό το ειχε διαθέσιμο στα 699 και μου ειπανε οτι δεν το είχαν ποτέ στην τιμή που το έδινε η cosmote.Νομίζω απλα μας δουλεύουν κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερωσω σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρεται να ξέρει:στα καταστήματα για επιστροφή..μεγάλη ιστορία..τρόμου.

Μόνο ανταλλαγή μπορούσα να κάνω να πάρω άμεσα κάτι άλλο.Σε άλλο κατάστημα είπαν οτι δίνουν πιστωτικό.

Οπότε αξίζει τρελά η αγορά απο το on line -αν τηρήσουν την παραγγελία δηλαδή και δεν φάει κανείς άκυρο. (άλλο σύνηθες πρόβλημα :shock: ) γιατί παίρνεις τα λεφτά σου πίσω.

 

Ναι το μονόκαρτο ήταν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά σήμερα πέρασα τυχαία απο ενα κατάστημα cosmote για να δω το λενοβο απο κοντά αλλα δεν υπάρχει ανοιχτό και μου είπε η κοπέλα βλεπω ενα διαθέσιμο σε κατάστημα κοντά στην περιοχή μου.Αφού τελείωσα με της δουλειές μου πέρασα απο το κατάστημα και μου έφερε ενα σφραγισμένο λενοβο αλλά δεν γίνεται να το ανοίξουμε για να το δείτε μου λέει και με ρωτάει η κοπέλα αν ήθελα το mate 9 στα ίδια χρήματα γιατί ειχε ενα διαθέσιμο και τελικά πηρα το mate 9.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια συγνώμη δεν σας ενοχλεί το sar του mate?

Ενώ κίνησα γη και ουρανό να το βρω.. τελευταία στιγμή είδα  το sar του κ το έβαλα για πώληση.

κ το honor 8 που είχα τόση λατρεία το χρησιμοποιώ σαν wifi πλέον και δεν ξέρω καν αν κι έτσι βγάζει τρομερό sar.

κατέληξα με το s7 edge που πραγματικά είναι οτι πιο βαρύ κι άσχημο έχω δει τελικά και το είχα στην άκρη να πω την αλήθεια.

:-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια συγνώμη δεν σας ενοχλεί το sar του mate?

Ενώ κίνησα γη και ουρανό να το βρω.. τελευταία στιγμή είδα  το sar του κ το έβαλα για πώληση.

κ το honor 8 που είχα τόση λατρεία το χρησιμοποιώ σαν wifi πλέον και δεν ξέρω καν αν κι έτσι βγάζει τρομερό sar.

κατέληξα με το s7 edge που πραγματικά είναι οτι πιο βαρύ κι άσχημο έχω δει τελικά και το είχα στην άκρη να πω την αλήθεια.

:-(

 

καλά χαλαρώστε λίγο με το sar μερικοί...το iphone τόσα χρόνια έχει από τα υψηλότερα sar και ούτε κουβέντα...βλέπω πολύ κουβέντα για τα κινητά της Huawei για το sar τώρα τελευταία πρώτον όλα αυτά είναι δίκαρτα οπότε άμα χρησιμοποιείς μονή κάρτα το sar πέφτει στο μισό από ότι ισχύει 

Καλα αραξε

 

Βαρυ κ ασχημο το s7 edge?

 

Ειναι οτι ομορφοτερο υπαρχει.

καλά βαρύ και άσχημο δεν το λες αλλά ότι ομορφότερο υπάρχει δεν ισχύει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι το ασχημο εχει το s7 edge?

 

Πραγματικα.

 

Η οθονη δεν σας αρεσει; το πισω μερος; τι;

 

Εμενα παντως πανω απο 30 ατομα που το εχουν δει μ λενε οτι ειναι κουκλι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι το ασχημο εχει το s7 edge?

 

Πραγματικα.

 

Η οθονη δεν σας αρεσει; το πισω μερος; τι;

 

Εμενα παντως πανω απο 30 ατομα που το εχουν δει μ λενε οτι ειναι κουκλι :P

Συμφωνώ απόλυτα..
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα..

ειναι κουκλι το κινητο,ο μονοςλογος που δεν το πηρα ειναι η μοδα που βαζουν γυαλι και ραγιζει σχετικα ευκολα,(δεν μπορουσαν να βαλουν ενα πλεξιγκλας βρε αδερφε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι λένε " χαλαρώσετε με το SAR " καλύτερα να ξανασκεφτούν τι γράφουν.

Δεν είστε πωλητές εταιρείας ελπίζω. Καταναλωτές πιστεύω ότι είστε όπως όλοι μας.

Το SAR είναι πολύ σοβαρό χαρακτηριστικό.

Και οι εταιρείες λαμβάνουν υπόψη τις επιλογές του κοινού. Αδιαφορώντας θα στείλουμε τον δείκτη στα ύψη.

Παράπονα λοιπόν σε έχουν ψηλό SAR και επιλογή συσκευής με χαμηλό είναι η καλύτερη επιλογή κατεύθυνση που μπορούμε να κάνουμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...