Προς το περιεχόμενο

OTE TV Full pack 22 ευρω [TEΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πρέπει να έχεις καλή σύνδεση στο ίντερνετ για να βλέπεις HD (που δεν είναι καθόλου βέβαιο πως όλοι έχουν) ενώ έχεις και αθλητικά με πολύ καλή ανάλυση και με ελληνική περιγραφή. στο κουτάκι δεν είναι καθόλου σίγουρο πως θα έχεις αυτά

Δεν νιώθεις από τιβι μποξ, μην είσαι απόλυτος

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφού δεν ΄δινουν πια και τον δίσκο (το τυράκι) ας κρατήσουν το TV για τον εαυτό τους.

Έχω από χθες που περιμένω να με καλέσουν, για να ρωτήσω κάτι και μετά να κάνω παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη προσφορα.

 

Αλλα οταν εχεις tv box....

 

:P

 

 

Δεν νιώθεις από τιβι μποξ, μην είσαι απόλυτος

για πείτε ρε παιδιά μπας και νιώσουμε  B)  B)  B)  B)  και εμείς ......

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλλον κανενα μπουκετακι με iptv θα εννοει,εγω πηρα τον προηγουμενο μηνα τη προσφορα με το απλο πακετο στα 17,5 τελικη (δεν εχει τα σπορ)ο δεκτησ νομιζω ομως πως ειναι με χρησικτησία  αμα διακοψεις στο 12μηνο τον επιστρεφεις πισω ,τα υπολοιπα δε τα επιστρεφεις πισω τα κρατας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω κατά ποσό είναι τόσο καλή προσφορά όταν μέχρι τέλος Ιουλίου είχε η νόβα triple play full pack 27€ για 6 μήνες.και μετά σε πήγαινε στην κανονική τιμή αλλά μέχρι τότε μπορεί να έβγαινε καμία προσφορά να εκμεταλλευτείς.και η νόβα το έχει ξαναβγάλει αυτό το πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Μετα τον χρονο"? Κατσε να δουμε πρωτα μετα τον... 1ο μηνα!

Έχετε το νου σας απλός κάτι λένε από Σεπτέμβριο για αύξηση στην τιμή (28 ευρώ νομίζω).. Δείτε την σύμβαση σας.. 

Σιγη ιχθυος η επισημη cosmote, ειδα ανεβασμενα αποσπασματα απο λογαριασμους πελατων (εντος δεσμευσης και εντος..... "ειδικης προσφορας" απο διακοπή/φορητοτητα κλπ) με -για την ακριβεια- 28,49€ το μηνα απο 15 Σεπτεμβρη.

Τις περασμενες φορες που ειχαν κανει αυξηση, η αυξηση "επιασε" και τις τρεχουσες 'δεσμευσεις' αλλά διατηρώντας το ποσοστο (ή ποσό) της εκπτωσης με βαση την τιμη καταλογου (καποιος που ειχε 18 ευρω παγιο οταν πηγε απο τα 22 στα 25 ευρω η "τιμη για νεους" του πηγε στα 20 απο 18€ το παγιο του). Τωρα ομως οσοι εχουν λαβει την ειδοποιηση ειναι ετσι διατυπωμενη που φαινεται οτι θα ανεβει κατευθειαν στα 28,49€ χωρις να διατηρηθει καμία εκπτωση. Επειδη ΑΝ το κανουν ετσι, βλεπω ολους μα ολους οσους παρουν το πακετο στα 20€ να τους το γυριζουν πισω (αρα απειρα εξοδα για οτε λογω εγκαταστασεων κλπ, συν ενας μεγαλος αριθμος χαμενων συνδρομητων) θεωρω οτι δε θα γινει τελικα ετσι. Μαλιστα ειδα και (εξισου προσφατο) λογαριασμο συγγενικου μου προσωπου που εχει και δεσμευση και "προσφορα" απο φορητοτητα και δεν αναγραφοταν τιποτα απολυτως (αρα αν του αυξηθει θα ειναι και παρανομο, εκτος των αλλων). Και ολα αυτα επειδη πηραν το μπασκετ του Παναθηναϊκου (ελλ. πρωταθλημα) και το ...μπρρ.... πορτογαλικο??!!!

 

Τελος παντων, σαν προσφορα, ειδικα για οσους δεν θελουν ντε και καλα να συνδιασουν σταθερο στον ιδιο παροχο (αλλά και γενικα για ολους, παντα με την προϋποθεση οτι δε θα φανε αυξηση σε 1 μηνα!) ειναι πολυ καλη (η μεχρι προτινος τιμη καταλογου ηταν πανω απο 33€ το μηνα νομιζω, 20€ το μηνα εχω να δω καμια 4ετια σαν "τιμη καταλογου" παντα, σε μη πελατες οτε ισως να μην ηταν ποτέ τοσο φθηνο το φουλ πακ), τωρα οσον αφορα περιορισμους αναφερω ενδεικτικα:

Δεν παιζουν τα Cosmote TV Go & Replay TV στο εξωτερικο (πιθανως και οι λοιπες "ιντερνετικες" υπηρεσιες τυπου on demand, δε ξερω βεβαια σιγουρα), το Go θελει ειτε σταθερο+adsl αποκλειστικα στον ΟΤΕ ειτε κινητο με συνδεση και προγραμμα δεδομενων μεσα ειτε καρτα και αγορασμενο πακετο δεδομενων (με καποια μινιμουμ νουμερα ολα αυτα και ΠΑΝΤΑ στο ιδιο ΑΦΜ/ονομα) για να παιξει (παλιοτερα επαιζε και σε adsl άλλου παροχου με την "συνθηκη" της υπαρξης κινητου με ενεργα δεδομενα, δεν ειμαι σιγουρος αν το εκοψαν ως δυνατοτητα).

Και για μενα το κυριοτερο: ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ multiroom στο δορυφορικο (και αν και οταν υπαρξει δε θα παιζει "εσωτερικα" ή μεσω ιντερνετ αλλά θα θελει -απο οτι διαβαζω- τη δικη του δορυφορικη εγκατασταση), παροτι το ταζουν και το ξαναταζουν και θετουν διαρκως χρονοδιαγραμματα που -επισης- διαρκως παρα-βιαζονται ασυστολα... Αν πει καποιος "μα ειπαν τωρα Οκτωβρη-Νοεμβρη θα το φερουν" τα ιδια ειχαν ταξει και περσι, και μαλιστα και πριν απο τον περσινο "Οκτωβρη-Νοεμβρη" ειχαν ταξει τελη 2016-αρχες2017 κ.ο.κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με φόρους κλπ θα φτάσει 30 τον μήνα μου ειπαν. ανανέωσα και εγώ στα 20 (22 με φόρους) για ένα χρόνο.

27,90 έδινα τώρα αορίστου χρόνου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει και για εμάς που είμαστε ήδη στον οτε;

 

Ναι πάρε τηλέφωνο να ανανεώσεις. Ο σκληρός , πιάτο , κλπ ειναι για νέους πελάτες μόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...