Προς το περιεχόμενο

Πολύ δυνατή εκκίνηση προπαραγγελιών του iPhone X και στη χώρα μας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι ποσοστό είναι το 3000 σε μια 11.000.000 και φρικαρετε. Υπάρχει ένα 1%? που τα έχουν, και δεν τους είναι κάτι αυτό το ποσό, και λογικά θα πάρουν ότι καλύτερο κυκλοφορεί.simple as fxck, πάρλα του καφενέ τα υπόλοιπα , γούστο τους καπελο τους

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 454
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι ποσοστό είναι το 3000 σε μια 11.000.000 και φρικαρετε. Υπάρχει ένα 1%? που τα έχουν, και δεν τους είναι κάτι αυτό το ποσό, και λογικά θα πάρουν ότι καλύτερο κυκλοφορεί.simple as fxck, πάρλα του καφενέ τα υπόλοιπα , γούστο τους καπελο τους

είναι το 0.0272% περίπου 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γέμισε το mail μου σήμερα από όλα τα καταστήματα για προπαραγγελία και 48 άτοκες δόσεις των 25 ευρώ....

 

Δηλαδή θα πληρώνεις για κάτι για 4 ολόκληρα χρόνια, ενώ με δυσκολία και με προσεχτική χρήση ζήτημα να βγάλει τα 3 χρόνια πχ.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μαιλ από πλαίσιο και παμπλικ που μου ήρθε είχε και άλλα καλούδια όπως air pods στα 199 και ακουστικά μπιτς στα 369 έτσι να συμπληρωθεί το ποσό για δωρεάν μεταφορικά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Ο κόσμος θα ξυπνήσει μόλις καταλάβει πως οι θρησκείες είναι ένα ψέμα, και μόλις καταλάβει πως το iPhone X δεν αξίζει γιατί είναι το κινητό με τα πιο gimmick και useless features ever."

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από που προκύπτει ότι αυτό θα είναι το καλύτερο iPhone όλων των εποχών;;; ειδικά που ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει...

 

Επίσης το 3.000 σαν νούμερο είναι μια χαρά αφού κι εγώ ξέρω άτομα που μπορούν να ξοδέψουν 1000 ευρώ για κινητό για τη πλάκα τους, και δεν είναι πλούσιοι όλοι τους απλώς διαθέτουν αυτό το ποσό..

 

Επίσης (2ο), ωραία το πήρε κάποιος αυτό το κινητό με 36-48 δόσεις, αν του πέσει κάτω και διαλυθεί η οθόνη και θέλει άλλα 500 ευρώ η επισκευή τι θα κάνει;;; θα πάρει οθόνη με 12 δόσεις πχ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...