Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πολυ καλο και πολυ φθηνο. Μια χαρα είστε.

 

Νομίζω κάπως έχει και ελληνικά.

 

Σκεφτόμουν να μπω και στο παρεάκι σας για το 2018, αλλά επειδή έχω να παίξω αιώνες, λέω να πάω στο περσινό πρώτα και αν με κρατήσει τα σκάω και για το 2018

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το ιδιο θα εκανα στη θεση σου αν και εχω να παιξω μανατζερ απο το championship manager 2006 που και εκει δεν τα καταφερνα πολυ καλα, οποτε δεν αχολουμαι καθολου με μανατζερ και ειμαι οκ..

 

Θελει και πολυ χρονο/καψιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ελληνικά κανονικά παιδιά :)

παρέλαβα κ εγώ metro redux και ac black flag! η παραγγελία έγινε το Σάββατο

Το redux φοβερό... Έχω κολλήσει όμως σε ένα σημείο Αστα... Περιπέτεια δυνατή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιωμένο;

Γιατί, σε ένα πρόσφατο post, εδώ διαβάζω άλλα.

Αναφέρεσαι στη Microsoft Lifecam Cinema του θέματος;

Με τη δάκτυλο στη σκανδάλη είμαι.

 

Την δοκίμασα σε windows 7 και 10.

Στα 7αρια μπαίνει μια εφαρμογή η οποία έχει διάφορα εφέ και κάποιες επιπλέον ρυθμίσεις. Αλλά δεν λειτουργεί σωστά η εφαρμογή... έχει δυσλειτουργίες.

Στα 10αρια μπαίνουν μόνο οι οδηγοί και χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή της κάμερας που έχουν τα windows, μπορείς να αλλάξεις φωτεινότητα autofocus κτλ.

 

Εγώ που την πήρα για skype είναι άψογη επιβεβαιομένα από 2 φίλους για την εικόνα και τις επιδόσεις σε χαμηλό φως. Καθώς και επίσης μου χρειάζεται το μικρόφωνο για απλή αναζήτηση google.

 

Με 25€ δεν βρίσκεις αυτές τις επιδόσεις, αν θέλεις την τελειότητα πας σε logitech c920 +

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω παρέλαβα σήμερα την lifecam cinema!

παρόλο που στο τρακινγκ έλεγε "αποστολή απο αποθήκη" απο τις 3 του μήνα, πήρα στο κατάστημα και ήταν ήδη εκεί!

μην περιμένετε για ειδοποίηση, πάρτε τηλ στο κατάστημα για σιγουριά!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω παρέλαβα σήμερα την lifecam cinema!

παρόλο που στο τρακινγκ έλεγε "αποστολή απο αποθήκη" απο τις 3 του μήνα, πήρα στο κατάστημα και ήταν ήδη εκεί!

μην περιμένετε για ειδοποίηση, πάρτε τηλ στο κατάστημα για σιγουριά!!!

OMG τα λένε νωρίτερα αυτά! Τώρα έκλεισαν τα μαγαζιά θα πρέπει να περιμένω μέχρι αύριο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν και εγώ από τους τυχερούς που παρέλαβα! Εκεί τελείωσε και τύχη μου καθώς παρέλαβα αυτό που βλέπετε στη φώτο.

 

Ο ενδιάμεσος δε μου επιστρέφει τα χρήματα καθώς "Η απόδειξη είναι κομμένη από το Γερμανό και όχι από εμένα". Η ταμπέλα "Γερμανός" έξω από το μαγαζί ήταν περαστική μάλλον. Αύριο αρχίζουν τα τηλέφωνα....

post-236508-0-23873500-1510082281_thumb.jpg

post-236508-0-69528000-1510082293_thumb.jpg

post-236508-0-60118000-1510082309_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο για να γινει ειτε θα ηταν ανοιγμενη η συσκευασια ειτε θα εχεις καλο σημαδι στην κουτα στην γωνια.
Οντως το καταστημα δεν κανει τιποτα, πρεπει να παρεις τηλεφωνο και να κανονισεις με τα κεντρικα, καλα κρασια

Κριμα ρε φιλε, μην στεναχωριεσαι, μηχανηματα ειναι, θα βγαλεις ακρη σιγουρα δεν ειναι τελειωμενο σκρουτζομαγαζο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήμουν και εγώ από τους τυχερούς που παρέλαβα! Εκεί τελείωσε και τύχη μου καθώς παρέλαβα αυτό που βλέπετε στη φώτο.

 

Ο ενδιάμεσος δε μου επιστρέφει τα χρήματα καθώς "Η απόδειξη είναι κομμένη από το Γερμανό και όχι από εμένα". Η ταμπέλα "Γερμανός" έξω από το μαγαζί ήταν περαστική μάλλον. Αύριο αρχίζουν τα τηλέφωνα....

 

Συγγνώμη παρέλαβες και η συσκευασία ήταν ανοικτή?

Αν ναι, για ποιον λόγο παρέλαβες (και άντε να αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας)?

 

Στην προηγούμενη πρόσφορα του Γερμανού, είχα αγοράσει κάτι ηχεία Logitech( πάνω που τα παλιά ηχεία είχαν παραδώσει πνεύμα την προηγούμενη μέρα).

Λέω στο ταμείο ότι θέλω να δω την συσκευασία πριν την πληρωμή. Ο ηλίθιος υπάλληλος κόβει την απόδειξη πριν… Η συσκευασία ήταν ανοιγμένη… και κακήν κακός συσκευασμένα τα ηχεία.. Επί τόπου μέσα στο κατάστημα παίρνω τηλέφωνο στο e shop και λέω ότι η συσκευασία είναι ανοιχτή και απαιτώ αντικατάσταση. Πήγαν να ρίξουν το φταίξιμο σε εμένα ότι δεν είναι έτσι όπως τα λέω… ευτυχώς δεν έχω φύγει από το κατάστημα και δίνω τον υπεύθυνο να επιβεβαίωση το σκηνικό…

Έγινε αντικατάσταση με νέα άθικτη συσκευασία (Η αντικατάσταση έγινε όχι από το κατάστημα Γερμανός το όποιο δεν έχει καμία σχέση, αλλα από το e shop)

Αλλιώς δεν υπήρχε περίπτωση…

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που έβαλες παραλαβή από κατάστημα, γιατί δεν έβαλες και πληρωμή στο κατάστημα; Πιστεύω θα στην αλλάξουν άμεσα, ειδικά αφού είδαν και τη ζημιά μέσα στο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...