Προς το περιεχόμενο

HUAWEI Color Band A2 / Honor Band A2


stark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά μήπως έχει δοκιμάσει κανείς να το έχει συνέχεια το sync με το τηλέφωνο ανοιχτό να πει εντυπώσεις από διάρκεια μπαταρίας; Το έχω 13 ώρες sync και άλλες 8 κλειστό και είναι στο 68%. Χωρίς πολλές κλήσεις η μηνύματα(5-6). Το έχω πολλές ώρες sync κυρίως επειδή είναι στη σίγαση το τηλ για να λαμβάνω ειδοποιήσεις.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 102
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

#gaspazet

Οταν εννοεις κλειστο,φανταζομαι οτι εννοεις με κλειστο bt απο κντ ε?

Κ εγω επειδη το εχω στη σιγαση συνεχεια,μονο ενα 8ωρο τη μερα ειναι εκτος,θα σου πω οτι θα σου κραταει περιπου 1 βδομαδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ, ναι αυτό εννοώ. Σε λιγότερο από 2 μέρες μου είναι στο 52% με την χρήση που αναφέρεις, απλά είναι η πρώτη φόρτιση και έγινε κ update. Θα παρακολουθήσω κ την δεύτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως στρώσει γιατί μου φαίνεται υπερβολικό. Μπαταρία σε εμένα τρώει κυρίως η δόνηση (έχω όλα τα ξυπνητήρια ενεργά καθημερινά) και οι παλμοί, όχι απλώς να είναι συνδεδεμένο με το κινητό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως παίζει ρόλο που την οθόνη την έχω να ανάβει με την κίνηση του χεριού; 48 ώρες χρήση κ έμειναν 17%. Θα κλείσω και το άνοιγμα οθόνης με κίνηση να δω,φορτισα σήμερα.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Μου φέρανε δώρο το συγκεκριμένο band αλλα δν μπορώ να το συνδέσω με το huawei p8 lite. Με μια πρόχειρη αναζήτηση βλέπω ότι και άλλοι χρήστες έχουν το ίδιο πρόβλημα. Ξέρει κανείς να βοηθήσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Spider.Man είπε

Καλησπέρα και καλή χρονιά.

Μου φέρανε δώρο το συγκεκριμένο band αλλα δν μπορώ να το συνδέσω με το huawei p8 lite. Με μια πρόχειρη αναζήτηση βλέπω ότι και άλλοι χρήστες έχουν το ίδιο πρόβλημα. Ξέρει κανείς να βοηθήσει;

Κατεβασες την εφαρμογη Huawei Wear;
Με αυτη το συνδεεις / συγχρονιζεις / ρυθμιζεις  και τα στατιστικα σου τα βλεπεις με το Huawei Health

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κανονικά το εχω κατεβάσει! Την βρίσκει την συσκευή το κινητό αλλα δεν συνδέονται. Δεν πάει ποτέ το αίτημα για ζεύξη στο band το οποίο γράφει απλά ενα waiting και εχει το σημα για bluetooth. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, Spider.Man είπε

Δεν αναφέρομαι σε γενικευμένο πρόβλημα του band αλλα σε πρόβλημα μόνο με το huawei p8 lite.

Πριν λιγο καιρο που αφησα το iPhone μου και πηγα σε Galaxy S7 ειχα κι εγω θεμα στην αρχη. Δηλαδη δυσκολευτηκα λιγο να το συνδεσω, αλλα τελικα τα καταφερα. Δεν θυμαμαι τι ακριβως εκανα. 
Δοκιμασε να το βαλεις για φορτιση το band (full) και επανεκκίνηση στο κινητό. Ανοιγοκλεισε πολλες φορες τον διακοπτη του bluetooth στο κινητο και αν βρει το band αλλα δεν συνδεθει, προσπαθησε να διαγραψεις το band απο τη λιστα των συσκευων bluetooth στο κινητο και να το ξαναβρεις απο την αρχη. 
Αν σκεφτω κατι αλλο θα επανελθω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επικοινώνησα με την huawei και μου είπαν οτι γνωρίζουν για το συγκεκριμένο θέμα και το πολύ μέχρι τέλος ιανουαρίου θα έχει πάρει ενημέρωση το κινητό για να μην υπάρχει πρόβλημα. Ίδωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...