Προς το περιεχόμενο

OTE TV Full pack 22 ευρω [TEΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκανα online παραγγελία χθες το βραδυ και εβαλα να γινει η τηλεφωνικη επιβεβαιωση σημερα το πρωι 10:00-10:30 αλλα δεν πηρε κανεις. Σας εχει συμβει αυτο; Ξερει κανεις με ποιο αριθμο καλουν; Μηπως καλουν με τους γνωστους αριθμους που μας πριζουν στις προσφορες μεσημεριατικα, γιατι ετσι παιζει να τους εχω κανει φραγη  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εννοείται ότι στους 11 μηνες κοιτας αν αλλαζει η τιμη μετα τον 12ο

Αν όχι τους τα επιστρεφεις και τελος .Δεν ξερω τι γινεται με τον σκληρο δισκο που είναι δωρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους εχω κανει φραγη.. Τωρα να καλεσω εγω στον αριθμο η να ξανακανω παραγγελια;

 

 

Πατα το call back και δωσε σταθερο .

 

Δεν  ξερω αν γινεται αλλα ο γιος μου λεει να δωσει το ένα go σε φιλο του που εχει nova και να του δωσει αυτος ένα go από nova .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους εχω κανει φραγη.. Τωρα να καλεσω εγω στον αριθμο η να ξανακανω παραγγελια;

Εγώ θα περίμενα μέχρι το μεσημέρι και αν δεν με καλούσαν θα τους επαιρνα εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους συνδρομητες cosmote double play, το full πακετο ηταν 22 ευρω και πριν την προσφορα.(αρα δεν υπαρχει προσφορα)

 

Προσφορα αποτελει ο δωρεαν αποκωδικοποιτης KAONMEDIA NS1110H ,η δωρεάν εγκατάσταση (χωρις χιλιομετρικο περιορισμο απο την πολη που υπαρχει συνεργαζομενο καταστημα δορυφορικων εξοπλισμων κλπ. αν μιλαμε για επαρχια ) 

 

Και ο σκληρος δισκος (εγω παρελαβα εναν Maxtor M3 500GB usb 3.0) <---- Αυτη ειναι η προσφορα.

 

Αφου κανετε την online παραγγελια και δωσετε τα απαραιτητα στοιχεια επικοινωνιας , σας ζηταει να ορισετε ωρα/μερα που θα σας καλεσουν για επιβεβαιωση...

Δυστυχως ουτε εμενα με καλεσαν εντος αυτων που ορισα κατα την παραγγελια , οποτε μετα απο επικοινωνια στο 13888 μου ζητησαν να μιλησω με την εξυπηρετηση του site . (Εντος του site ->Το μπλε κεφαλι - Χρεαζεστε βοηθεια ?   και μετα chat now , τους εδωσα τα στοιχεια και με εξυπηρετησαν).

Παραλαβη του σκληρου με τον αποκωδικοποιητη σε περιπου 2-3 μερες και περιπου 5 μερες για τον τεχνικο και την εγκατασταση.(+5 μερες να ενεργοποιηθει η συνδρομη , μαλλον απο την ημερα της αποστολης του εξοπλισμου).

 

* Για cosmote tv go δεν εχω ιδεα ... και θα γραψω μολις το δοκιμασω... Για nova go ομως που εχω καποια χρονια , πληρως απογοητευμενος με τους ορους και τους περιορισμους συσκευων να αλλαζουν συνεχεια...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα παω στις 3 το μεσημερι να τα παρω από elta courier στη Μεταμορφωση ...Στον ΟΤΕ το ΑΦΜ μου το ειχαν στην οδο που μενω αλλα αριθμο 46 ενώ το σταθερο τηλεφωνο στο σωστο που είναι 54 !!! Αν δεν επερνα χθες τηλεφωνο ο courier σημερα θα με εψαχνε στο 46

 

Για να μην γινει μεπρδεμα με τον αριθμο που μου εδωσαν πηρα τηλ ότι θα παω εγω από εκει .Το πιατο το φερνει ο τεχνικος που θα κανει εγκατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη προσφορα.

 

Αλλα οταν εχεις tv box....

 

:P

 

πρέπει να έχεις καλή σύνδεση στο ίντερνετ για να βλέπεις HD (που δεν είναι καθόλου βέβαιο πως όλοι έχουν) ενώ έχεις και αθλητικά με πολύ καλή ανάλυση και με ελληνική περιγραφή. στο κουτάκι δεν είναι καθόλου σίγουρο πως θα έχεις αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...