Προς το περιεχόμενο

[SERIES] Game of Thrones Season 8


epir21
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Για γενική συζήτηση για τις προηγούμενες σεζόν του Game of Thrones (με spoilers), επισκεφθείτε αυτό το θέμα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 4,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Exodia The Forbidden One είπε

τοσο χαλια εχω ψιλοξενερωσει πριν καν τα δω

Για την βαθμολογία λέω και δεν συμφωνώ με τα 1/10, φαινόταν που θα πάει το πράγμα ειδικά από το τέλος του 3ου επεισοδίου.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θάψιμο ή οχι, από τις τόσες φορές που έχω δει το τέλος του 3ου επεισοδίου, το τέλος του 5ου και τη στιγμή που Μισάντει λέει το Ντρακάρις, έχω αρχισει να θυμίζω την γιαγιά μου που μετά απο αλλεπάληλα "Εισαι σιγουρος Γιαγκο, αυτό έγινε; Nαι αυτό έγινε Βιρνα", γυρνουσε πίσω τη βιντεοκασσέτα για να ξαναδεί την αποκάλυψη του Ευλογητού :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 minutes ago, coffeex said:

Σε μερικά σημεία έκαναν μπαμ οι αναφορές...

 

5 minutes ago, pontez2 said:

Οντως.

Ακομα και το τέλος μοιάζει αν το καλοσκεφτείς :-)

Μια τρίχα από το δεξί όμως. 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελείωσε η τρομερή αυτή σειρά που έμεινε στην ιστορία. Πιστεύω ότι χρειάζονταν μερικά ακόμα επεισόδια για να αποδοθούν πιο σωστά και ομαλά οι εξελίξεις. Τέλος, όπως έγινε μόδα η σειρά, έτσι έγινε μόδα το κράξιμο σε αυτήν. Θα έγραφα μερικά ακόμα πράγματα αλλά δεν γνωρίζω πως μπαίνουν τα spoiler. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ, με τόσο χαμηλές βαθμολογίες στα επί μέρους επεισόδια στο IMDb, πώς γίνεται το συνολικό rating να παραμένει στο 9.5/10;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Asevastos είπε

Εν τω μεταξύ, με τόσο χαμηλές βαθμολογίες στα επί μέρους επεισόδια στο IMDb, πώς γίνεται το συνολικό rating να παραμένει στο 9.5/10;

Τα τρολ δεν έχουν πάει ακομα στα άλλα επεισόδια :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, Asevastos said:

Εν τω μεταξύ, με τόσο χαμηλές βαθμολογίες στα επί μέρους επεισόδια στο IMDb, πώς γίνεται το συνολικό rating να παραμένει στο 9.5/10;

Δεν νομίζω ότι επηρεάζουν οι βαθμολογίες των επεισοδίών την συνολική βαθμολογία της σειράς, είναι διαφορετικές ψηφοφορίες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ThReSh είπε

Δεν νομίζω ότι επηρεάζουν οι βαθμολογίες των επεισοδίών την συνολική βαθμολογία της σειράς, είναι διαφορετικές ψηφοφορίες.

Α σοβαρά; Νόμιζα από των επεισοδίων έβγαινε και η συνολική. :) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Tελος μιας επικης σειρας , που δυσκολα θα ξαναδουμε κατι αναλογο , συντομα τουλαχιστον.

Η γενικη κατάληξη ηταν ικανοποιητικη , τα προβληματα γνωστα( βιαστικες σκηνες ,ελλειψη  τηλεοπτικου χρονου)  αλλα εχουν υποθει απο την 7 σεζον.

Ναι μεν αλλα σειρες ειχαν καλυτερο γραψιμο , ειδικα απο τις τελευταιες σεζον , αλλα την συνολικη ποιοτητα του game of thrones δεν μπορει να την φτασει καποια. Ηδη λειπει . 

Επεξ/σία από noFEARgr
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...