Προς το περιεχόμενο

OTE TV Full pack 22 ευρω [TEΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια ερώτηση παιδιά, η δωρεάν εγκατάσταση τι ακριβώς περιλαμβάνει? Βάζουν μόνο την δορυφορική και τέλος?

 

Το καλώδιο το περνάνε αυτοί? Κάνουν τις τρύπες, βάζουν κανάλια για το καλώδιο κτλ ή θεωρούνται εργασίες εκτός προσφοράς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η τιμή είναι χωρίς τηλέφωνο. για να δείτε CosmoteTV GO πρέπει η sim που θα έχετε μέσα στη συσκευή που θα δείτε να ειναι Cosmote.

 

Για να δείτε απο λαπτοπ η απο wifionly συσκευή πρέπει να υπάρχει και 2play και θα παίζει μόνο απο το συγκεκριμένο wifi.


Μια ερώτηση παιδιά, η δωρεάν εγκατάσταση τι ακριβώς περιλαμβάνει? Βάζουν μόνο την δορυφορική και τέλος?

 

Το καλώδιο το περνάνε αυτοί? Κάνουν τις τρύπες, βάζουν κανάλια για το καλώδιο κτλ ή θεωρούνται εργασίες εκτός προσφοράς?

στο ετοιμάζουν κομπλέ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά, η δωρεάν εγκατάσταση τι ακριβώς περιλαμβάνει? Βάζουν μόνο την δορυφορική και τέλος?

 

Το καλώδιο το περνάνε αυτοί? Κάνουν τις τρύπες, βάζουν κανάλια για το καλώδιο κτλ ή θεωρούνται εργασίες εκτός προσφοράς?

Τα κανάλια για το καλώδιο είναι έξτρα και το καλώδιο μέχρι 30 μέτρα.Οτι παραπάνω

χρεώνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω το 17,50€ Cinema Pack από προηγούμενη προσφορά που είχε βγάλει. Θα πάει στα 20,50€ αλλά αν τους πεις ότι το κόβεις, μια χαρά προσφορά θα ξαναπάρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει καποιος να μου πει ποσο ειναι η "κανονικη"¨τιμή του full pack χωρίς ote τηλεφωνο? Γιατι στο site δεν υπαρχει αυτη η πληροφορία τωρα, σε παει κατευθειαν στην σελίδα της προσφοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα παιδια , γνωριζετε αν ισχυει και για υφισταμενους συνδρομητες ή μονο για νεους ?


καλημερα παιδια , γνωριζετε αν ισχυει και για υφισταμενους συνδρομητες ή μονο για νεους ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλημερα παιδια , γνωριζετε αν ισχυει και για υφισταμενους συνδρομητες ή μονο για νεους ?

Όπως συζητήθηκε νωρίτερα, είμαι και για μη συνδρομητές

  

Μπορει καποιος να μου πει ποσο ειναι η "κανονικη"¨τιμή του full pack χωρίς ote τηλεφωνο? Γιατι στο site δεν υπαρχει αυτη η πληροφορία τωρα, σε παει κατευθειαν στην σελίδα της προσφοράς.

Στο τηλέφωνο ισχυρίστηκαν ότι είναι στα 28€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυ καλη τιμη αν και προσωπικα δεν με ενδιαφερει.

 

Ουτε κι εμενα...Ο γιος μου το εβαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βρίσκομαι σε διαδικασία μετακόμισης γνωρίζει κανείς αν μπορώ να ενεργοποιήσω την προσφορά και να "τρενάρω" το συμβόλαιο για το τέλος του μήνα; Επίσης, όντως είναι η τελευταία μέρα της προσφοράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...