Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρελαβα και εγω σημερα tomb raider και far cry primal για xbone στα 20ευρωπουλα.Επειδη εχω κραξει τον Γερμανο απειρες φορες και για να λεμε και τα καλα,αψογο packaging και με 3(!!!) σελιδες Α4 απο τις οποιες η μια πολιτικες τους καταστηματος και οι αλλες δυο διαστημα αντικαταστασης και εγγυησεις σχεδον ολων των κατασκευαστων που συνεργαζονται με τον Γερμανο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Συγγνώμη παρέλαβες και η συσκευασία ήταν ανοικτή?

Αν ναι, για ποιον λόγο παρέλαβες (και άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας)?

 

Στην προηγούμενη πρόσφορα του Γερμανού, είχα αγοράσει κάτι ηχεία Logitech( πάνω που τα παλιά ηχεία είχαν παραδώσει πνεύμα την προηγούμενη μέρα).

Λέω στο ταμείο ότι θέλω να δω την συσκευασία πριν την πληρωμή. Ο ηλίθιος υπάλληλος κόβει την απόδειξη πριν… Η συσκευασία ήταν ανοιγμένη… και κακήν κακός συσκευασμένα τα ηχεία.. Επί τόπου μέσα στο κατάστημα παίρνω τηλέφωνο στο e shop και λέω ότι η συσκευασία είναι ανοιχτή και απαιτώ αντικατάσταση. Πήγαν να ρίξουν το φταίξιμο σε εμένα ότι δεν είναι έτσι όπως τα λέω… ευτυχώς δεν έχω φύγει από το κατάστημα και δίνω τον υπεύθυνο να επιβεβαίωση το σκηνικό…

Έγινε αντικατάσταση με νέα άθικτη συσκευασία (Η αντικατάσταση έγινε όχι από το κατάστημα Γερμανός το όποιο δεν έχει καμία σχέση, αλλα από το e shop)

Αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση…

Όντως λάθος μου που δεν το έλεγξα στο κατάστημα ενώ πρόσεξα ότι κάτι δεν κόλλαγε στη συσκευασία. Να σου πω την αλήθεια σκέφτηκα "Γερμανός είναι" και απλα έφυγα.

Ό άνθρωπος στο κατάστημα πάντως ευγενέστατος και είμαι αισιόδοξος ότι θα βγει άκρη αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Pro 2017 ειναι τελειως μαπα να υποθεσω ;

Νομίζω έχει πάρει αρκετά καλές κριτικές.

 

Παρελαβα και εγω σημερα tomb raider και far cry primal για xbone στα 20ευρωπουλα.Επειδη εχω κραξει τον Γερμανο απειρες φορες και για να λεμε και τα καλα,αψογο packaging και με 3(!!!) σελιδες Α4 απο τις οποιες η μια πολιτικες τους καταστηματος και οι αλλες δυο διαστημα αντικαταστασης και εγγυησεις σχεδον ολων των κατασκευαστων που συνεργαζονται με τον Γερμανο.

Έτσι ακριβώς ναι, πολύ τζάμπα εκτύπωση κάνουν! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα το x7500 και δυστιχώς νομίζω είναι ελατωματικό.

Το κουμπί με το που το έβγαλα από το κουτί(το οποίο φαινόταν σφραγισμένο και ολοκαίνουριο)

ήταν ελαφρώς πατημένο με αποτέλεσμα να είναι διαφορετικό στην αίσθηση και να μην έχει διακριτό κλικάρισμα.

 

Θα παρακαλούσα κάποιος πιο έμπειρος να ρίξει τα φώτα του.

Σας ευχαριστώ.

 

https://imgur.com/a/FLYD4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα το x7500 και δυστιχώς νομίζω είναι ελατωματικό.

Το κουμπί με το που το έβγαλα από το κουτί(το οποίο φαινόταν σφραγισμένο και ολοκαίνουριο)

ήταν ελαφρώς πατημένο με αποτέλεσμα να είναι διαφορετικό στην αίσθηση και να μην έχει διακριτό κλικάρισμα.

 

Θα παρακαλούσα κάποιος πιο έμπειρος να ρίξει τα φώτα του.

Σας ευχαριστώ.

 

https://imgur.com/a/FLYD4

Eπισροφή και αλλαγή με άλλο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ χτές far cry primal και το backpack της Hp. Λογικά σήμερα ή αύριο θα παραλάβω και τα υπόλοιπα που παρήγγειλα αργότερα το Metro redux και την Lifecam cinema.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπισροφή και αλλαγή με άλλο...

Ευχαριστώ.

Λογικά θα το δεχτούν σωστά; Υπάρχει περίπτωση να ισχυριστούν ότι εγώ φταίω και να μην το δεχτούν;

Τι κάνω τότε;

Μιας και δεν έχω απόδειξη ότι όντως έτσι βγήκε από το κουτί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Router Netgear Nighthawk AC1900 (R7000), 802.11ac Simultaneous Dual Band (2.4 & 5 GHz) Gigabit WiFi, 5 (1 WAN & 4 LAN) Gigabit Ethernet ports, 3 detachable antennas 70 €
 
https://www.germanos.gr/product/router-netgear-dual-band-ac1900-premium/20301674/
 

2014-04-02-product-2.jpgnetgear-ports.jpghttps://www.netgear.com/home/products/networking/wifi-routers/R7000.aspx

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ.

Λογικά θα το δεχτούν σωστά; Υπάρχει περίπτωση να ισχυριστούν ότι εγώ φταίω και να μην το δεχτούν;

Τι κάνω τότε;

Μιας και δεν έχω απόδειξη ότι όντως έτσι βγήκε από το κουτί.

To κουμπί φαίνεται αν είναι χαλασμένο από απροσεξία (δύσκολα χαλάει έτσι) ή ελαττωματικό από τη μάνα του...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι ασχετος με τα ρουτερ αυτο μπορει να κανει την ταχυτητα καλυτερη απο το κλασικο ρουτερ? η θα εχει απλα καλυτερο σημα και ασφαλεια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι . Πχ εγω εχω 2 συνδεσεις 1 οτε 1 forthnet . Στη forthnet με εχουν βαλει σε Infineon(Lantiq)

Παλια ημουνα σε Broadcom και με πειραγμα του SNR συντονιζε 2 mbps πανω απο το κανονικο .

Καλυτερο σημα εχει . Το πηρα για να στησω 5Ghz αλλιως για 2,4 Ghz μια χαρα ειναι και τα παλια Asus N14U

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν βλεπω σωστα και δεν κανω λαθος λογω νυστας, ειναι σκετο ρουτερ παιδια και οχι μοντεμ-ρουτερ. Οποτε οσοι θελουν να το παρουν για καλυτερο ιντερνετ, δεν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...