Προς το περιεχόμενο

Συσκευες ( tvbox - tablets κλπ ) που παιζουν απροβληματιστα Netflix


villasg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, ksessalonikios είπε

αυτο που σε ενα θέμα που ονομάζεται "Συσκευες ( tvbox - tablets κλπ ) που παιζουν απροβληματιστα Netflix" αναφερονται και τα σαπακια του στυλ m8s κλπ εγώ δεν το καταλαβαίνω. 

Να σε βοηθησω να το καταλαβεις .
Σε προηγουμενα Post εχει αναφερθει οτι τα M8S παιζουν , οποτε τωρα που κατι αλλαξε πρεπει να αναφερθει παλι .

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 805
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ποτέ δεν έπαιζε απροβλημάτιστα, όλο έχεις το άγχος ότι το βράδυ που έχεις κανονίσει ταινία με την γκομενιτσα μπορεί να μην παίζει. Εδώ έπρεπε να συζητιούνται μόνο οι συσκευές με επίσημη υποστήριξη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ksessalonikios είπε

όλο έχεις το άγχος ότι το βράδυ που έχεις κανονίσει ταινία με την γκομενιτσα μπορεί να μην παίζει.

Ειδαμε και το επισημο MiBox ποσο δεν σε πουλαει .

Εαν θες ανοιξε ενα νημα για "επισημα" μηχανακια netflix και συνεχισε εκει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ksessalonikios είπε

ποτέ δεν έπαιζε απροβλημάτιστα, όλο έχεις το άγχος ότι το βράδυ που έχεις κανονίσει ταινία με την γκομενιτσα μπορεί να μην παίζει. Εδώ έπρεπε να συζητιούνται μόνο οι συσκευές με επίσημη υποστήριξη

Καλά το γκομενάκι θα πέσει με ταινία από το Netflix; Υψηλά στάνταρ.....

Υ.Γ. Πάρε Nvidia Shield και άδειασέ μας τη γωνιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, GeorgeAl92 είπε

Καλά το γκομενάκι θα πέσει με ταινία από το Netflix; Υψηλά στάνταρ.....

Υ.Γ. Πάρε Nvidia Shield και άδειασέ μας τη γωνιά.

αφου θες να σου απαντήσω σε αυτό το στιλ σου αδειαζω τη γωνιά για να ασχοληθεις εσυ μπατιρι με τα μπρίκια τα m8s, εγώ εχω apple tv

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, ksessalonikios είπε

ποτέ δεν έπαιζε απροβλημάτιστα, όλο έχεις το άγχος ότι το βράδυ που έχεις κανονίσει ταινία με την γκομενιτσα μπορεί να μην παίζει. Εδώ έπρεπε να συζητιούνται μόνο οι συσκευές με επίσημη υποστήριξη

εχω m8s πάνω απο 1 χρονο και επαιζε απροβληματιστα netflix, εκτος μιας περιοδου γυρω στον αυγουστο που δεν επαιζε 1 εβδομάδα και το ιδιο που συμβαινει απο χτες το οποιο θα δειξει. Πέρα απο το netflix, μια χαρά παιζει το kodi, novago/cosmotego και μια σειρα απο αλλες εφαρμογές για ταινιες, αθλητικά, συν οτι κατα περιοδους το εχω κάνει και torrent client. ΟΛΑ αυτα συνεχίζει να τα κάνει. Για το 50αρικο που εδωσα εχει καραβγάλει τα λεφτά του πολλες φορες και συνεχιζω να το θεωρώ value for money. Το αντιστοιχο ΤΟΤΕ καλό που να έκανε όλα οσα προανέφερα ήταν το nvidia shield που εκανε 200+ ευρω, Αν δεν με βολευει ή αλλάξουν οι ανάγκες μου δεν εχω κανενα ενδοιασμό να αλλαξω συσκευή και δεν εχω κανενα κολλημα ουτε με brands ουτε λογοτυπα. 

Γιατί στα λεω όλα αυτα; Αν εσένα οι αναγκες σου καλύπτονται με το apple tv, μπράβο σου και εμάς μας περισσεύει, αλλά το να μπαινεις σε μια συζητηση με στιλ "καλα να πάθετε, εγω έχω apple" sorry bro αλλά είναι απλά ανουσια προσθήκη και χαμένα bytes και keystrokes.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ειδες πουθενα προηγουμένως να ανεφερα οτι εχω apple tv και καλά να παθετε; το ανεφερα μονο για να την πω στον αγενή απο πανω. Επισημανα οτι ο τιτλος του θεματος ειναι "απροβληματιστα" και για τα m8s δεν ισχύει, και καλά για σενα και καποιον αλλον που εχετε τις γνωσεις και την ορεξη να το σκαλιζετε, υπαρχει και μια μεριδα που δεν τα διαθετει και καλό ειναι να μην τους το προτεινετε γιατι μπορει να βρεθουν προ εκπληξεων. Αυτά απο μενα, end of story.

Επεξ/σία από ksessalonikios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ksessalonikios είπε

αφου θες να σου απαντήσω σε αυτό το στιλ σου αδειαζω τη γωνιά για να ασχοληθεις εσυ μπατιρι με τα μπρίκια τα m8s, εγώ εχω apple tv

Apple fanboy οκ...τέλος συζήτηση καλό βέλασμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειράζει, εμεις που βελαζουμε θα δουμε λιγο νετφλιξ το βραδυ, εσυ δες κανα bake off greece να περασεις την Κυριακή σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, ksessalonikios είπε

δεν πειράζει, εμεις που βελαζουμε θα δουμε λιγο νετφλιξ το βραδυ, εσυ δες κανα bake off greece να περασεις την Κυριακή σου

Λιγος σεβασμος στις επιλογες των αλλων, δεν βλαπτει.

Δεν εχεις την παραμικρη ιδεα, ποιος ειναι ποιος, για ποιο λογο παιρνει το μηχανακι που θελει, τι λεφτα βγαζει και που επιλεγει να τα ξοδευει.

Και γω μπορει να εχω για πλακα 10 apple tv και να τα χαριζω σε φιλους. Δεν θα βγω να το διατυμπανισω ουτε να ξεφτιλιζω τους αλλους.

Ασε που για τους περισσοτερους, οποιος ξοδευει λεφτα σε apple tv για να βλεπει netflix, ειναι μεγα κοροιδο, οταν μπορεις να κανεις το ιδιο, με ελαχιστο κοστος.

Κοψε το apple tv και δωσε τα λεφτα σε καμια γκομενα στα μπουζουκια καλυτερα 😜

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κανένα από τα 2 καλά netflix ;;

1)https://www.gearbest.com/tv-box/pp_009678683822.html?wid=1433363

2)https://www.gearbest.com/tv-box/pp_698084.html?wid=1640583

ή αν έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο εκτός από το mecool πιο διάβασα πιο πάνω

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια μικρή τηλεόραση έχω αυτό το οποίο δεν είχα ποτέ πρόβλημα με το netflix. Το έχω 1 χρόνο.  Παίζει όμως μέχρι 720p.

Αύριο δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει οπότε δεν μπορώ να εγγυηθώ τίποτα. Σίγουρα υπάρχουν νεότερα και καλύτερα.

παίζει και ταινίες kodi μια χαρά.

Το είχα αγοράσει από Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανένα καλό κινέζικο που να παίζει netflix 4Κ με atmos υπάρχει ή να παραγγείλω το mi Box S να λυθεί το θέμα; Βαρέθηκα να γυρίζω πίσω μποξάκια και να παίρνω κινητά με τα χρήματα της επιστροφής. Όλα έχουν εικόνα μέχρι 720p και παίζει αρκετή θολούρα σε αυτή την ανάλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πράγματα φαίνονται να είναι δύσκολα, πιο δύσκολα από την προηγούμενη φορά........ προσωπικά δεν τρελαίνομαι τελικά και πολύ, το ps3 φαίνεται μετά από καιρό χρήσιμο σε μένα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, funkopop είπε

Παίζει κανένα από τα 2 καλά netflix ;;

1)https://www.gearbest.com/tv-box/pp_009678683822.html?wid=1433363

2)https://www.gearbest.com/tv-box/pp_698084.html?wid=1640583

ή αν έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο εκτός από το mecool πιο διάβασα πιο πάνω

Ευχαριστώ

¨Ολα παίζουν netflix σε διαφορετική ανάλυση. Δεν διάβασες καλά τα mecool έχουν θέμα τις τελευταίες ημέρες.

 

10 ώρες πριν, mr.Vox είπε

Σε μια μικρή τηλεόραση έχω αυτό το οποίο δεν είχα ποτέ πρόβλημα με το netflix. Το έχω 1 χρόνο.  Παίζει όμως μέχρι 720p.

Αύριο δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει οπότε δεν μπορώ να εγγυηθώ τίποτα. Σίγουρα υπάρχουν νεότερα και καλύτερα.

παίζει και ταινίες kodi μια χαρά.

Το είχα αγοράσει από Ελλάδα.

Πολύ κακή αγορά φίλε μου εδικά από Ελλάδα ποτέ

 

9 ώρες πριν, Pleo είπε

Κανένα καλό κινέζικο που να παίζει netflix 4Κ με atmos υπάρχει ή να παραγγείλω το mi Box S να λυθεί το θέμα; Βαρέθηκα να γυρίζω πίσω μποξάκια και να παίρνω κινητά με τα χρήματα της επιστροφής. Όλα έχουν εικόνα μέχρι 720p και παίζει αρκετή θολούρα σε αυτή την ανάλυση.

Πάρε το xiaomi. Παίρνεις από Κίνα και μετά τα επιστρέφεις; Δεν βαριέσαι την διαδικασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...