Προς το περιεχόμενο

OTE TV Full pack 22 ευρω [TEΛΟΣ]


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 266
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

θα κλείσεις ενα ραντεβού μόλις επιστρέψεις

Δεν έχω άδεια εγώ... Οι υπαλληλοι έχουν, οι περισσότεροι δίνουν άδεια 14 με 28.

Άρα που θα βρεις τεχνικό να στο περάσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα μιλάμε για 12 μηνες δέσμευση και όχι 24 που είχε αναφερθεί στην αρχή. Ωραία...

Προσοχή αίτηση διακοπής νωρίς ή αίτημα άλλης προσφοράς γιατί  μετά τσούζει! Μην περιμένετε να σας ενοχλήσουν... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, αυτο που συζητατε πολλοι με το μποξακι android, ειναι απλά και μονο για να δειτε go στην τηλεοραση;;; Δηλαδη το εχετε δοκιμασει με λαπτοπ/desktop και δεν παιζει σε εσας, ή ολοι σας μπαινετε insomnia απο το κινητο και το ταμπλετ;

Εγω παντως εχω δει σε φιλο οχι μονο απο το λαπτοπ αλλά και απο το desktop κανονικοτατα στην τηλεοραση μεσω του Go, οπως ανεφερα και πριν η Nova Go εφαρμογη ψαχνει να ανιχνευσει μπαταρια, του ΟΤΕ δεν ψαχνει.... μια χαρα παιζει!

Και νομιζα θα μου λεγατε για καμια 'πονηρη' εφαρμογη που το ξεγελαει να νομιζει οτι παιζει στη 'δηλωμενη' τηλεφωνικη συνδεση cosmote ή καπως αλλιως ωστε να μπορουν και οι μη πελατες cosmote να το αξιοποιησουν (αλλιως ειναι δωρο-αδωρο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, αυτο που συζητατε πολλοι με το μποξακι android, ειναι απλά και μονο για να δειτε go στην τηλεοραση;;; 

 

όχι ειναι πολλά παραπάνω ....... kodi, iptv και πολλά άλλα που δεν ξέρω....... και θέλω να μάθω, αλλά ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον..Η υποχρεωση παραμονης ειναι 12 μηνες με 22  ευρω τελικη .Αποδικοποιητης καινουργιος . Για το πιατο σε λιγες ωρες που θα ερθουν για εγκατασταση. Η on line αιτηση εγινε πριν 4-5 εργασιμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον..Η υποχρεωση παραμονης ειναι 12 μηνες με 22  ευρω τελικη .Αποδικοποιητης καινουργιος . Για το πιατο σε λιγες ωρες που θα ερθουν για εγκατασταση. Η on line αιτηση εγινε πριν 4-5 εργασιμες.

Γιάννη σε κάλεσαν για επιβεβαίωση παραγγελίας άμεσα;

ή δεν χρειάζεται;

εγώ είμαι υφιστάμενος συνδρομητής που λήγει το συμβόλαιο μου σε 3 εβδομάδες περίπου αλλά είμαι σε ευρυζωνικό + double play αλλά αυτο είναι ξεχωριστό κομματι με την δορυφορική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον..Η υποχρεωση παραμονης ειναι 12 μηνες με 22 ευρω τελικη .Αποδικοποιητης καινουργιος . Για το πιατο σε λιγες ωρες που θα ερθουν για εγκατασταση. Η on line αιτηση εγινε πριν 4-5 εργασιμες.

Τον εξοπλισμό θα τον επιστρεψεις μετά τον χρόνο αν φύγεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι ειναι πολλά παραπάνω ....... kodi, iptv και πολλά άλλα που δεν ξέρω....... και θέλω να μάθω, αλλά ......

Ναι αλλά τα υπολοιπα δεν εχουν -αν δε με διαψευσει καποιος- την παραμικρη σχεση με το cosmote tv go!

Οι ερωτησεις εδω σχετικα με το μποξακι αφορουσαν μονο αυτο, οποτε αν δεν μπορει να αρει καποιους περιορισμους, δεν εχει καμία διαφορά (για να μην πω οτι αναλογα με το "κινεζοκουτακι" μπορει να εχει διαφορά προς το χειροτερο ποιοτικα) απο το να συνδεσεις ενα οποιοδηποτε μεσο που δεχεται την εφαρμογη της cosmote απευθειας στην τηλεοραση.

 

^Ειπαμε, τα "δωρα" ειναι "δωρα" (πλεον δεν υπαρχει ο 500αρης, δε θυμαμαι σε παλιοτερες καλοκαιρινες προσφορες να εχει 'εξαφανιστει' ετσι απλά απο την ιστοσελιδα!) και αυτα ειναι η εγκατασταση, το πιατο και το καλωδιο εως 30 μετρα. Ο δεκτης ειναι δανεικος και αν διακοπει η συνδρομη επιστρεφεται.

Μια αλλη καλη ερωτηση ειναι αν αυξησει μονομερως ο οτε το υψος της συνδρομης πριν το 12μηνο αν ο πελατης δικαιουται διακοπτοντας αμεσα να κρατησει τα δωρα. Ψιλα γραμματα στο συμβολαιο σιγουρα αυτα, οποιος το πηρε ηδη στα χερια του ας το τσεκαρει γιατι με τον οτέ ποτέ δεν ξερεις (εννοω ποτέ δεν ξερεις ποτε θα αποφασισει να ξαναδωσει στον εαυτο του αυξηση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...