Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά όποιος δε το θέλει το router μου στέλνει ενα pm να το πραλάβω εγώ ή αν το έχει πάρει έρχομαι σπίτι και το παιρνω για να μη σας πιάνει τόπο! ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγω ενα WoW Legion, ταχύτατα (παραγγελία 07/11, παραλαβή απο κατάστημα 08/11), αλλά παρατήρησα κι εγω αυτό που ανέφεραν κι άλλοι με τις ανοιγμένες/στραπατσαρισμένες συσκευασίες των προιόντων...

Στο δικό μου, μου έκανε εντύπωση οταν μου το έδωσαν οτι είχε 3 αυτοκολλήτα στην μπροστινή πλευρά με την αρχική τιμή των 39,90 σε διαφορετικά σημεία αλλά δεν έδωσα σημασία, ώσπου στο σπίτι οταν πήγα να τα αφαιρέσω διαπίστωσα οτι ήταν τόσα διότι τα 2 απο τα 3 είχαν τοποθετηθεί για να καλύψουν διάφορα σκισμένα σημεία στην χάρτινη συσκευασία...

Γενικά το κουτί ήταν σε μέτρια κατάσταση (τσακισμένο σε γωνίες κλπ), αλλά ευτυχώς το εσωτερικό πλαστικό dvd case ήταν με την ζελατίνα και ο κωδικός πέρασε κανονικά.

Για τα χρήματα που έδωσα θα το καταπιώ, αν και με εκνευρίζουν αυτά διότι θέλω να διατηρώ σε οσο το δυνατόν καλύτερη κατάσταση τα retail boxes και ενω αυτό είναι η νεότερη προσθήκη στο ράφι μου, μοιάζει σαν πολύ παλαιότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι παρελαβαν το ρουτερ, απεξω το κουτι εχει ζελατινα η αυτοκολλητα ασφαλειας που δειχνουν οτι ειναι σφραγισμενο?

Ζελατίνα από έξω. Μέσα το ρουτερ ήταν κλειστό σε σακούλα με αυτοκόλλητο ασφαλείας.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσοχη στο Destiny The Taken King Legendary Edition

οι κωδικοι μεσα στο κουτι γραφει οτι ληγουν μη μεινετε με την απλη στο χερι ....

Destiny Expansion Pass codes
If you’re having an issue with an Destiny Expansion Pass code purchased from a retailer, please contact the retailer for assistance.

Please note: Destiny Collector's Edition and Vanguard Armory digital content were Year One items and are no longer supported.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ χθες Rise of the Tomb Raider για ps4 και Pokemon Moon, 40€ και τα δυο. Η παραγγελία είχε γίνει απο την 2η φορά που ξανάγιναν διαθέσιμα τα προϊόντα.

 

Δεν περίμενα να παραλάβω, από τις λίγες φορές που έχει φανεί συνεπής ο Γερμανός σε παραγγελίες με εκπτώσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην ανοιγω καινουριο θεμα κι αυτο φαινεται να ειναι σε καλη τιμη

Huawei Nova 199 euro

 

https://www.germanos.gr/product/huawei-nova/20344439/

 

επομενη τιμη skroutz 229 + τα οποια μεταφορικα

 

https://www.skroutz.gr/s/10844371/Huawei-Nova-32GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...