Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ νομίζω ότι η κάμερα είναι αντίστοιχη με την C270 που παίζει στα ίδια χρήματα. Επιπλεόν της c270 έχει autofocus που όμως δεν δουλεύει τόσο καλά. Μοιάζει για προσφορά επειδή ήταν υπερτιμημένη. Απλώς έχει καλύτερο design και γι' αυτό την παρήγγειλα κι εγώ. Αν δεν χρειαζόμουνα κάμερα έτσι κι αλλιώς, θα είχα προσπεράσει.

 

και η lifecam έχει autofocus

 

Μολις παρελαβα την καμερα και λειτουργει εξαιρετικα για χρηση σε skype. Επισης το κουτι ειχε αυτοκολλητο windows 10 πανω.

 

στο δικό μου κουτί δεν υπήρχε, μήπως πήρες τελευταίας παραγωγής!

σε μένα αναφέρει  Η5D-00015, ΜΟDEL NO 1393 και LOT/DATE 1515

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παρέλαβα FARCRY, δε μου ήρθε email, όπως και παλιότερα, απλά όταν στο λογαριασμό δω "αποστολή από αποθήκη" υπολογίζω να το παραλάβω μετά από 2-3 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η lifecam έχει autofocus

 

 

 

στο δικό μου κουτί δεν υπήρχε, μήπως πήρες τελευταίας παραγωγής!

σε μένα αναφέρει  Η5D-00015, ΜΟDEL NO 1393 και LOT/DATE 1515

Date 1544

post-244485-0-17697900-1510411680_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω παρελαβα μεσα σε 2 μερες το ρουτερ.

Σφραγισμενο κανονικα και με ρωτησε αν θα πληρωσω με καρτα η cash.

 

Αυτη τη φορα ολα καλα με τις προσφορες του απο τη δικια μου εμπειρια αλλα και απο οτι βλεπω εδω μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω διπλα διπλα με το Ν14U και μου δινει ιδιo range και στο 2,4 και στα 5 ghz  κατι δε παει καλα στις ρυθμισεις ; δεν ηθελα να ζορισω τα στριψηματα στις κεραιες αλλα δε πιανουν και πολυ στεραια ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω διπλα διπλα με το Ν14U και μου δινει ιδιo range και στο 2,4 και στα 5 ghz  κατι δε παει καλα στις ρυθμισεις ; δεν ηθελα να ζορισω τα στριψηματα στις κεραιες αλλα δε πιανουν και πολυ στεραια ...

ακριβώς στο ίδιο δίλλημα ήμουν, για αντικατάσταση του asus.Με γλύτωσες τα λεφτά, μιας και τα 5ghz μου είναι άχρηστα, λόγω μεγάλης απόστασης, 'ασε που το asus έχει και το snr tweaking by default στο menu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακριβώς στο ίδιο δίλλημα ήμουν, για αντικατάσταση του asus.Με γλύτωσες τα λεφτά, μιας και τα 5ghz μου είναι άχρηστα, λόγω μεγάλης απόστασης, 'ασε που το asus έχει και το snr tweaking by default στο menu

Δεν ειναι modem... Router ειναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι modem... Router ειναι.

το ξέρω, αλλά έλεγα να το καταργήσω, και να χρησιμοποιώ του παρόχου με router(voip έχω, και τα έχω συνδεδεμένα έτσι κι αλλιώς και τα 2)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη λετε για την καμερα οτι εχει θεμα με τα win 10.Και οτι παιρνει drive με πατεντα.Κατι τετοιο γραφτηκε αν καταλαβα σωστα.

Στο σιτε της ms αναφερει επισημη υποστηριξη για λειτουργικο win 10.Συγκεκριμενα γραφει

Λογισμικό και προγράμματα οδήγησης

Για τα Windows 8 και μεταγενέστερες εκδόσεις, δεν απαιτείται επιπλέον λογισμικό.

https://www.microsoft.com/accessories/el-gr/products/webcams/lifecam-cinema/h5d-00002

Και στο εγχειριδιο αναφερει Operating Systems1
• Microsoft Windows® 10/ 8.1 / 8 / 7, and Windows Vista®
• Macintosh OSX v10.7-10.10

Το αναφερω για τα παιδια που θελουν να την αγορασουν και το σκεφτονται αν δουλευει σωστα σε win 10.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι να ανέφερε κάποιος ότι δεν δουλεύει στα 10άρια, απλά ότι σε Windows 10 δεν έχει το έξτρα λογισμικό παρά μόνο τους drivers των Windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη λετε για την καμερα οτι εχει θεμα με τα win 10.Και οτι παιρνει drive με πατεντα.Κατι τετοιο γραφτηκε αν καταλαβα σωστα.

Στο σιτε της ms αναφερει επισημη υποστηριξη για λειτουργικο win 10.Συγκεκριμενα γραφει

Λογισμικό και προγράμματα οδήγησης

 

Για τα Windows 8 και μεταγενέστερες εκδόσεις, δεν απαιτείται επιπλέον λογισμικό.

https://www.microsoft.com/accessories/el-gr/products/webcams/lifecam-cinema/h5d-00002

Και στο εγχειριδιο αναφερει Operating Systems1

• Microsoft Windows® 10/ 8.1 / 8 / 7, and Windows Vista®

• Macintosh OSX v10.7-10.10

Το αναφερω για τα παιδια που θελουν να την αγορασουν και το σκεφτονται αν δουλευει σωστα σε win 10.

Ψάχνοντας στο googleειχα μείνει με την εντύπωση πως για να παίξει σε Mac θέλει παντεντα αλλά αν το γράφει μέσα στο εγχειρίδιο πιστεύω να είμαι οκ.

 

Μήπως ξέρουμε πόσες μέρες μένει διαθέσιμη η παραγγελία στο κατάστημα? Εμένα έφτασε 8/11 θα υπάρχει άραγε αύριο;

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη και εγω διαβασα στο site της microsoft οτι δεν χρειαζεται επιπλεον drivers την αγορασα αλλα ανακαλυψα οτι δεν ετρεχε το camera app διοτι ζητουσε να εγκαταστησω καποια updates (να ειναι καλα ο petroudis που με βοηθησε σε αυτο) τα οποια ομως δεν με αφηνε να εγκαταστησω στο συστημα μου. Τελικα αναγκαστηκα να κανω το windows fall creators update (version 1709) και μετα επαιζε κανονικα. Αρα, αν αντιμετωπισετε προβληματα στην συνδεση της καμερας δειτε αν το συστημα σας ειναι αναβαθμισμενο στην τελευταια εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...