Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίδες, αυτό για τα "Νεα" με χάλασε κι εμένα. Δηλαδή μπαίνεις στο σαιτ και θέλεις να βλέπεις κυρίως τις ειδήσεις (τώρα αυτό έχει χαθεί; έχεις τόσα πράγματα ολούθε τριγύρω). Φτιάξτε το αυτό. Τα άλλα είναι περισσότερο δευτερεύουσας σημασίας.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Eru Iluvatar είπε

Παίδες, αυτό για τα "Νεα" με χάλασε κι εμένα. Δηλαδή μπαίνεις στο σαιτ και θέλεις να βλέπεις κυρίως τις ειδήσεις (τώρα αυτό έχει χαθεί; έχεις τόσα πράγματα ολούθε τριγύρω). Φτιάξτε το αυτό. Τα άλλα είναι περισσότερο δευτερεύουσας σημασίας.

συμφωνω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, spiros1agr είπε

Δεν μπορώ να βρω τις αγγελίες ηχοαυστηματων

Πωπω καταστροφή...

12 λεπτά πριν, jimse είπε

Η λέξη δεν αλλάζει το αποτέλεσμα...

Ούτε μόδα, ούτε εξέλιξη. ΑΝΑΓΚΗ είναι η λέξη, με τόσες τρύπες στην προηγούμενη αρχαία έκδοση. Ως συνήθως, άβολο κλπ πράγματα είναι το πρώτο που θα πει ο καθένας, επειδή η συνήθεια του το επιβάλλει. 

Περιμένετε 1-2 βδομάδες και θα βελτιωθούν τα πράγματα, θα προστεθούν κάποια πράγματα, έχει πολλές δυνατότητες η έκδοση. Το μόνο αρνητικό είναι το λευκό (αυτό που βλέπετε είναι το "vanilla" theme , υπάρχουν άπειρες επιλογές παραμετροποίησης), καθώς και η αρχική σελίδα.

 

 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλή χρονιά!

Όσον αφορά το καινούριο site/forum, προσωπικά δε με χαλάει. Όπως είχα πει και σε παλαιότερο post, το καινούριο λογότυπο και η εξαφάνιση της μασκώτ δε μου αρέσουν, αλλά κατά τ'άλλα, με λίγη δουλίτσα ακόμα στα styles, θα είναι μια χαρά! Good job guys! :)

Επεξ/σία από vadou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tommybertsen είπε

Πωπω καταστροφή...

Ούτε μόδα, ούτε εξέλιξη. ΑΝΑΓΚΗ είναι η λέξη, με τόσες τρύπες στην προηγούμενη αρχαία έκδοση. Ως συνήθως, άβολο κλπ πράγματα είναι το πρώτο που θα πει ο καθένας, επειδή η συνήθεια του το επιβάλλει. 

Περιμένετε 1-2 βδομάδες και θα βελτιωθούν τα πράγματα, θα προστεθούν κάποια πράγματα, έχει πολλές δυνατότητες η έκδοση. Το μόνο αρνητικό είναι το λευκό (αυτό που βλέπετε είναι το "vanilla" theme , υπάρχουν άπειρες επιλογές παραμετροποίησης).

εγω εδώ θα είμαι θα περιμένω αλλά να  παραμετροποιώ  το κάθε σιτε που μπαίνω για να το φέρω στα μέτρα μου.. όχι..   Ας περιμένουμε λίγο καιρό και βλέπουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, tommybertsen είπε

Πωπω καταστροφή...

Ούτε μόδα, ούτε εξέλιξη. ΑΝΑΓΚΗ είναι η λέξη, με τόσες τρύπες στην προηγούμενη αρχαία έκδοση. Ως συνήθως, άβολο κλπ πράγματα είναι το πρώτο που θα πει ο καθένας, επειδή η συνήθεια του το επιβάλλει. 

Περιμένετε 1-2 βδομάδες και θα βελτιωθούν τα πράγματα, θα προστεθούν κάποια πράγματα, έχει πολλές δυνατότητες η έκδοση. Το μόνο αρνητικό είναι το λευκό (αυτό που βλέπετε είναι το "vanilla" theme , υπάρχουν άπειρες επιλογές παραμετροποίησης), καθώς και η αρχική σελίδα.

ναι ναι.. Και ακομα να αλλαξουν το http σε https...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι σοφοί άνθρωποι αναγνωρίζουν τα λάθη τους...

Ας ελπίσουμε οτι ο admin και η λοιπή διαχειρστική ομάδα θα πράξει ανάλογα και θα γυρίσουμε σε μια κατάσταση ανάλογη του παρελθόντος.

 

Καλή χρονιά σε όλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, nikoslion είπε

ναι ναι.. Και ακομα να αλλαξουν το http σε https...

Το ίδιο είδα κι εγώ, αλλά αναφέρεται ότι θα γίνει (δες πρώτο ποστ -την ίδια παρατήρηση μου έκανε ο @ThReSh ).

Είναι φως-φανάρι πως είναι τα πάντα θέμα συνήθειας. Θα συνηθίσετε παίδες. Καλή η γκρίνια, αλλά να είναι και λίγο ουσιαστική (πχ προτάσεις για βελτίωση και όχι κατακραυγή μόνο και μόνο επειδή μας ενόχλησε η αλλαγή).

Πχ, ανακάλυψα ένα bugάκι. Μου κάνεις παράθεση, και μου βγάζει ότι με ανέφερες :P . Χεχε

 

Εύχομαι καλή χρονιά σε όλους και υγεία :) 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Eru Iluvatar είπε

Off topic: Ποιά χρονιά καθιερώθηκε το insomnia;

Και εγώ αυτό αναρωτιέμαι... Μάλιστα εγώ φαίνομαι σαν μέλος από το 2005, αλλά νομίζω ότι είμαι από πιό παλιά ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...