Προς το περιεχόμενο

Αναβάθμιση Τώρα - Είμαστε στον αέρα!


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαλί μαύρο. Ενας αχταρμάς στην αρχική οθόνη , συνεχή κρασαρισματα σε chrome στο laptop και στο ipad. Και να στρώσει η ταχύτητα το αισθητικό και λειτουργικο μέρος ειναι τραγικό . Έκανα 4 λεπτά να γράψω αυτο το μήνυμα . Γραφω μια λέξη και ακόμη δεν εχει εμφανιστεί η προηγούμενη . Με το αριστερό σας μπήκε η χρονια . 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αντε με γειές στο καινούργιο look θα πάρει αρκετά  να το συνηθίσω γιατί είχα συνηθίσει το παλιό που ήταν πολύ πιο πρακτικό,το καινούργιο μοιάζει με κονσόλας μενού..

Καλή χρονιά σε όλους και όλες με αγάπη και υγεία.

 

 

Επεξ/σία από ELMastas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και καλη χρονια και απο εμενα,

θαυμασια ιδεα η ανανεωση του site αλλα στην εφαρμογη της καπου απετυχε...,

η αρχικη σελιδα ειναι ενας αχταρμας ακαταλαβιστικος, ουτε ινδιανος δεν βγαζει ακρη,

για το θεμα δεν εχω λογια...εκτος οτι κανει δυσκολοτερη την κατανοηση των θεματων εχει και ενα καλο...καταργησαμε το φωτισμο στο σαλονι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, McNerd είπε

Εγώ με zoom 90% βλέπω αυτό

(καιετσι κι αλλιώς εκεί στα δεξιά που το βλέπεις εσύ είναι λάθος, η πλοήγηση πρέπει να είναι στο ίδιο σημείο σε κάθε σελίδα, όχι τη μία δεξιά την άλλη αριστερά...)

Screenshot.png

Και σε μένα το ίδιο κάνει μόνο στο μπλα μπλα. Στα υπόλοιπα το βγάζει πάνω αριστερά. Είμαι με Opera.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, harrisxr650 είπε

για το θεμα δεν εχω λογια...εκτος οτι κανει δυσκολοτερη την κατανοηση των θεματων εχει και ενα καλο...καταργησαμε το φωτισμο στο σαλονι.

"Αγάπη μου βάλε λίγο Insomnia δεν βρίσκω τις παντόφλες μου"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνοψίζοντας, παραπάνω από τους μίσους χρήστες του insomnia έχουν φωτοφοβία και μπαίνουν στο forum μόνο για τις αγγελίες. :P

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, bikey77 είπε

Συμπλήρωσε ένα supportdetails.com και βαλτο εδω για να ξέρουμε οθόνη, ανάλυση, browser κλπ... Όλα παίζουν ρόλο...

Στο λαπτοπ 13 ιντσών , firefox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατα την πλοήγηση,βλεποντας τα διάφορα θέματα ενος section πχ το "Προσφορές" παρατηρεί κανείς  οτι το μέγεθος των χαρακτήρων των λεπτομερειών (δημιουργός και ημερομηνία  δημιουργίας  θέματος) είναι  δυσανάλογα  μεγάλο σε σχέση με το μέγεθος των χαρακτήρων  του τίτλου  του θέματος.(samsung s8 mobile version)

Το ότι δν μπορώ  να πάω  στο forum μια ενότητα  επάνω  το θεωρώ  αδυναμία. 

Το ότι  "χάνομαι " στις αγγελίες ειναι σφάλμα  που κοστίζει  στην επισκεψιμότητα. 

Το στυλ του forum είναι θεμα γούστου. Στο χέρι  των ιδιοκτητών  είναι  να το αλλάξουν. Η λειτουργικοτητα και η ευκολια όμως  είναι  απαραίτητα  εαν θέλεις  να εχεις επισκεψιμότητα απο νέους  και απειρους χρήστες. Εαν η ομαδα που διαχειρίζεται  το site ακούει  και φιλτράρει καθε πρόταση απο εδω μέσα  θα ειναι επωφελές  για όλους .Αν δώσει  κατευθύνσεις γι ευκολία πχ ζουμ ξεζουμ,αλλαγη θεματος κλπ τότε  δεν θα εκτιμήσει  ο κοσμος τις αλλαγές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, dali13gr said:

 και μπαίνουν στο forum μόνο για τις αγγελίες. :P

Βλέπουμε νέο κόσμο που δεν ξέραμε ότι είναι registered, μην είσαι αντικοινωνικός! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...