Προς το περιεχόμενο

Nέο Galaxy Note8 από τη Samsung με Infinity Display 6,3 ιντσών και διπλή, κύρια κάμερα


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

+1 απο μενα ,ποια αποσπωμενη 1000 φορες αδιαβροχο ετσι εχασα το iphone 6 οταν βουτηξε στο οιυσκυ στο κατο κατο powerbank υπαρχουν αλλα το κινητο σε σακουλα δεν το βαζω και το δευτερο που μου εχει σπασει τα @@ με μερικους το ir,βρε πατε μας 15 χρονια πισω η ζητηστε ενα κουμπακι on of στο κινητο να ανοιγεται την τιβι σας,ελεος ασε που φημες λενε οτι υπαρχουν αλλοι 5 τροποι  να χειριζεστε αλλες συσκευες με το κινητο αρκει να μην ειναι συσκευες των παπουδων σας

Φήμες λένε..  Χωρίς ir ΔΕΝ χειρίζεσαι καμια tv, ακόμα και τις ολοκαινουριες. Το on/off ειναι σε ir. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 222
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φήμες λένε..  Χωρίς ir ΔΕΝ χειρίζεσαι καμια tv, ακόμα και τις ολοκαινουριες. Το on/off ειναι σε ir. 

μαλλον η δικια μου ειναι απο αλλον πλανητη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φήμες λένε..  Χωρίς ir ΔΕΝ χειρίζεσαι καμια tv, ακόμα και τις ολοκαινουριες. Το on/off ειναι σε ir. 

Τις smart tv τις χειριζεται.Τουλαχιστον τις samsung σιγουρα.

Οπως και να χει το ir το εχει καταργησει χρονια τωρα οποτε τσαμπα το συζητατε ακομα και σημερα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον τα κινητά χτυπήσανε το χιλιαρικο θα κανω την δικια μου ερώτηση και άν θέλετε κράχτε με. Τι κάνεις με ένα κινητό των 1000 ευρώ; Τι κάνεις και αξίζει όσα ένα high end build ; Αλήθεια ρωτάω, τι μπορεί να κάνει κάποιος με ένα κινητό που να αξίζει να δοθούν τόσα χρήματα;

Τουλάχιστον το 1000 ευρω κινητο εχει μπαταρια που θα κραταει 4-5 μερες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον τα κινητά χτυπήσανε το χιλιαρικο θα κανω την δικια μου ερώτηση και άν θέλετε κράχτε με. Τι κάνεις με ένα κινητό των 1000 ευρώ; Τι κάνεις και αξίζει όσα ένα high end build ; Αλήθεια ρωτάω, τι μπορεί να κάνει κάποιος με ένα κινητό που να αξίζει να δοθούν τόσα χρήματα;

 

Τουλάχιστον το 1000 ευρω κινητο εχει μπαταρια που θα κραταει 4-5 μερες; 

ότι κάνει κάποιος με ενα δαχτυλίδι των 1000 ευρώ... με ένα ποδήλατο των 1000 ευρώ με μια κάμερα των 1000 ευρώ... βγάζεις την κ@@@λα σου...

 

Αυτή την ενοχική φιλοσοφία στην χώρα μας ποτέ δεν την κατάλαβα.. μια ζωή την έχουμε!  Μέχρι και στην γλώσσα μας έχει παρεισφρήσει η μιζέρια...

 

πχ μην δούμε κάτι ακριβό ή καλό να μην ειναι αγιοβασιλιάτικο... ο χαρακτηρισμός θα είναι "επαγγελματικό" πχ στην περιγραφή του e-shop ή στην αναφορά σε μια εφημερίδα ή στις μεταξύ μας συζητήσεις.. στο εξωτερικό δεν έχουν τέτοια συμπλέγματα.. τα επαγγελματικά πράματα είναι όντως επαγγελματικά δηλαδή πχ εξεζητημένα εργαλεία που δεν έχουν καμία άλλη χρήση πέρα απο το να κάνουν μια συγκεκριμένη δουλειά για ένα συγκεκριμένο επάγγελμα χαρακτηρίζονται ως professional εδώ μην δούμε πχ οθόνη να κάνει πάνω απο 300 ευρώ... επαγγελματική οθόνη...

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον τα κινητά χτυπήσανε το χιλιαρικο θα κανω την δικια μου ερώτηση και άν θέλετε κράχτε με. Τι κάνεις με ένα κινητό των 1000 ευρώ; Τι κάνεις και αξίζει όσα ένα high end build ; Αλήθεια ρωτάω, τι μπορεί να κάνει κάποιος με ένα κινητό που να αξίζει να δοθούν τόσα χρήματα;

 

Τουλάχιστον το 1000 ευρω κινητο εχει μπαταρια που θα κραταει 4-5 μερες; 

Χiaοmi, νεφρα και ερωτησεις χωρις νοημα σε καθε thread με Samsung και Apple.
 
Δεν υπαρχει απαντηση στην ερωτηση σου χιλια δυο πραγματα παιρνεις με 1000 ευρω τα οποια ειναι πιο vfm απο το Note 8.
 
Γιατι να το παρεις.Απλα γιατι το γουσταρεις.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ελπίζω έτσι να με δικαιολογήσετε κι εμένα όταν θα σκάσω 1000 + για το επόμενο iphone! Για να μην ξεχαστούμε το αναφέρω... :P

 

Μετάφραση: στα λόγια μου έρχεστε!   :devil:

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω έτσι να με δικαιολογήσετε κι εμένα όταν θα σκάσω 1000 + για το επόμενο iphone! Για να μην ξεχαστούμε το αναφέρω... :P

 

Μετάφραση: στα λόγια μου έρχεστε!   :devil:

Εγω θα ρωτησω γιατι θα σκασω.

 

Δεν ειχες παρει και το Iphone 7 η μου φαινεται; Αν ναι μου κανει εντυπωση το οτι κανει αλλαγη καποιος καθε χρονο κινητο 1000ρικου. Και ενταξει πουλας το παλιο και κερδιζεις τα μισα περιπου. Δεν ειναι λιγο υπερκαταναλωση ομως να αλλαζεις καθε χρονο ναυαρχιδα;

 

Ξαφνικα το super duper κινητο εγινε μπρικι;

 

Δεν στην λεω. Απλα αναρωτιεμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου κάνει εντύπωση που δεν μίλησε κανείς για το γελοίο του θέματος να προσπαθείς να γράψεις με το spen πάνω σε επιφάνεια 18.5:9 η οποία (αναλογία) στην ουσία είναι ακόμη ψηλότερη λόγω της edge βλακειας.

Θα αναγκάζεται ο άλλος να γυρνάει ένα τηλεκοντρόλ σε landscape για να γράφει. Τραγελαφος.

 

Πριν πεταχτεί κανενα έξυπνο πουλί για λεφτά κλπ.

Επειδη ήξερα ότι θα παίξει σε αυτη την υπερβολική τιμή, εγώ για φέτος το χιλιάρικο που ζητάει η Σαμμυ το ξόδεψα σε ένα mi6 (340) σε ένα mate 9 (400 με 3 χρόνια εγγύηση παρακαλώ) και ένα note 4 910c ξεχασμένο σφραγισμένο (300).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ότι κάνει κάποιος με ενα δαχτυλίδι των 1000 ευρώ... με ένα ποδήλατο των 1000 ευρώ με μια κάμερα των 1000 ευρώ... βγάζεις την κ@@@λα σου...

 

Αυτή την ενοχική φιλοσοφία στην χώρα μας ποτέ δεν την κατάλαβα.. μια ζωή την έχουμε!  Μέχρι και στην γλώσσα μας έχει παρεισφρήσει η μιζέρια...

 

πχ μην δούμε κάτι ακριβό ή καλό να μην ειναι αγιοβασιλιάτικο... ο χαρακτηρισμός θα είναι "επαγγελματικό" πχ στην περιγραφή του e-shop ή στην αναφορά σε μια εφημερίδα ή στις μεταξύ μας συζητήσεις.. στο εξωτερικό δεν έχουν τέτοια συμπλέγματα.. τα επαγγελματικά πράματα είναι όντως επαγγελματικά δηλαδή πχ εξεζητημένα εργαλεία που δεν έχουν καμία άλλη χρήση πέρα απο το να κάνουν μια συγκεκριμένη δουλειά για ένα συγκεκριμένο επάγγελμα χαρακτηρίζονται ως professional εδώ μην δούμε πχ οθόνη να κάνει πάνω απο 300 ευρώ... επαγγελματική οθόνη...

Δεν εχεις αδικο απλα το συγκεκριμενο λογω του spen, και οντας το μοναδικο με τετοιο, ισως απευθυνεται και σε ειδικο κοινο μεταξυ αλλων. Ειδαλλως ειναι απλως μια μικρη εξελιξη του S8+.

Και τον ορο PRO τον χρησιμοποιουν κατα κορο και οι ιδιες οι εταιριες για να δωσουν καποιου ειδους prestige στην συσκευη. 

 

Amyway, κουβεντα να γινεται. Εξαιρετικο κινητο σε απλησιαστη τιμη για εμενα.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγω θα ρωτησω γιατι θα σκασω.

 

Δεν ειχες παρει και το Iphone 7 η μου φαινεται; Αν ναι μου κανει εντυπωση το οτι κανει αλλαγη καποιος καθε χρονο κινητο 1000ρικου. Και ενταξει πουλας το παλιο και κερδιζεις τα μισα περιπου. Δεν ειναι λιγο υπερκαταναλωση ομως να αλλαζεις καθε χρονο ναυαρχιδα;

 

Ξαφνικα το super duper κινητο εγινε μπρικι;

 

Δεν στην λεω. Απλα αναρωτιεμαι.

 

Ναι το 7 plus. Και προφανώς είναι υπερκατανάλωση κλπ σε συνδυασμό με την gadget-o-μανία, που σε κάνει να θέλεις ανά πάσα στιγμή το τελευταίο μοντέλο που κυκλοφορεί. Δες το σαν τη μανία ενός καπνιστή που ψάχνει τσιγάρο! :P

 

Και φαν της samsung αν ήμουν το ίδιο θα έκανα προφανώς κάθε χρόνο.

 

Το 7plus βέβαια αυτή τη φορά δεν θα το πουλήσω γιατί το έχει βάλει στο μάτι ο ανηψιός... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω έτσι να με δικαιολογήσετε κι εμένα όταν θα σκάσω 1000 + για το επόμενο iphone! Για να μην ξεχαστούμε το αναφέρω... :P

 

Μετάφραση: στα λόγια μου έρχεστε!   :devil:

είπαμε να δώσεις 1000 ευρώ για να πάρεις κάτι καινούργιο όχι 1000 ευρώ για να πάρεις τα ίδια με πέρσι αυτό αλλιώς λέγεται :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...