Προς το περιεχόμενο

OTE TV Full pack 22 ευρω [TEΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξενέρωσα πολύ γιατί ενώ ήταν διαθέσιμος ο δίσκος το πρωί είπα να κάνω αργότερα την παραγγελία και τελικά δεν τον πρόλαβα..Δεν περίμενα ότι ήταν περιορισμένος ο αριθμός. 

 

Μήπως κάποιος από τους φίλους που έγραψε πριν για TV Box µπορεί να προτείνει κάποιο φτηνό να το χρησιμοποιήσω για το TV GO; Εννοείται για μόνο μέσα στο σπίτι μου οπότε δεν χρειάζομαι sim ή άλλα κόλπα.

 

 

http://www.doctorandroid.gr/2016/10/ote-tv-go-on-android-tv.html

Μολις με πηρε τηλεφωνο ο τεχνικος .Θα ερθει αυριο18:30 .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Το κλασικό δίλημμα που λες "ωραία προσφορά" αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι δεν πρόκειται να την χρησιμοποιώ ιδιαίτερα (ούτε καν αθλητικά), οπότε δεν αξίζει να δίνω 240 euro το χρόνο...

 

Ναι ok αν δεν είχαμε την δυνατότητα των "πειρατικών", θα ήταν μονόδρομος...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενέρωσα πολύ γιατί ενώ ήταν διαθέσιμος ο δίσκος το πρωί είπα να κάνω αργότερα την παραγγελία και τελικά δεν τον πρόλαβα..Δεν περίμενα ότι ήταν περιορισμένος ο αριθμός.

 

Μήπως κάποιος από τους φίλους που έγραψε πριν για TV Box µπορεί να προτείνει κάποιο φτηνό να το χρησιμοποιήσω για το TV GO; Εννοείται για μόνο μέσα στο σπίτι μου οπότε δεν χρειάζομαι sim ή άλλα κόλπα.

Δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου, λόγω επειδή ρουτ, δεν το υποστηρίζουν.κάποιοι όμως γράφουν ότι έσβησαν τον superSU , και παίζει κανονικά.εάν δεν το δοκιμάσω ο ίδιος δεν μπορώ να σε πω πιο παίζει στάνταρ.άμα σε βρίσκεται περίσσιο κάνα 30 παίρνεις ένα φτηνό και δοκιμάζεις.ότι θα τα κάνεις απόσβεση θα τα κάνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με αφορμή αυτό το άρθρο είπα να κοιτάξω για κανένα tv box απλά δεν βλέπω να γράφει για συμβατά μοντέλα και επίσης ψάχνω για κανένα από Ελλάδα και όχι από Κίνα για να το έχω σχετικά γρήγορα και όχι σε 1-2 μήνες αφού τώρα όλα περνάνε τελωνείο και γίνεται ψιλοχαμός.

 

Δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου, λόγω επειδή ρουτ, δεν το υποστηρίζουν.κάποιοι όμως γράφουν ότι έσβησαν τον superSU , και παίζει κανονικά.εάν δεν το δοκιμάσω ο ίδιος δεν μπορώ να σε πω πιο παίζει στάνταρ.άμα σε βρίσκεται περίσσιο κάνα 30 παίρνεις ένα φτηνό και δοκιμάζεις.ότι θα τα κάνεις απόσβεση θα τα κάνεις

 

Δεν γνωρίζω καν τι είναι το superSU αλλά θα το ψάξω όπως θα ψάξω να μην είναι και root το media player. Eπίσης, μην πάρω κανένα πολύ φθηνό και παίζει με σπασίματα λόγω φτηνού hardware. Θα έπαιρνα android box για media player αλλά δεν έχω ιδέα ούτε από Kodi και τέτοια.. Εάν μπορείς να μου στείλεις μέσω ΠΜ κανένα link με "έτοιμα" media player (από Ελλάδα) ή κανένα link με οδηγούς με έγκυρους οδηγούς στα Ελληνικά θα το εκτιμούσα  :-D Γενικά δεν έχω ιδέα από Android..μόνο ένα tablet είχα πριν χρόνια το οποία δεν το δούλεψα και πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι ταινίες βάζουν 2ετιας η πιο νέες;

Κάποιος που το έχει ποια είναι η αποχή του; αξίζει να το πάρεις για 1 χρονο;

Εχω το cinemapack ενα τριμηνο,για ταινιες βαζουν διαφορες απο 2016 και πιο παλιες ,ειναι οκ καιγω για δοκιμη το βαλα...ενα χρονο και μετα βλεπουμε...
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κλασικό δίλημμα που λες "ωραία προσφορά" αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι δεν πρόκειται να την χρησιμοποιώ ιδιαίτερα (ούτε καν αθλητικά), οπότε δεν αξίζει να δίνω 240 euro το χρόνο...

 

Ναι ok αν δεν είχαμε την δυνατότητα των "πειρατικών", θα ήταν μονόδρομος...

Και εγω ειχα μια διστακτικοτητα στην αρχη αλλα μετα σκεφτηκα ποσα λεφτα χαλαω σε καφετεριες για να δω Τσου Λου, Σεριε Α κτλ. και εκανα την παραγγελια... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η ισχύς της συνδρομής ξεκινάει απο την ημερομηνία εγκατάστασης του πιάτου ή μόλις λάβουν το αίτημα;

 

ρωτάω γιατι εγώ θα είμαι διαθέσιμος στην διεύθυνση εγκατάστασης την παράλλη εβδομάδα.

 

επίσης στο αγενέστατο chat με την Δήμτηρα,που δεν μπόρεσα να ολοκληρώσω το ερώτημα μου με ενημέρωσε οτι η προσφορά είμαι μέχρι σήμερα.

 

Τώρα τι ισχύει θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με φόρους κλπ θα φτάσει 30 τον μήνα μου ειπαν. ανανέωσα και εγώ στα 20 (22 με φόρους) για ένα χρόνο.

27,90 έδινα τώρα αορίστου χρόνου.

 

Aρα σου ειπαν οτι η τιμη του τιτλου θα ισχυσει για ενα μηνα και απο Σεπτεμβρη θα παει στα 30;

 

Ξεκαθαρισε το αν θες, γιατι ειναι πολυ σημαντικο για οσους το αγορασετε αν ισχυει κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aρα σου ειπαν οτι η τιμη του τιτλου θα ισχυσει για ενα μηνα και απο Σεπτεμβρη θα παει στα 30;

 

Ξεκαθαρισε το αν θες, γιατι ειναι πολυ σημαντικο για οσους το αγορασετε αν ισχυει κατι τετοιο.

λογικά εννοεί οτι η αρχική του συνδρομή θα έφτανε 30 ευρώ με φόρους.

 

Αλλά ας μας το επιβεβαιώσει καλού κακού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η τιμή των 22,00 € είναι μόνο για τον πρώτο χρόνο ???

Και αν ναι ποια θα είναι η τιμή για τον δεύτερο χρόνο αφού η σύμβαση είναι για 2 έτη ??

Μπορεί κάποιος απο αυτούς που προχώρησαν σε σύμβαση να μας πει, να έχουμε εικόνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά η τιμή των 22,00 € είναι μόνο για τον πρώτο χρόνο ???

Και αν ναι ποια θα είναι η τιμή για τον δεύτερο χρόνο αφού η σύμβαση είναι για 2 έτη ??

Μπορεί κάποιος απο αυτούς που προχώρησαν σε σύμβαση να μας πει, να έχουμε εικόνα?

Ισχύει με 12μηνη δέσμευση. Μετά την περίοδο δέσμευσης η τιμή διαμορφώνεται σύμφωνα με τον εκάστοτε ισχύοντα τιμοκατάλογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα και ισχύει η 12μηνη δέσμευση...

Αυτό που ξέχασα, είναι ότι εντάξει, θα πάρουν πίσω τον αποκωδικοποιητή, θα πάρουν και το πιάτο;

Αυτά που θα μας στείλουν θα είναι καινούργια ή μεταχειρισμένα;

Σκέπτομαι να το κάνω, αξίζει για δοκιμή, κρίμα που δεν είναι ακόμη διαθέσιμος ο δίσκος ή κάτι άλλο ίσης αξίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...