Προς το περιεχόμενο

Προσφορες mid seasons sales απο Γερμανο


Finarfin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το περιβοητο router ειναι και mοdem η θα χρειαζετε το ρουτερ της εταιριας που εχουμε συνδρομη;  

 

To *modem-router που δίνει η εταιρεία, ή κάποιο άλλο modem.

Νομίζω όμως ότι κάποιες εταιρείες θέλουν αναγκαστικά το δικό τους για να παίξουν iptv (πχ Vodafone)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 301
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κρίμα...τι πρόβλημα έχει;

 

Παρέλαβα το x7500 και δυστιχώς νομίζω είναι ελατωματικό.

Το κουμπί με το που το έβγαλα από το κουτί(το οποίο φαινόταν σφραγισμένο και ολοκαίνουριο)

ήταν ελαφρώς πατημένο με αποτέλεσμα να είναι διαφορετικό στην αίσθηση και να μην έχει διακριτό κλικάρισμα.

 

Θα παρακαλούσα κάποιος πιο έμπειρος να ρίξει τα φώτα του.

Σας ευχαριστώ.

 

https://imgur.com/a/FLYD4

 

Ένα ακόμα σπαστικό είναι ότι μετά από λίγα δευτερόλεπτα φαίνεται να μπαίνει σε αδράνεια και όταν πάω να το ξανακουνήσω κάνει μερικά δέκατα να ξεκολλήσει(ίσως κάτω από 50 millsecond αλλά και πάλι σπαστικό). Πιστεύω το κάνει για λόγους αξοικονόμησης ενέργειας. Από την περιγραφή του public.gr: "Στην ιδιαίτερη μεγάλη διάρκεια χρήσης, συνεισφέρει τόσο το πλήθος των μπαταριών, όσο η αυτόματη λειτουργία αδράνειας και ο διακόπτης απενεργοποίησης στο κάτω μέρος της συσκευής."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσοχη στο Destiny The Taken King Legendary Edition

οι κωδικοι μεσα στο κουτι γραφει οτι ληγουν μη μεινετε με την απλη στο χερι ....

Destiny Expansion Pass codes

If you’re having an issue with an Destiny Expansion Pass code purchased from a retailer, please contact the retailer for assistance.

Please note: Destiny Collector's Edition and Vanguard Armory digital content were Year One items and are no longer supported.

 

ακυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ είχα άριστη συμπεριφορά από το service. Αγόρασα το Moto 360 σε προσφορά του "insomnia", από δω μέσα. μετά από 20 μήνες είχα καμμένα pixel στην οθόνη. Το πήγα στο κατάστημα αφού είχα προετοιμαστεί για γκρίνια. Μου το πήραν χωρίς κουβέντα και μου το επέστρεψαν επισκευασμένο και εντελώς δωρεάν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα ακόμα σπαστικό είναι ότι μετά από λίγα δευτερόλεπτα φαίνεται να μπαίνει σε αδράνεια και όταν πάω να το ξανακουνήσω κάνει μερικά δέκατα να ξεκολλήσει(ίσως κάτω από 50 millsecond ...)...

Come on!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τα  mill(i)second πως τα μετράει ; :P Millisecond - Wikipedia

Rockavlon τους παιρνει τους κωδικους τελικά ;

 

Τους παιρνει για τα expansion, ομως οχι για τα οπλα, αλλα δεν ειχα παρει χαμπαρι ειχε βγει και το rise of iron,οποτε δεν μπορεις να παιξεις pvp, κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εννοείς το MX anywhere, αυτό χρησιμοποιούσα μέχρι το μεσημέρι! Μικρό, με κούρασε 3-4 χρόνια και το έστειλα...

 

Αυτό ακριβώς φίλε και εμένα με κούρασε πολύ πια. Να σαι καλά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ένα ακόμα σπαστικό είναι ότι μετά από λίγα δευτερόλεπτα φαίνεται να μπαίνει σε αδράνεια και όταν πάω να το ξανακουνήσω κάνει μερικά δέκατα να ξεκολλήσει(ίσως κάτω από 50 millsecond αλλά και πάλι σπαστικό). Πιστεύω το κάνει για λόγους αξοικονόμησης ενέργειας. Από την περιγραφή του public.gr: "Στην ιδιαίτερη μεγάλη διάρκεια χρήσης, συνεισφέρει τόσο το πλήθος των μπαταριών, όσο η αυτόματη λειτουργία αδράνειας και ο διακόπτης απενεργοποίησης στο κάτω μέρος της συσκευής."

Το πρόβλημα με το κουμπί δεν το βλέπω στο δικό μου, αν σου κάνει σαν ποντίκι να ζητήσεις αντικατάσταση. Με την λειτουργία αδράνειας το κάνει και το δικό μου.

 

Αυτό ακριβώς φίλε και εμένα με κούρασε πολύ πια. Να σαι καλά!

"Μύγα" το mx, απορώ πως το άντεξα τόσο καιρό...

post-70928-0-31937300-1510256177_thumb.jpg

post-70928-0-61508700-1510256190_thumb.jpg

post-70928-0-04829600-1510256202_thumb.jpg

post-70928-0-74589000-1510256219_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα με το κουμπί δεν το βλέπω στο δικό μου, αν σου κάνει σαν ποντίκι να ζητήσεις αντικατάσταση. Με την λειτουργία αδράνειας το κάνει και το δικό μου.[...]

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες και τις φωτογραφίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα με το κουμπί δεν το βλέπω στο δικό μου, αν σου κάνει σαν ποντίκι να ζητήσεις αντικατάσταση. Με την λειτουργία αδράνειας το κάνει και το δικό μου.

 

"Μύγα" το mx, απορώ πως το άντεξα τόσο καιρό...

 

Το παρήγγειλα τελικά και εγώ με συνοπτικές διαδικασίες. To mx anywhere πάει - επιτέλους - για απόσυρση! Να σαι καλά και πάλι. :)

 

Εν τω μεταξύ παρέλαβα σήμερα το δεύτερο κύμα παραγγελιών την lifecam cinema και το metro redux 

και πλέον αναμένω, λογικά το Σάββατο, το X7500 και μια θήκη της samsung για το S7 edge.

Κανένα παράπονο με τις παραγγελίες μέχρι τώρα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρήγγειλα τελικά και εγώ με συνοπτικές διαδικασίες. To mx anywhere πάει - επιτέλους - για απόσυρση! Να σαι καλά και πάλι. :)

 

Εν τω μεταξύ παρέλαβα σήμερα το δεύτερο κύμα παραγγελιών την lifecam cinema και το metro redux 

και πλέον αναμένω, λογικά το Σάββατο, το X7500 και μια θήκη της samsung για το S7 edge.

Κανένα παράπονο με τις παραγγελίες μέχρι τώρα. 

Την θήκη πήγες και την πήρες σε κατάστημα; Γιατί την έδειχνε μη διαθέσιμη προσωρινά online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την θήκη πήγες και την πήρες σε κατάστημα; Γιατί την έδειχνε μη διαθέσιμη προσωρινά online

 

Tην παρήγγειλα το μεσημέρι που ήταν διαθέσιμη, αναφέρομαι σε αυτήν:

https://www.germanos.gr/product/samsung-galaxy-s7-edge-clear-cover/20323807/

 

Επίσης, για όποιον ενδιαφέρεται, υπάρχει και αυτή σε περιορισμένο απόθεμα που παρήγγειλα επίσης

https://www.germanos.gr/product/samsung-galaxy-s7-edge-led-view-cover/20323818/?productId=20323818&fname=skuColor&fvalue=-128079869673691065&commerceItem=&isComingSoon=

 

Στο skroutz ξεκινά απο τα 40 ευρώ, πολύ καλή προσφορά.

https://www.skroutz.gr/s/8447145/Samsung-LED-View-Cover-Silver-Galaxy-S7-Edge.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την δοκίμασα σε windows 7 και 10.

Στα 7αρια μπαίνει μια εφαρμογή η οποία έχει διάφορα εφέ και κάποιες επιπλέον ρυθμίσεις. Αλλά δεν λειτουργεί σωστά η εφαρμογή... έχει δυσλειτουργίες.

Στα 10αρια μπαίνουν μόνο οι οδηγοί και χρησιμοποιήσεις την εφαρμογή της κάμερας που έχουν τα windows, μπορείς να αλλάξεις φωτεινότητα autofocus κτλ.

 

Εγώ που την πήρα για skype είναι άψογη επιβεβαιομένα από 2 φίλους για την εικόνα και τις επιδόσεις σε χαμηλό φως. Καθώς και επίσης μου χρειάζεται το μικρόφωνο για απλή αναζήτηση google.

 

Με 25€ δεν βρίσκεις αυτές τις επιδόσεις, αν θέλεις την τελειότητα πας σε logitech c920 +

Το ξερω οτι ειναι off topic οποτε αν θελεις απαντησε μου με πμ αλλα στον δικο μου η/υ (windows 10) οδηγους εγκατεστησε μονο του αλλα η εφαρμογη των windows δε παιζει (μου πεταει μηνυμα "you need media feature pack for N and KN versions of windows 10"). Κατεβασα αυτο που υποτιθεται οτι ζηταει απο εδω: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48231 αλλα τζιφος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...