Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tην παρήγγειλα το μεσημέρι που ήταν διαθέσιμη, αναφέρομαι σε αυτήν:

https://www.germanos.gr/product/samsung-galaxy-s7-edge-clear-cover/20323807/

 

Επίσης, για όποιον ενδιαφέρεται, υπάρχει και αυτή σε περιορισμένο απόθεμα που παρήγγειλα επίσης

https://www.germanos.gr/product/samsung-galaxy-s7-edge-led-view-cover/20323818/?productId=20323818&fname=skuColor&fvalue=-128079869673691065&commerceItem=&isComingSoon=

 

Στο skroutz ξεκινά απο τα 40 ευρώ, πολύ καλή προσφορά.

https://www.skroutz.gr/s/8447145/Samsung-LED-View-Cover-Silver-Galaxy-S7-Edge.html

 

η s7 led view ηταν σε πολύ καλη τιμη + ότι είναι αρκετα αξιολογη θηκη

 

η άλλη είναι μια απλη clear case δεν αξιζει οσα χρηματα και αν την πουλανε (την βρίσκεις και σε πολύ καλες τιμες αν την παρεις από εξωτερικο)

 

και οι 2 εκτος είναι παντως δεν υπαρχουν πλεον για παραγγελια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το παρήγγειλα τελικά και εγώ με συνοπτικές διαδικασίες. To mx anywhere πάει - επιτέλους - για απόσυρση! Να σαι καλά και πάλι. :)

 

Εν τω μεταξύ παρέλαβα σήμερα το δεύτερο κύμα παραγγελιών την lifecam cinema και το metro redux 

και πλέον αναμένω, λογικά το Σάββατο, το X7500 και μια θήκη της samsung για το S7 edge.

Κανένα παράπονο με τις παραγγελίες μέχρι τώρα. 

Καλοριζικα φιλε μου.Το κουτακι της lifecam εχει πανω αυτοκολλητο ασφαλειας? Εντυπωσεις απο την καμερουλα? παιζει απροβληματιστα σε win 10?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η s7 led view ηταν σε πολύ καλη τιμη + ότι είναι αρκετα αξιολογη θηκη

 

η άλλη είναι μια απλη clear case δεν αξιζει οσα χρηματα και αν την πουλανε (την βρίσκεις και σε πολύ καλες τιμες αν την παρεις από εξωτερικο)

 

και οι 2 εκτος είναι παντως δεν υπαρχουν πλεον για παραγγελια.

 

 

Εγώ τις πρόλαβα ευτυχώς και τις παρήγγειλα. Όσο αφορά την clear θα διαφωνήσω διότι την έχει φίλος και την είδα απο κοντά. 

Αναδεικνύει την ομορφιά της συσκευής και την κάνει premium που είναι.

Το μόνο μείον είναι ότι δεν προστατεύει το ίδιο καλά την συσκευή όσο οι απλές tpu cases και θέλει προσοχή να μην σου πέσει μιας και καλύπτει επαρκώς τις γωνίες αλλά όχι όλο το πάνω + κάτω της συσκευής. Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα όμως... 

Καλοριζικα φιλε μου.Το κουτακι της lifecam εχει πανω αυτοκολλητο ασφαλειας? Εντυπωσεις απο την καμερουλα? παιζει απροβληματιστα σε win 10?

 

Σε ευχαριστώ! Δεν πρόλαβα χτές να την βγάλω κάν απο το κουτί. Ευελπιστώ να ασχοληθώ μαζί της το ΣΚ διότι είμαστε συνεχώς στο τρέξιμο. Θα επιστρέψω με feedback. :)

 

εδιτ: ναι το κουτάκι ήταν κλειστό με αυτοκόλλητο. Το κλασσικό αυτοκόλλητο που έχουν τα κουτιά στη μέση. Όταν λές ασφαλείας τι εννοείς? ασφαλείας έχουν τα κινητά, όχι όλες οι ηλεκτρονικές συσκευές. Ήταν κανονικά σφραγισμένο και σε άριστη κατάσταση. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και σε μένα έτσι ήταν, με ένα διάφανο αυτοκόλλητο στην κάτω μεριά

σαν εικόνα δεν μπορώ να πώ ότι είδα κάτι διαφορετικό απο την C270 αλλά σαν ήχο νομίζω είναι καλύτερη

επίσης σε κλασικό φωτισμό δωματίου με λάμπα, δυσκολευόταν λίγο να εστιάσει σωστά στο πρόσωπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

σαν εικόνα δεν μπορώ να πώ ότι είδα κάτι διαφορετικό απο την C270 αλλά σαν ήχο νομίζω είναι καλύτερη

επίσης σε κλασικό φωτισμό δωματίου με λάμπα, δυσκολευόταν λίγο να εστιάσει σωστά στο πρόσωπο

 

Σε αυτό τώρα με χάλασες διότι και εγώ για να αντικαταστήσω την c270 στο streaming σε χαμηλό ιδιαίτερα φωτισμό την πήρα και δεν βρήκα κάποιο καλό review ανάμεσα στις δύο πρίν την πάρω....  :-(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θήκη smart cover για ipad pro 20€ με τιμή Σκρουτζ 50€

https://www.germanos.gr/product/apple-ipad-pro-smart-charcoal/20310473/

 

Φτου ρε γμωτο, πήρα μία απομίμηση πριν 6 μέρες από σκρουτζομάγαζο στα 13€...

 

Anyway, καλή και η απομίμηση (για ποιο iPad Pro είναι ξέρουμε? 9.7 ή 12?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρα για καποιον που ψαχνει φθηνη καμερουλα ειναι οτι καλυτερο στα 25 ευρω σωστα?

Δεν είναι μια φθηνή καμερούλα των 25 € αλλά τρελλό VFM (όπως και το router Netgear R7000 της προσφοράς τους), στο εξωτερικό (Ιταλία) την βρίσκεις στην καλύτερη στα διπλάσια χρήματα + μεταφορικά, τα μόνα μείον της για μένα είναι η λίγο περίεργη βάση στήριξης της και φυσικά τα γνωστά θέματα ασυμβατότητας του extra λογισμικού της (και όχι των drivers) στα Windows 10 ...

 

Σε αυτό τώρα με χάλασες διότι και εγώ για να αντικαταστήσω την c270 στο streaming σε χαμηλό ιδιαίτερα φωτισμό την πήρα και δεν βρήκα κάποιο καλό review ανάμεσα στις δύο πρίν την πάρω....  :-(

Μια χαρά δουλεύει σε χαμηλό φωτισμό, όχι στα σκοτεινά βέβαια!

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μην την κάψουμε την καμερούλα, ίσως να φταίει και το ότι την είχα σε ζούμ στο skype και είχε λίγο θολούρα

αλλά απο θέμα εικόνας δίπλα δίπλα με την C270 δεν είχε κάποια διαφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να μην την κάψουμε την καμερούλα, ίσως να φταίει και το ότι την είχα σε ζούμ στο skype και είχε λίγο θολούρα

αλλά απο θέμα εικόνας δίπλα δίπλα με την C270 δεν είχε κάποια διαφορά

 

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση, την πήρα για την εικόνα οπότε αν είναι στα ίδια με την c270 ήταν μια ατυχής αγορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ νομίζω ότι η κάμερα είναι αντίστοιχη με την C270 που παίζει στα ίδια χρήματα. Επιπλεόν της c270 έχει autofocus που όμως δεν δουλεύει τόσο καλά. Μοιάζει για προσφορά επειδή ήταν υπερτιμημένη. Απλώς έχει καλύτερο design και γι' αυτό την παρήγγειλα κι εγώ. Αν δεν χρειαζόμουνα κάμερα έτσι κι αλλιώς, θα είχα προσπεράσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...