Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα μου τα έκαναν σκ@τ@! Έκανα δύο διαφορετικές παραγγελίες στις 3/11 με παραλαβή από το ίδιο κατάστημα και μέχρι τώρα ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Τους πήρα τηλ σήμερα και μου είπαν ότι υπάρχει λογιστικό πρόβλημα με το κατάστημα που επέλεξα και ότι δεν μπορούν να τα στείλουν να τα παραλάβω από εκεί. Το αποκορύφωμα είναι ότι ούτε καν δέσμευσαν τα προϊόντα της παραγγελίας μου και τώρα μου λένε ότι δεν μπορούν να τα στείλουν ούτε σε άλλο κατάστημα γιατί πλέον δεν υπάρχει απόθεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Διαφορά μεγέθους του Z3200 με το X7500 για όσους ενδιαφέρονται. Το X7500 είναι μεγάλο με γεμάτο πιάσιμο, μου αρέσει, ο τροχός είναι λίγο ευαίσθητος για μένα αλλά θέλω μεγάλο ποντίκι. Είναι Bluetooth χωρίς αντάπτορα μέσα, άρα χρησιμοποιούμε Bluetooth αντάπτορα για desktop μηχανήματα ή το χρησιμοποιούμε με tablets ή laptops. Για 19.90 αξίζει.

post-70928-0-37440800-1510237283_thumb.jpg

post-70928-0-24419200-1510237306_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφορά μεγέθους του Z3200 με το X7500 για όσους ενδιαφέρονται. Το X7500 είναι μεγάλο με γεμάτο πιάσιμο, μου αρέσει, ο τροχός είναι λίγο ευαίσθητος για μένα αλλά θέλω μεγάλο ποντίκι. Είναι Bluetooth χωρίς αντάπτορα μέσα, άρα χρησιμοποιούμε Bluetooth αντάπτορα για desktop μηχανήματα ή το χρησιμοποιούμε με tablets ή laptops. Για 19.90 αξίζει.

 

Ωραίος ρε φίλε και ήθελα να το δώ σε σχέση με κάποιο άλλο. Μάλλον θα το πάρω και εγώ για το λαπτοπ, το max anywhere μου κάθεται μικρό αν και σκυλί και επίσης το έχω βαρεθεί! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και γω fm 2017 δυο μερες μετα την παραγγελια και μου ηρθε μαλιστα και μειλ οτι εφτασε στο καταστημα

 

Εγώ επειδή βαρέθηκα να περιμένω email, πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα και μου είπαν να περάσω να παραλάβω.

 

Μάλιστα με ρώτησαν αν είμαι ο τάδε και το είχαν εκεί. Με μισοεξέπληξαν θετικά ομολογώ, μάλλον είχαν αρκετά κομμάτια του FM2017 και δεν νοιάζονται να τα σπρώξουν αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ κι εγώ τον TS. Παρέλαβα μετά από 2 μέρες (με δική μου πρωτοβουλία) το FM2017. Ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

Γενικά αν περάσουν 2 μέρες πάρτε τηλ ή αν είστε κοντά περάστε από κει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος ρε φίλε και ήθελα να το δώ σε σχέση με κάποιο άλλο. Μάλλον θα το πάρω και εγώ για το λαπτοπ, το max anywhere μου κάθεται μικρό αν και σκυλί και επίσης το έχω βαρεθεί! :P

Αν εννοείς το MX anywhere, αυτό χρησιμοποιούσα μέχρι το μεσημέρι! Μικρό, με κούρασε 3-4 χρόνια και το έστειλα...

post-70928-0-68954700-1510248439_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το eshop του Γερμανού λειτουργεί δυστυχώς ανεξάρτητα από τα φυσικά καταστήματα σε σημείο που δε δέχτηκαν ελαττωματικό προϊόν (το X7500 της προσφοράς) που παρήγγειλα διαδικτυακά και μου έδωσαν μόνο ένα νούμερο να επικοινωνήσω με το eshop. Δε μου έχει ξανατύχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το eshop του Γερμανού λειτουργεί δυστυχώς ανεξάρτητα από τα φυσικά καταστήματα σε σημείο που δε δέχτηκαν ελαττωματικό προϊόν (το X7500 της προσφοράς) που παρήγγειλα διαδικτυακά και μου έδωσαν μόνο ένα νούμερο να επικοινωνήσω με το eshop. Δε μου έχει ξανατύχει.

Κρίμα...τι πρόβλημα έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το eshop του Γερμανού λειτουργεί δυστυχώς ανεξάρτητα από τα φυσικά καταστήματα σε σημείο που δε δέχτηκαν ελαττωματικό προϊόν (το X7500 της προσφοράς) που παρήγγειλα διαδικτυακά και μου έδωσαν μόνο ένα νούμερο να επικοινωνήσω με το eshop. Δε μου έχει ξανατύχει.

 

Ναι το γράφει και στις φωτοτυπίες που στέλνουν με τους όρους, επιστροφές, εγγυήσεις κτλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το περιβοητο router ειναι και mοdem η θα χρειαζετε το ρουτερ της εταιριας που εχουμε συνδρομη;  

Μόνο Router...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...