Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι ειδοποιήσεις για θέματα που ακολουθώ πρέπει να ειναι οκ τώρα

Ενεργοποιήστε το κουμπάκι ( ελληνικά ) Κάποιος σχολιάζει σε κάτι που ακολουθώ ή στα αγγλικά Someone comments on something I follow

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 minutes ago, Federacion said:

Μπορεί κανείς να μου πει πως πάμε από εδώ http://www.insomnia.gr

εδώ: http://www.insomnia.gr/discover/44/

;;;

Δεν υπάρχει κάποιο ορατό link στη σελίδα προς το παρόν (μόνο στην έκδοση για κινητά έχει στην κορυφή εικονίδιο), αλλά είμαι σίγουρος πως θα μπει σύντομα. Προς το παρόν μπορείς να το αποθηκεύσεις ως σελιδοδείκτη για να μπαίνεις κατευθείαν.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο κ Καλή χρονιά να έχουμε!!Προς το παρόν δυσκολεύομαι με το κινητό. Το βάζω σε έκδοση υπολογιστή για να τα βλέπω μικρότερα όλα. Κ δεν βρίσκω την επιλογή να δω όλες τις αγγελίες από κινητά τηλέφωνα.. Πρέπει  επιλέξω υποχρεωτικά μοντέλο?Όλες τις αγγελίες δεν μπορώ να βλέπω ταυτόχρονα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, george1551 είπε

ναι αλλά χρηστικά χάθηκαν πάρα πολλά , γιατί άλλο να προσθέσεις λειτουργίες χωρίς να αφαιρέσεις τις παλιές και άλλο να το στήσεις από το μηδέν, στο thelab έριξα άκυρο στο site μετά την αναβάθμιση είναι τραγικό στα υπόψιν ήμουν από τους παλιότερους χρήστες , επίσης γιατί δεν ρωτάτε πόση επισκεψιμότητα  έχασαν μετά την αναβάθμιση   ο θεός να την κάνει αναβάθμιση  γιατί  ομάδα που πάει καλά δεν την ξαναφτιάχνεις από το μηδέν

Ετσι ακριβως!Μπηκα στο the lab.gr καιμοιαζει εγκατελειμενο. Ουτε σχολια στις ειδησεις ουτε τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, odys03 είπε

Για να πάει κάποιος στο πρώτο ποστ που λες εσύ,  μέτρα λίγο πόσα κλικ χρειάζεται που να ψάξει να βρεί τρόπο να πάει στο πρώτο post  . Το insomnia θα διαλυθεί αν δεν κάνουν κάτι εδώ είμαστε και θα το δείτε ο κόσμος δεν ψάχνει για να παιδεύεται,να βρει λύσεις ψάχνει όχι να του βάζουν να λύσει γρίφο πως να βρει κάτι.

Ειλικρινά πες τι πάτησες και πόσα κλικ έκανες για να πας στο πρώτο Post! Xαθήκαμε φίλε!

Πάτησα τα βελάκια << και πήγα. Ό,τι έκανα και πριν τις αλλαγές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες καθε αλλαγη εχει τις δυσκολιες τις και λογικο να υπαρχει resistance to change. Πιστευω οτι προβληματα υπαρχουν θα επιλυθουν και ολοι μας θα συνηθισουμε την νεα μορφη του site. Εμενα περα απο το οτι πρεπει να γινει pio dark το θεμα γιατι μου βγαζει τα ματια το λευκο μου φαινεται γενικα σαν μια καλη αλλαγη. Ειναι πιο οργανωμενο. Θελουν διαφορα πραγματα διορθωσεις (οπως το οτι δεν μπορεις να δεις πλεον σε ξεχωριστο section αγγελιες ζητησης) αλλα πιστευω με την παροδο του χρονου και με την συνδρομη μας θα φτιαχτουν. Μην κανετε σαν γεροι ;) θα το μαθετε πως λειτουργει το νεο site! Συνηθεια ειναι ολα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, infin1tyGR είπε

Το activity stream πώς το βρίσκω πέρα από απευθείας με το link;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά, δυστυχώς το νέο site έχασε σε λειτουργικότητα και χρηστικότητα. Η πλοήγηση από κινητό είναι πολύ δύσκολη. Χρώματα, μέγεθος χαρακτήρων, πλοήγηση στο forum. Η αρχική σελίδα χαοτική. Ελπίζω να διορθωθούν όλα αυτά σύντομα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...