Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, kirileman είπε

Γιατί, το παλιό στο εξήγησε κανείς; Δεν νομίζω ότι χρειαζόμαστε σεμινάρια, μπορείς να κάνεις ό,τι έκανες και πριν, όπως πριν, απλώς τώρα γίνονται όλα πιο γρήγορα και πιο απλά.

πες μου πιο απλα γιατι προφανως ηπια πολυ χθες και δεν το βλεπω πως παω στο τελευταιο μηνυμα που εχω διαβασει,ωστε να αρχισω να διαβαζω τα νεα που ποσταρε ο κοσμος.Επισης πως βλεπω το νεο περιεχομενο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

πες μου πιο απλα γιατι προφανως ηπια πολυ χθες και δεν το βλεπω πως παω στο τελευταιο μηνυμα που εχω διαβασει,ωστε να αρχισω να διαβαζω τα νεα που ποσταρε ο κοσμος.Επισης πως βλεπω το νεο περιεχομενο.

Πριν από λίγες ώρες δεν μπορούσαμε να ποστάρουμε στα Νέα μέσα από το φόρουμ. Δώστε τους λίγο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, odys03 είπε

Aς μείνει καμιά βδομάδα έτσι και τα λέμε. Θα το ξεχάσουν οι χρήστες, δεν είναι ο κόσμος πειραματόζωο.

Ας μην πω καμιά κουβέντα για τον κόσμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, kirileman είπε

Πριν από λίγες ώρες δεν μπορούσαμε να ποστάρουμε στα Νέα μέσα από το φόρουμ. Δώστε τους λίγο χρόνο.

δεν θα ηταν πιο ευκολα ολα ομως αν γινοταν αυτο που ειπα παραπανω?Δηλαδη βαλε 500 παλιους που ασχολουνται καθημερινα με το forum να κανουν το beta test και λανσαρε το σε 2 μηνες...θα ειχαμε γλιτωσει τοση βαβουρα.

Η εστω ας βγαζαν ενα timeline να μας πουν οτι μαγκες δεν ειναι μονο οι αγγελιες που θα φτιαχτουν σιγα σιγα αλλα ακομα και τα πιο απλα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, kirileman είπε

Ας μην πω καμιά κουβέντα για τον κόσμο...

Για πες..... Θα έχει ενδιαφέρον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, orck είπε

Δεν υποστηριζω την σελιδα, και εμενα δεν μου αρεσει, περιμενω ομως μπας και το φερουν.
Δωσε μου ενα δυο παραδειγματα απο ξενων site παρομοιο στυλ (πορταλ και κυριως φορουμ) να καταλαβουμε τι λες.

Το Gamespot είναι ένα μόνο απ' τα πολλά site που, εκτός από πρακτικά, είναι και χάρμα οφθαλμών. Βέβαια σαν site είναι κάπως βαρύ για παλιούς υπολογιστές όπως ο δικός μου αλλά ξεπερνιέται (π.χ Epic browser).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
44 λεπτά πριν, vforvendetta85 είπε

Στο ότι ακόμα προσπαθώ να καταλάβω πως μπορώ να πάω στο τελευταίο αναγνωσμένο μήνυμα; 

 

 

9 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

πες μου πιο απλα γιατι προφανως ηπια πολυ χθες και δεν το βλεπω πως παω στο τελευταιο μηνυμα που εχω διαβασει,ωστε να αρχισω να διαβαζω τα νεα που ποσταρε ο κοσμος.Επισης πως βλεπω το νεο περιεχομενο.

Αν εννοείται να διαβαζεις πχ το συγκεκριμενο θρεντ να ερχεσαι μετα απο ώρες και να θες να συνεχίσεις απο το τελεταίο ποστ που διάβασες τότε γίνεται όπως και πριν.  Πατώντας δηλαδή το κίτρινο/πορτοκαλί κύκλο αριστερά απο τον τίτλο του θρεντ

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ενα αλλο που εντοπισα ειναι οτι στο παλιο site στα τοπικ που ειχα στα αγαπημενα μπορουσα να πατησω σε ενα σημειο και να με παει κατευθειαν στο τελευταιο ποστ αυτου του τοπικ κατι που πλεον δεν μπορεις να κανεις γιατι πρεπει να πας αρχικα στο τοπικ και μετα να πας στο τελευταιο ποστ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπτικα το site εγινε πολυ χειροτερο. Οι γραμματοσειρες, το spacing μεταξυ των γραμμων, γενικα τα μεγεθη των icons κανει το site κουραστικο και δυσκολο για να διαβαστει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσπαθούμε αλλά δεν συνηθίζεται εύκολα. Πολύ fancy-pancy, χάνει τον χαρακτήρα του το site...

Επεξ/σία από UnlockedEvolution
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα φαω κραξιμο αλλα δεν με ενδιαφερει, αυτη ειναι η αποψη μου και ο καθενας ειναι σεβαστο να εχει την δικη του.

Με το που μπηκα πρωτη φορα σκεφτηκα:" Τι ειναι αυτο? WTF?? Πως το εκαναν ετσι το insomnia?????"

Εμενα δεν μου αρεσει καθολου η εμφανιση του, ειναι ολα τεραστια και αν χαμηλωσω το ζουμ στο 75% η σελιδα εχει πλαισια αριστερα και δεξια.

Επισης ολα ειναι ασπρα και χτυπανε στα ματια το βραδυ ακομα και με χαμηλη φωτεινοτητα. (λεγεται insomnia η σελιδα, βαλτε μια επιλογη για black theme εστω, η παλια δεν χτυπαγε στα ματια)

Λειτουργικα παντως ειναι καλη.

Δεν ειχα καποιο θεμα μεχρι τωρα.

Οι αγγελιες θελουν οπωσδηποτε φτιαξιμο ομως, ειναι πολυ διασπαρτες τωρα.

Αυτα.

Καλη χρονια να εχουμε, ελπιζω να εξελιχθει η σελιδα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...