Προς το περιεχόμενο

OTE TV Full pack 22 ευρω [TEΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αλλο λέω ταυτόχρονα σε 2 τβ

 

Ναι γινεται, αλλα θελει ενα μαραφετι εξαρτημα που δεν το εχει ο τεχνικος του Οτε, φερνεις ενα δικο σου και το βαζει.

Αλλα οτι βλεπει η μια τηλεοραση, θα βλεπει και η αλλη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη σκας τα ιδια "προβληματα" εχει και η νοβα εδω και 1,5 χρονο.... εβαλε υποτιθεται νεα μοντελα δεκτών και δεν εχει "καταφερει" ακομα να φτιαξει λογισμικο να υποστηριζει το multiview σε αυτα τα μηχανακια.. μονο οποιος εχει παλιους δεκτες (865/831) μπορει και ενεργοποιει σε nova το multiview αλλά αν βρεις τωρα στην αγορα τετοιους σφυρα μου...

Τελευταια φορα που κοιταξα και η nova "απο μερα σε μερα" το πηγαινε (ξαναλεω... το τροπαριο κραταει 1,5 χρονο και σε αυτους).

Το nova Go παντως αν δεν κανω λαθος λειτουργει μια χαρα, χωρις τα 'πολλα-πολλα' του cosmote tv go (το μεγαλο "μειον" του nova go ειναι οτι δεν παιζει σε συσκευη στην οποια δεν ανιχνευει την υπαρξη... μπαταριας, ξαναεπισημαινω το ενδεχομενακι να εχει αλλάξει και να κανω λαθος, δεν το πολυπιστευω).

Απλά μου φαινεται μουρλό "φαουλ" να δωθει εστω αυτη η προσφορα στα 22 ευρω τελικη και οποιος εβαλε πχ πριν 1 μηνα απο αλλη προσφορα να του το πανε στα 28,49€... δε θα μεινει ουτε ενας (απο αυτους τουλαχιστον). Οποτε θεωρω οτι μεχρι να ανακοινωθει επισημα τι θα γινει ακριβως δεν ξερουμε ουτε εμεις σιγουρα, κι ας λενε στο 13888 ο,τι του κατεβει του καθενος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πάρε τηλέφωνο να ανανεώσεις. Ο σκληρός , πιάτο , κλπ ειναι για νέους πελάτες μόνο.

 

Οχι ...Μολις παρελαβα και ειμαι ηδη πελατης σταθερης .

Έχετε το νου σας απλός κάτι λένε από Σεπτέμβριο για αύξηση στην τιμή (28 ευρώ νομίζω).. Δείτε την σύμβαση σας.. 

 

Αυτο ειναι με την προσφορα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο δίσκος έκανε φτερά; Μπήκα τώρα να δω και δεν τον έχει μέσα, ενώ το πρωί μου τον έβγαζε κανονικά.

 

Επίσης για εσάς που λέτε για νόβα νταμπλ κλπ και ότι συμφέρει να σας θυμίσω ότι κάποιοι ζουν επαρχία και δεν έχουν άλλο πάροχο εκτός ΟΤΕ και ότι αν την θέλαμε θα την είχαμε βάλει..(κοινώς τα αθλητικά κανάλια της δεν μας καλύπτουν)

Επεξ/σία από Eddy_Gordo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο τον δισκο μου εστειλαν

 

https://www.skroutz.gr/s/8691128/Maxtor-M3-Portable-500GB.html

 

3 χρονια εγγυηση γραφει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα τον δισκο τον ειχε κανονικα στην παραγγελια που εκανα χθες το βραδυ και πριν λιγο που (επιτελους) επικοινωνησα μαζι τους δεν μου ειπαν κατι για ελλειψη. Ελπιζω να μου τον στειλουν αν και κραταω μικρο καλαθι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξενέρωσα πολύ γιατί ενώ ήταν διαθέσιμος ο δίσκος το πρωί είπα να κάνω αργότερα την παραγγελία και τελικά δεν τον πρόλαβα..Δεν περίμενα ότι ήταν περιορισμένος ο αριθμός. 

 

Μήπως κάποιος από τους φίλους που έγραψε πριν για TV Box µπορεί να προτείνει κάποιο φτηνό να το χρησιμοποιήσω για το TV GO; Εννοείται για μόνο μέσα στο σπίτι μου οπότε δεν χρειάζομαι sim ή άλλα κόλπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...