Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν ξερω φιλε μου ποσες μερες κρατανε τις παραγγελιες στα καταστηματα τους.Για να μην τρεχεις αδικα παρε τηλεφωνο το καταστημα να μαθεις.

Παρήγγειλα την Τρίτη το football manager (merci topic starter) και μου τηλεφώνησαν την Πέμπτη για να με ενημερώσουν ότι η παραγγελία είναι έτοιμη. Λόγω δουλειάς, ρώτησα την (ευγενέστατη) κοπέλα αν μπορώ να παραλάβω το Σάββατο και μου είπε ότι "κρατάνε τα προϊόντα για μια εβδομάδα".

ΥΓ: Όλα καλά και με την παραλαβή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία far cry primal για το xbox one.

Αποστολή από την αποθήκη για παραλαβή από κατάστημα στις 6/11.

Μέχρι και σήμερα, ενώ πήγα από το κατάστημα να ρωτήσω τί γίνεται, κανείς δεν έχει ιδέα πού είναι το παιχνίδι.

Αστείοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση ακομα.η καμερα εκτος απο τα βιβλιαρακια οδηγιων και εγγυησης εχει και δισκακι με τους drivers ;

σε μένα μόνο βιβλιαράκια είχε μέσα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγω σήμερα την τελευταία παραγγελία με την θήκη Samsung led view για το s7 edge και το bt mouse X7500 της HP. Το ποντίκι πράγματι πολύ εργονομικό, πολύ καλό για τα χρήματά του! 

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά για τις παραγγελίες που κάνατε μετά την αρχική αυτόματη επιβεβαίωση σας ήρθε άλλο μνμ για την εξέλιξη της πορείας ;

 

Έχω παραγγείλει ένα FM17 και εγώ από τις 13/11 νομίζω και δεν μου έχει έρθει το παραμικρό , ούτε καν ότι την ακυρώνουν πχ.

 

Μπαίνω στην εξέλιξη παραγγελίας και λέει απλά καταχωρημένη.  Το είχα ξεχάσει σχεδόν ότι το είχα παραγγείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν ανοίγω νέο τόπικ γιατί το βγάζει μη διαθέσιμο πλέον: Έβαλα παραγγελία από το σάιτ αυτό το bundle με παραλαβή από κατάστημα για να πληρώσω με κάρτα Eurobank. Έχω 300 ευρώ διαθέσιμα από την €πιστροφή, οπότε θα μου βγει τζάμπα η κονσόλα, θα μου δώσει πίσω 60 ευρώ (λόγω του 20%) και θα πουλήσω και κανά 40άρι το game. Θα με πληρώσουν και 100 ευρώ δηλαδή για να πάρω PS4. :P

 

Ελπίζω να την κάνουν honored την παραγγελία, γιατί δε νομίζω ότι θα παίξει και πολύ καλύτερη προσφορά μεθαύριο. Πάντως η παραγγελία γράφει ότι εντός 48 ωρών θα είναι στο κατάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...