Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαίρεται, μια ακόμη ερώτηση θα διορθωθεί καθόλου όλη αυτή η αισθητική  "αναβάθμιση" διότι όλα είναι τεράστια ή θα πρέπει να συνηθίσουμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απλά θα πρότεινα μικρότερα Font (ένα κλικ), ένα άλλο φόντο (όπως αυτό που είχατε) και όλα καλά :) 

Βάλτε και το Screenshot_1.png.39e161b5bbdbb87a0a98f37492d1552e.png για τα σπόιλερ που θα βοηθήσει πολύ κόσμο :) 

ΥΓ: 

1. Για πρώτη ημέρα λειτουργίας, μια χαρά πάει.

2. Τα https που είναι βρε παιδιά; Έτσι θα αφήσετε στην ipb το forum ; Κρίμα είναι... Αν και προστατεύεται καλύτερα (θεωρητικά), θα ήταν νομίζω πρέπον. Εσείς ξέρετε όμως :) 

Επεξ/σία από tommybertsen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, theopan είπε

Τι πήγατε και κάνατε; Αυτό πρέπει να το θεωρούμε "αναβάθμιση"; Είναι πλέον άκρως δυσανάγνωστο και δύσχρηστο δυστυχώς...

Αυτή είναι η σύγχρονη πλατφόρμα των forum. Δεν γίνεται να είσαι 10 χρόνια πίσω. Και πολύ άργησε. Το να προστεθούν themes κλπ είναι σχετικά μπελαλίδικο, αλλά πιστεύω θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ωστόσο, συμφωνώ, κυρίως σε ότι αφορά το layout της αρχικής. Τραγικό, δυσανάγνωστο, γενικά "ότι να'ναι". Βάλτε φαντασία guyzzz :) (και κάνα emoticon παραπάνω :P ). Α , μόλις διαπίστωσα ότι δε γίνονται merge τα post αυτόματα. :o Σόρρυ για το διπλό ποστ, απλά φαντάστηκα ότι θα γίνουν merge! 

Επεξ/σία από tommybertsen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
5 minutes ago, tommybertsen said:

2. Τα https που είναι βρε παιδιά; Έτσι θα αφήσετε στην ipb το forum ; Κρίμα είναι... Αν και προστατεύεται καλύτερα (θεωρητικά), θα ήταν νομίζω πρέπον. Εσείς ξέρετε όμως

Αρχικό post :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω σηκωνει Τσουκαλά και "Αντε γεια" εντελως η κατασταση. Ελεος με αυτες τις μοδες αναβαθμισης και καινοτομιας. Μια χαρα ωραιο και λειτουργικο ηταν το site, τωρα εγινε αιτια να αποξενωθει και να αποχωρησει πολυς κοσμος οπως εγινε και με το thelab. Μπραβο παιδια, το καταφερατε θριαμβευτικα.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 minutes ago, Centurion said:

"Αγάπη μου βάλε λίγο Insomnia δεν βρίσκω τις παντόφλες μου"

δεν ειναι καθολου αστειο :D χθες λιγο μετα την αλλαγη του χρονου μου χτυπησε την πορτα ο γειτονας και με ρωτησε γιατι δεν εκλεισα τα φωτα του σπιτιου  :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, alvin11 είπε

Εδω σηκωνει Τσουκαλά και "Αντε γεια" εντελως η κατασταση. Ελεος με αυτες τις μοδες αναβαθμισης και καινοτομιας. Μια χαρα ωραιο και λειτουργικο ηταν το site, τωρα εγινε αιτια να αποξενωθει και να αποχωρησει πολυς κοσμος οπως εγινε και με το thelab. Μπραβο παιδια, το καταφερατε θριαμβευτικα.

Με 12 ποστς το χρόνο, μικρή η ζημιά για το φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως μετά την αναβάθμιση μπαινω μόνο στο συγκεκριμένο θέμα για το κράξιμο γιατί όλα τα υπόλοιπα είναι εντελώς χάλια και αποτρεπτικά. Κρίμα.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει κανενα θεμα μετα την αναβαθμιση.Σφαιρα παει.Η πλατφορμα δεν ειμαι σιγουρος οτι χρειαζοταν τοσο αλλαγη.Με κουραζει απο κινητο.Υπαρχει καπου πληρης εκδοσης του site οπως παλια ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...