Προς το περιεχόμενο

Πολύ δυνατή εκκίνηση προπαραγγελιών του iPhone X και στη χώρα μας


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια χαρά τιμούλα....Ξεκινάω από τώρα και κόβω πρωινό,μεσημεριανό,βραδινό,θέρμανση,εξόδους,μετακινήσεις και άλλα περιττά έξοδα....με λίγη προσπάθεια και 48 δόσεις σε μερικούς μήνες θα είναι δικό μου!!!Έτοιμος μετά να βγω και να κάνω το κομμάτι μου στους φίλους μου με το Iphone X!!!!!Ανυπομονώ!Μπράβο ακόμα μια φορά στην Apple!!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 454
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελαφρώς off-topic αλλά όταν εδιωξαν τον Jobs από την Apple και ανέλαβε ο Sculley, σχεδόν την έκλεισαν. Τώρα που έφυγε ξανά (οριστικα) ο Jobs και ανέλαβε ο Cook πάλι το καράβι "μπατάρει" (δείτε σχετικό σημερινό άρθρο verge), ΠΟΙΟΣ θα την ξανασώσει; Ρωτάω..

.

Γιατί το Reality distortion field ελάχιστοι μπορούν να το καταφέρουν και δεν μου έρχεται κανένας στο νου ;-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρα ρε παιδια ας το παρει οποιος γουσταρει δεν ειναι αναγκη να τρεξουμε πισω απο τις προπαραγγελιες. Το περνω και στα  μεσα του αλλου μηνα με δωσεις φυσικα στο συμβολαιο μου που εχω στην Cyta π.χ. το σπαζω δινοντας 428ευρω μπροστα και αλλα 460ευρω για το RED4 και το εχω :) Και το ξεπληρωνω σε δυο χρονια. Οσοι μπορουμε γιατι να μην το παρουμε με δωσεις παροχων κινητης τηλεφωνιας ;

Ξερουμε ολοι πως κανουμε οταν δουμε ενα νεο κινητο με προπαραγγελειες κραζουμε επειδη καποιοι δεν μπορουμε να το αποκτησουμε. Το μαθαμε το παραμυθι. Εγω θα περιμενω δεν βιαζομαι κιολας για το Χ Χ Χ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή θα φλομώσουμε στα σχόλια για την άμοιρη Ελλάδα που τα τρώει στα ποτά και τα ξενύχτια, θυμάται κανείς πόσο πουλούσαν για παράδειγμα τις ναυ@ρχιδες τηλέφωνα πριν βγεί το πρώτο iPhone το 2007;

Θυμάται κάποιος το Nokia 8800 πόσο έκανε το 2005;

https://en.wikipedia.org/wiki/Nokia_8800

800 ευρώ έκανε τότε,

Το pixel πόσο κάνει;

πάντα θα υπάρχουν άνθρωποι που θα αγοράζουν αυτό που τους αρέσει, δεν πάνε όλοι για ψάρεμα 

To Nokia 8810 το είχα αγοράσει το 1998 360000, 1050€ δηλαδή. Αλλά αυτά ήταν εντελώς άλλη κατηγορία τηλεφώνων. Δεν ήταν πιο προγμένα τεχνολογικά από τα υπόλοιπα Nokia. Ηταν είδος πολυτελείας, κάτι που σίγουρα δεν είναι τα σημερινά smartphones.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που έφυγε ξανά (οριστικα) ο Jobs και ανέλαβε ο Cook πάλι το καράβι "μπατάρει"...

Πόσο δίκιο έχεις κι εσύ και το άρθρο.... Καταρέει η εταιρεία... ΔΓΟΙΑΔΟΣΤΑΙ!!!

 

post-417238-0-09078000-1509116347_thumb.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεφτά υπάρχουν... ολοι οι καγκουρες θα πάρουν πάλι iphone  ενώ θα μπορούσαν να βολευτούν για Facebook και Youtube με κινητό των 150 Ε .. το βλέπω κάθε μέρα απο τους πελάτες μου...το 70 δεν ξέρει να κατεβάσει μια εφαρμογή και το 90% δεν θυμάται τους κωδικούς

Ήταν ένας πελάτης του πατέρα μου που δεν ήξερε να ανοίξει τον φακό :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ju7rpj.jpg

 

 

Βαρετή πλέον η φράση "το καλύτερο όλων των εποχών". 

 

Πάντως καλό θα ήταν να βγάλουν και μία έκδοση Ultra Lux να κοστίζει 5-6 χιλιάρικα για εμάς τους μεγιστάνες.  

 

 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας έχετε ζαλισει το πουλι με την μιρλα σας.Σαν να μπαίνεις σε είδηση με νέα Lamborghini και να γράφεις "πωω ρε φίλε, 300 χιλιάρικα για αυτοκίνητο?Με 1500 euro παίρνω lada samara και μου μένουν και 298.500".Αν δεν έχεις( η δεν θέλεις να διαθεσεις) μην το παίρνεις.. απλό.

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις όσο και να χτυπηεστε αυτοί που είναι να το πάρουν θα το πάρουν αλλά το πρόβλημα σας δεν είναι το iPhone X αλλά το ότι κάποιο άλλοι σε αυτήν την οικονομική συγκυρία έχουν χρήματα που εσείς δεν έχετε και αυτό σας πονάει.

Και για να φανείτε «καλοί» μιλάτε για την οικονομική κρίση για το ότι υπάρχουν άνθρωποι που πεινάνε κτλ κτλ γραμμένους τους έχετε τους ανθρώπους που πεινάνε το μόνο που σας καίει είναι ότι κάποιοι μπορούν ότι δεν μπορείτε εσείς....

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα να βλέπω την χολή να βγαίνει.....είπαμε ότι δεν φτάνει η αλεπού....εγώ δεν έχω να το πάρω αλλά γουστάρω που υπάρχουν άτομα που ακόμα και σε αυτήν την κρίση έχουν την δυνατότητα να αγοράσουν ένα πολύ καλό τηλέφωνο. Τώρα όλοι οι άλλοι που κράζετε επειδή δεν μπορείτε οκ φυσιολογικό είναι σαν να βλέπεις άλλον με μια γ@ματη γκομενα και επειδή εσυ δεν βλέπεσε λες «άσε μωρε σιγά την π...... ξέρεις τι κέρατο θα του ρίχνει αυτή»

Μεσα σε λιγες σειρες μας λες οτι το iphone ειναι τοσο τελειο που οποιος το σχολιαζει ειναι απλα φτωχος που ζηλευει τους πλουσιους και μετα αναφερεσαι στις γυναικες σαν αντικειμενα.Εχω μια γκομενα οπως εχω ενα iphone.Νταξει ελεος απλα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...