Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επιστροφή στο παλιό υπάρχει? Είμαστε 10 χρόνια hard-core χρήστες insomnia κρίμα είναι με τη συγκεκριμένη αλλαγή να απομακρυνθουμε μιας και δεν είναι τεχνολογικό site όπως έγινε. 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, Heybro είπε

Επιστροφή στο παλιό υπάρχει? Είμαστε 10 χρόνια hard-core χρήστες insomnia κρίμα είναι με τη συγκεκριμένη αλλαγή να απομακρυνθουμε μιας και δεν είναι τεχνολογικό site όπως έγινε. 

έτσι ακριβώς νοιώθω!! όταν παίζουν φράγκα στη μέση αυτά γίνονται, χάλια έγινε το ινσομνια. μαρέσει που μπήκαν όλοι και θαυμάζουν, τώρα τι θαυμάζουν...

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αισθητικά απαράδεκτο. Αυτό το καταραμένο το άσπρο και γενικά όλα. Όπου και να μπω, ασχήμια και μπέρδεμα. Insomnia τέλος για μένα. Μόνο ίσως για καμιά αγγελία. 

Και από πρακτικής πλευράς πολύ χειρότερο. Όχι ότι πριν ήταν όλα καλά, τώρα όμως έπιασε πάτο. Πραγματικά δεν πίστευα ότι μπορεί να γίνει τόσο χάλια. Ειδικά οι αγγελίες.

Γιατί τα ελληνικά site ποτέ δεν πιάνουν ούτε το 1% των ξένων σε αισθητική, σχεδιασμό, πρακτικότητα και γενική εικόνα ποτέ δεν θα καταλάβω. Ελπίζω να αλλάξουν όλα αυτά. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Σελήνη είπε

έτσι ακριβώς νοιώθω!! όταν παίζουν φράγκα στη μέση αυτά γίνονται, χάλια έγινε το ινσομνια. μαρέσει που μπήκαν όλοι και θαυμάζουν, τώρα τι θαυμάζουν...

Σεληνη το "κραζεις; θαυμαζεις!¨ το ξερεις σωστα; εδω κανουν το αντιθετο. :P

Και εμενα δεν μου αρεσει η αναβαθμιση ελπιζω να διορθωσουν πολλα γιατι πραγματα που τα εκανα με δυο κλικ τωρα πρεπει να παρω και το Μετρο και να αλλαξω Συνταγμα γραμμη. :lol:

Επεξ/σία από LLLEFTERIS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tolstoy είπε

Αισθητικά απαράδεκτο. Αυτό το καταραμένο το άσπρο και γενικά όλα. Όπου και να μπω, ασχήμια και μπέρδεμα. Insomnia τέλος για μένα. Μόνο ίσως για καμιά αγγελία. 

Και από πρακτικής πλευράς πολύ χειρότερο. Όχι ότι πριν ήταν όλα καλά, τώρα όμως έπιασε πάτο. Πραγματικά δεν πίστευα ότι μπορεί να γίνει τόσο χάλια. Ειδικά οι αγγελίες.

Γιατί τα ελληνικά site ποτέ δεν πιάνουν ούτε το 1% των ξένων σε αισθητική, σχεδιασμό, πρακτικότητα και γενική εικόνα ποτέ δεν θα καταλάβω. Ελπίζω να αλλάξουν όλα αυτά. 

Δεν υποστηριζω την σελιδα, και εμενα δεν μου αρεσει, περιμενω ομως μπας και το φερουν.
Δωσε μου ενα δυο παραδειγματα απο ξενων site παρομοιο στυλ (πορταλ και κυριως φορουμ) να καταλαβουμε τι λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τους φιλους που ειχαμε στο παλιο insomnia θα πρεπει παλι απο την αρχη να τους στειλουμε αιτημα για να γινουν ακολουθοι.γενικως η καινουργια αναβαθμιση εχει περδεψει πολυ τα πραγματα εμενα προσωπικα δεν μου αρεσε και πολυ.θα προτιμουσα την παλια εκδοση.καλη χρονια σε ολους

Επεξ/σία από martini414
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με το "λευκό" χρώμα, που δεν είναι στην πραγματικότητα λευκό...

 

...όποτε έχεις μια ιστοσελίδα που βασίζεται στην ανάγνωση/δημοσίευση μηνυμάτων, χρειάζεται μια καλή αντίθεση γραμματοσειράς/υποβάθρου, χωρίς πάλι το "λευκό" να είναι έντονο...ένα υπόλευκο, λίγο μπεζ ή απαλό γκρίζο είναι ιδανικό.

 

Το σκούρο χρώμα είναι το χειρότερο σε αυτή τη περίπτωση, με εξαίρεση ίσως την ανάγνωση στο σκοτάδι, όπου όμως μπορεί κανείς να ρυθμίσει και πάλι το λευκό/μπλε και τη φωτεινότητα, ώστε να είναι πιο ξεκούραστο.

 

Οι αποχρώσεις προσωπικά μού αρέσουν...η χρήση/αξιοποίηση του χώρου πρέπει να βελτιωθεί, νομίζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικοι βλεπετε την καταστροφη στα παντα.

Αφηστε να το τελειωσουν,να δουμε πως θα γινει και μετα κραξτε αν δεν σας αρεσει.

Κι εγω παλιος χρηστης ειμαι,κι εμενα με ξενιζει αλλα πιςτευω θα το συνηθισω.

Θεωρω βεβαια κι εγω οπως εγραψαν πολλοι,πως ενα πιο σκουρο θεμα επιβαλλεται.Ενοχλει πολυ στα ματια αυτη η ασπριλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν παλεύεται η νέα εμφάνιση. Πραγματικά προσπαθώ πολύ να το συνηθίσω, αλλά με κουράζει. Ειδικά η πρώτη σελίδα είναι χαώδης. Προσωπικά νομίζω οτι πρέπει να αλλάξει το theme σε κάτι λιγότερο "μοντέρνο" και fancy, πιο συγκροτημένο και με πιο ξεκούραστα χρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποψη μου ειναι οτι ολα ειναι θεμα συνηθειας.θα το συνηθισουμε και αυτο σε λιγο καιρο.αυτο που δεν μπορω να συνηθισω ειναι αυτη η ασπριλα.εχουν θολωσει τα ματια μου.αν προστεθει επιλογη για ενα dark theme για οσους το θελουν θα ηταν το ιδανικο για ολους εμας που εχουμε προβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι κάνατε ρε παιδιά τι χαλι είναι αυτό,

πολύ καλύτερο σαφέστατο φιλικό κατατοπιστικό ευχάριστο το προηγούμενο έμπαινες και  δεν ήθελες να βγεις κρίμα.

Επεξ/σία από ip man
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...