Προς το περιεχόμενο

Μέρισμα


vairass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφού μπήκε πείτε και ποσά πήρατε για να ζηλέψουμε εμείς που δεν πήραμε τίποτα  :cry:

 

καλα μην νομιζεις οπως μπηκαν θα φυγουν θα δωσω 300 στην δεη που χρωσταγα και τα υπολοιπα  για τηλεφωνο κοινοχρηστα και μια εξεταση που θελω να κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

950 ευρώ συνολικά και σχεδόν όλα είναι προκαθορισμένο που θα πάνε. Και δεν είναι για καλοπέραση. Τουλάχιστον το 2018 θα μας βρει "καθαρούς" από χρέη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόνο 250 πήρα με 0 εισόδημα.

Και το κεα πιάσανε για εισόδημα :D

Το ΚΕΑ δεν φτάνει για να σε ρίξει κατηγορία, μήπως εχεις μεγάλα τεκμαρτά εισοδήματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα πριν λίγο στον Παπαδάκη ότι θα γίνουν αλλαγές στα κριτήρια και θα ανοίξουν πάλι οι αιτήσεις για όσους δεν το πήραν.

 

Βαιρας μπες κι εσύ μήπως είσαι από τους τυχερούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενα αυριο να μπει αλλα τελικα μπηκε σημερα μια χαρα

 

ευχαριστουμαι, να ξερεις θα υπαρξει και δευτερος γυρως για οσους δεν προλαβαν να το παρουν τωρα επειδη δεν εγινε ρυθμιση στα νεα κρητιρια εχε το νου σου μην το παρεις τοτε

Καλοφάγωτο και καλό ξεχρέωμα.

 

Άντε να δούμε και κανένα γκουρμέ πιάτο στο anti-fitnes θρέντ γιατί μας είχες μουρλάνει στα πιτόγυρα στα καλαμάκια και στα  μπέργκερ με πατάτες από τα μακντόλτς. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοφάγωτο και καλό ξεχρέωμα.

 

Άντε να δούμε και κανένα γκουρμέ πιάτο στο anti-fitnes θρέντ γιατί μας είχες μουρλάνει στα πιτόγυρα στα καλαμάκια και στα  μπέργκερ με πατάτες από τα μακντόλτς. :-D

 

ευχαριστω, εκτος του οτι δεν ειναι για το βαλαντιο μου αυτα δεν μου αρεσουν οι γκουρμεδιες οποτε αντε να φαω κανα κοτοπουλο αλα κρεμ μεχρι εκει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ΚΕΑ δεν φτάνει για να σε ρίξει κατηγορία, μήπως έχεις μεγάλα τεκμαρτά εισοδήματα;

Τεκμήρια διαβίωσης , ένα σαραβαλάκι του 90, και το κεα από πέρσι. Είμαι άνεργος από το 2011
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεκμήρια διαβίωσης , ένα σαραβαλάκι του 90, και το κεα από πέρσι. Είμαι άνεργος από το 2011

 

φιλε μου εδω βαλανε μεσα τα επιδοματα αναπηριας που ξεκαθαρα ο νομος λεει οτι δεν ειναι εισοδημα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεκμήρια διαβίωσης , ένα σαραβαλάκι του 90, και το κεα από πέρσι. Είμαι άνεργος από το 2011

Δε σου αφαιρεσε τα 6.000 λογω συνεχομενης ανεργιας το 2017;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σου αφαιρεσε τα 6.000 λογω συνεχομενης ανεργιας το 2017;

Αυτα αφαιρούνται μονο απο εισοδήματα απο μισθό, οχι γενικα απο εισοδήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκουσα πριν λίγο στον Παπαδάκη ότι θα γίνουν αλλαγές στα κριτήρια και θα ανοίξουν πάλι οι αιτήσεις για όσους δεν το πήραν.

 

Βαιρας μπες κι εσύ μήπως είσαι από τους τυχερούς.

Την έστειλα την αίτηση ήδη χάχα. Πότε θα ανοίξουν;

Έστειλα κενή αίτηση από τα νεύρα μου.

Επίσης email στον τσιπρα, επίσης μίλησα με την γραμματεία του, έχασε μόλις 20 ψήφους έτσι είπα και το έκλεισα, εννοείται και Τ στοιχεία μου όλα στο email και στο τηλέφωνο, με αφήνει άφραγκο με 2 παιδια και ενοίκιο, μαύρο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...